Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia Mazowsze

Dopłaty,dopłaty

Polecane posty

Gość Zorka222
Witam serdecznie Kochani wczoraj dostaliśmy decyzję ONW decyzja z 23 września buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
u nas mają już kasę na kontach za ONW i sporo dostasło decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti4826
witam ponownie ;) widze ze wytrzymaliscie ;) ja decyzje dostalam 16.09 onw chociaz raz tak wczesnie ;) trzeba bronic naszych na tamtym forum bo nas obrazaja .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
tak chociaż raz wcześniej i my dostaliśmy ciekawe jak będzie z dopłatami pełnymi z przelicznikiem ile będziemy musieli czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
HEJ ZIOMALE!!!!!!Dłuuuugo mnie nie było?Ano długo-sanatorium odbębniłam w Gołdapi,przedłużyłam se troszkę za dopłatą-cud miód!Widzę,że przed wyborami zaczęli decyzję rozsyłać,szkoda tylko,że ich nie ma przed dopłatami,no pożyjemy zobaczymy.Ja jeszcze nie dostałam,za to miałam rekontrolę weterynaryjną o sprawdzenie czy wszystkie krowy są zakolczykowane,przyjechała fajna babeczka,sprawdziła,pośmiała się że sprawdzają takie bzdety,które sprawdzali w ubiegłym roku.No jak widać coś dla zamydlenia oczu muszą robić.Zorka,ty chyba pisałaś,że niektórzy już mają na kontach za ONW.Fajnie.Ciekawe czy ze wszystkim tak się będą spieszyć.Dziś kozina u mnie-jak kto lubi wbijać-pieczona na rożnie,z młodego koziołka,jakby kto pytał smakuje jak sarna,i tak samo się to przyprawia-jednym słowem dziczyzna,jałowcówka stoi w barku,cała krowa-WPADAJTA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za zboża dopłaty są chyba mniejsze niż za buraki bo za buraki coś tam dodatkowo. Nie wiem ile ale trochę więcej. Za ONW na stronie agencji wyczytałam że zaczną wypłacać po 17 października. Trochę teraz przed wyborami przyślą decyzji ale nie martwcie się za pieniążkami swoje odczekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Wal i duś jestem Podlaskie pokazywali mi znajomi przelewy z agencjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szczesciarz ,ktorym ma sie n apieniadze my musimy czekac na glowne a znajac los to sobie poczekamy iwonko to zes poleciala!!!sanatorium!!!noo nooo a ja mam kuz..a sanatorium w burakach!!! ale dobrze ze troche odpoczelkas teraz juz bedziesz na biezaco co nie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
No cześć Wam wszystkim!!!!Oj przydałoby się grosza,ale jakie to dziwne,że tak wcześnie zaczęli płacić,czy to cosik się nie gotuje z bespośrednimi?!Ja to już wszystko zaczynam widzieć w czarnych kolorach.Gabi,oczywiście,że na bierząco będę,chyba że siądzie komp,bo tak mi na nim dzieciaki dawały,co głowa mała.Dziś leciutki obiad,po wczorajszym obżarstwie i opoju-kartofle ze zsiadłym mliczkiem,na śniadanie też było zsiadłe,bo kawa by nie przeszła.Lecę do roboty,zerknę czy wszystko ocalało.Miłego,ciepłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
kurs mamy wysoki 4,40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogodę mamy letnią jak na tę porę roku ale jest bardzo susza u nas drugi miesiądż nie było ani kropli deszczu a co z zasiewami jakie wschody są słabe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam no u nas tez straszna susza ciezko plug w ziemie wcisnac:( ale co tam my mamy teraz ogromne powody do radoscimusze sie wam pochwalic;jestem w ciazy i moj 5-latek bedzie mial rodzenstwo:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zorka222
Gabi moje gratulacje buziaczki oby szczęśliwie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):)):):)):):)))))):):):):):):):):):):)):):):):):):)))):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, w lubelskim tez susza,jeszcze ogrody nie wykopane w wiekszosci.Czy ktoras z Pan ma przepis na jaka dobra mase do tortu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi gratulacje który to miesiądż no to teraz dbaj o siebie żadnych stresów i jeszcze raz ci gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieki kochani:) to 2 miesiac i drze strasznie bo 1 ciaza byla zagrozona ale mam nadzieje ze wszystko sie ulozy teraz zima pracy mniej wiec bede odpoczywala!! milego dzionka i czekamy na deszcz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amadeia poszukaj sobie na wczesniejszych stronach,ktoras z kobietek podawala ptrzepis na mase cytrynowo-kokosowa,jest rewelacyjna,prosta i tania na prawde super smak u mnie byli wszyscy zachwyceni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona(dolnośląskie)
Gabi GRATULUJĘ!!!!!!!!Ale numer!!!!Fajnie.Dbaj o siebie,nie tam jakie buraki czy co,teraz to niech ciebie noszą.Decyzji zero,kasy tym bardziej.Deszczu dziś nie chcę bo dziś kosimy resztę łubinu,dopiero doszedł,jak ja po baletach-haha.Lecę w gary,bo trza chłopstwu jaki strawy nawarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie czy ktoras z Pan byla ostatnio na chrzcinach?co sie teraz kupuje i ile wypada dac matce chrzestnej dla dziecka albo co np kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×