Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

cześć dziewczyny u was leje a u mnie susza prawie miesiądż deszczu nie było grykę mam wykoszoną w tym roku są piękne gryki a teraz mam zapiernicz przy malinach serdecznie wszystkich was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Cześć Wam Wszystkim!!!Leje cholernie,z drugiej trawy wielki H....j!Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło,tak mi moja kochaniutka babcia zawsze mówiła-czym podtrzymywała mnie na duchu,ja teraz to na swoim starym praktykuję,bo słabićki psychicznie po tegorocznych wybrykach pogody,ooooo.Dziewczyny zrobiłam torta za parę złociszy(tak na próbę,a staremu-bo się udał-na imieniny.Kupiłam gotowe,no te blaciki tortowe,u nas w DINO,kupiłam małe masy kajmakowe w puszkach 3 szt.każda inna(wg.smaku),krem gotowy ale taki co tylko mleko się dodaje i miksuje,trochę bakalii,i powiem,że przyszli znajomi(a nasączyłam blaciki syropkiem z gorzałką)powiedzieli,że to coś pysznego,a ja,pomyślawszy,nie przyznałam się że sama to zmodelowałam,powiedziałam,że znajoma.Bezdeszczowych,suchych i słonecznych dzionków!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ KOBIETKI,DŁUGO MNIE NIE BYŁO ;) ALE ZARAZ CHYBA ZNOWU WSZYSCY TU SIE SPOTKAMY ;) U MNIE JESZCZE ZIEMNIAKI DO WYKOPANIA ,JAKOŚ SIE ZEBRAŁO ŻNIWA,LEPPERA NIE MAMY WIĘC NA KOGO TU GŁOSOWAĆ,PALIKOT... KOLEJNY ELEMENT...POSŁUCHAJCIE SOBIE NA YOU TB ADAMA CHROLA"PIJAK PATRIOTA" KTOŚ JUZ SŁYSZAŁ..PIWO JEMU SIĘ NALEŻY ZA SZCZERE SLOWA,POZDRAWIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Hejka Wam wszystkim dawno mnie nie było u nas ziemniaki już wykopane :):):):):):) jak ktoś chce to pomogę pozbierać hihihi pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
;);););0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dawno mnie nie bylo najpierw int.wysiadl a potem komp. u nas juz tez po wykopkach ale na drugie ja sie nie daje:) zostaly buraki pastewne i mysle ze w czapce i szaliku nie bedziemy musieli ich robic:) piosenka super:) milego dzionka chociaz u nas wieje jak by sie jakas ku...a powiesila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla wszystkich,u nas bardzo ciepło i sucho ,a ziemniaków nie można wykopać bo tak twardo,warzywa bardzo tanie,jedynie zboża w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani. dzis zaczelismy buraki pastewne ale niestety deszcz nas zgonil:(buraki sa zaje....e!!chcemy sprzedac ich troche bo nie sprzedalismy w tym roku ziemniakow i zostaly nam do futru wiec mozna opindolic troche burakow.,jaka u was jest cena burakow pastewnyc iwonaaa....jeszcze masz tych letnikow ze nie masz czasu??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w końcu jestem ! najpierw miałam syna w szpitalu a potem kosiliśmy kukurydzę na kiszonkę MASAKRA sieczkarnia się kopała o ciągnikach nie wspomnę takie koleiny po ile u was ziemniaki bo trochę sprzedałam ale jeszcze nie skasowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hanka u nas z kukurydza tak samo bylo:( a z synem juz ok?? my ziemniaki z dojazdem po 50gr:(porazka i tak nie chca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WALIDUS
witam Dziś dostałem DECYZJE ONW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z synem wszystko już ok. ostre zapalenie wyrostka wozili nas od szpitala do szpitala bo mu pół roku brakuje do 18 lat i musiał trafić na chirurgię dziecięcą zlądowałam do domu po dwóch dniach aż się wybudził ale już ok. ziemniaki to faktycznie lepiej dać bykom .WALDUS OJ CZEKAJ NA KASĘ CZEKAJ BO MY TO NA DECYZJĘ ale będziemy znowu razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mięsko do smarowania Składniki Przepis 1 kg. swieżej słoniony 30 dkg. boczku wędzonego 1 kg.mięsa mielonego(ja daje paczkowane wołowo-wieprzowe) 4 cebule 6 ząbków czosnku wegeta lub inna przyprawa zioła prowansalskie pieprz mielony Słonine kroimy na małe kawałeczki, wrzucamy do garnka i zalewamy szklanka zimnej wody.Gotujemy do momentu, aż słoninka sie zacznie topić, jakieś 30 min.W tym czasie możemy pokroić boczek, od czasu do czasu mieszając słoninke by sie nie przypaliła:)Dorzucamy pokrojony w kosteczke boczek, topimy do momentu az stanie się on bardzo miękki.Jak juz wszystko bedzie płynne, to dodajemy mieso mielone i razem gotujemy na małym ogniu.Jak wszystko juz bedzie razem ładnie połaczone to dodajemy pokrojona w wieksza kostkę cebule i gotujemy do momentu aż bedzie złocista.Na sam koniec przeciskamy przez praskę ząbki czosnku i dodajemy przyprawy, nie żałujemy ziół:) Gorące mięsko przelewam do słoików i jak ostygnie to wkładam do lodówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ciekawe kiedy zaczna rozsylac decyzje o bezposrednich?? ja juz moglabym dostac ale to jest nie realne:) to miesko bedzie przy najblizszej wizycie w sklepie miesnym zrobione bo na razie swojego brak:( tylko brojlery w zamrazalce i w kurniku mi zostaly:) milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam długo mnie nie było bo zbieram maliny nie długo będzie koniec bo wysychają Gabi nie tylko ty marzysz o dopłatach ale ja to chyba najpużniejbo miałam kontrolę z agencji chociaż wszystko się zgadzało a teraz mam wydatków w tę niedzielę mam chrzest wnusi a 12 listopada syna wesele to będę wyglądać tych dopłat jak boskiego zmiłowania dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie jakie sa platnosci do burakow cukrowych za hektar?i czy jakies inne kryteria trzeba spelniac?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie Agencji znalazłam że płatność cukrowa za 2011 wyniesie 12,59 euro za tonę. To chyba dotyczy buraków ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Halinko.Ja tez mam chrzciny za miesaic nawet nie wiem co teraz sie kupuje jesli jest sie chrzestna dla chlopczyka?Ubranko to wiem ze kupuje chrzestna?Milej soboty zycze wszystkim Paniom z Cafee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinko mam jeszcze pytanie czy doplaty za buraki cukrowe sa wieksze od tych za zboze czy jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie zaczeło...Najpierw bedziemy czekać na wnioski potem na pieniądze.Wal i duś,kiedy złorzyłeś wniosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie,jeśli ktoś czyta a nie pisze niech wejdzie na strone agencji na forum Rolnicy już otrzymuja decyzje ONW na rok 2011,trzeba kogoś bronić i to nie ja,chociaż tamten ma podobny pseudonim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×