Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczelić,czustka,miszcz....

PO JAKIM CZASIE CHŁOPAK POWINIEN ZAPROSIĆ SWOJĄ DZIEWCZYNĘ DO SIEBIE DO DOMU?

Polecane posty

mysle ze nie wczesniej niz po 3 miesiacach i nie pozniej niz po pół roku- u mnie tak było a jesli chodzi o to zapraszanie do domu, zapoznawanie z rodziną ze względu na seks, to mysle ze dziewczyna musi z nim porozmawiac i wyczuc czy jemu naprawde zalezy a przede wszystkim nie oddawać się za szybko! i wtedy byc moze uda sie rozpoznac intencje faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakaka
JA jestem z chłopakiem 2lata i tez mu sie nie spieszy ;(W sumie byłam z nim na weselu i poznałam tate i rodzenstwo ale do domu to nigdy sam mnie nie zaprosił i nie zamierza ;(Gdy pytam czemu mnie nie przedstawi swojej mamie odp.czemu mi tak zelezy zeby ja poznac ?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jakoś po miesiącu ale nie rozmawiałam z jego rodzicami bo się wstydziłam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie mam problem bo znam sie z chlopakiem ponad miesiac a on ciagle mnie pyta kiedy poznam go ze swoimi rodzicami... co mam o tym myslec? moze to troche za wczesnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po co przedstawiać? przecież i tak będziemy żyli bez ślubu:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bar

Witam, 

Czytam wasze komentarze i juz sama nie wiem co mam mysle.

Jestem z chlopakiem juz prawie 2 lata i dopiero teraz chce przedstawic mnie rodzicom.

Oboje jestesmy po przejscich i juz sama nie wiem czy on ma wzgledem mnie jakies powazniejsze plany jesli wkoncu odwazyl sie na taki krok?

Prosze napiszcie co myslicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×