Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

larweczka06

Dieta! Kto ze mna? Start 24.01.2011

Polecane posty

Czesc. Po calym tygodniu diety schudlam 2,2kg :) Piekny poczatek tygodnia taka mila wiadomosc :) W weekend troszke sobie ta moja dietke olalam tz. pilaam wimo i bylam na obiedzie w restauracji do tego zjadlam odrobine slodkosci ale mimo to jestem zadowolona z rezultatu. Pomalu przyzwyczailam sie juz do takiego sposobu odzywiania i czuje ze juz nie bede miec jakis kryzysow. Oby tak dalej. przedemna juz tylko 6 kg do stracenia i wierze ze dam rade. A jak u Was dietka? Pozdrawiam goraco i milego tygodnia zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubbba
Witajcie! Ciesze sie ze udało wam sie zrzucić kg:) Lawreczka06- mi tez przez pierwsze dni bylo ciezko , jesc mi sie chcialo a teraz juz wytrzymuje o wiele mniej jem , dzis 8 dzien diety jeszcze dwa dni i zaczynam łaczyć warzywa czyli faza II :) u mnie jak narazie 1,5kg mniej :) jak przez 7 dni to raczej dobry wynik, jakoś cicho tu na forum tyle chetnych bylo a tu tylko aktywne 3 osoby. Pozdrawiam i życzę udanego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubbba
Hej dziewczyny !:) jestem dzis w dobrym humorze a to dlatego że stanełam na wage i znów w dół:) już mam 3kg za sobą;D dziś 9 dzień dietki hmm a jak u was? jakaś cisza tu zapadła , jestescie kobietki? Życze Udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez chumorek dopisuje :) Waga leci w dol, przyzwyczailam sie do zmian w jedzeniu kryzysow juz nie mam :) Czuje ze na lato musze sobie jakies nowe sukienki kupic :) Zaraz sobie przygotuje jakis lekki obiadek i biore sie do czytania ksiazki :) Dzis mam malo pracowity dzien wiec wykozystam go na odpoczynek. Pozdrawiam i rowniez zycze Wam milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie odzywałam się z powodu ogromu pracy. A później to same wiecie dom, dziecko, sprzątanie etc... Ja zmieniłam trochę nawyki żywieniowe: na śniadanie zjadam tzw surówkę urody (płatki owsiane, mleko, orzechy, mód, jabłko, cytryna mleko) w ciągu dnia raczej normalnie tylko mniej a na kolację piję koktajl (jabłko, banan, sok z pomarańczy, ziarna słonecznika, sezamu, lnu i suszone śliwki). Rewelacja! :) Gratuluję spadku wagi. Też zależy mi na wakacjach bo mam wesele w rodzinie i chciałabym ładnie wyglądać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Jak trzymacie sie na dietach? U mnie idzie calkiem niezle, wynik staran w tym tygodniu bede znala dopiero w poniedzialek ale czuje ze gubie kolene kilogramy :) Strasznie cicho sie tu u nas zrobilo :( No nic mam nadzieje ze to z braku czasu nie piszecie a nie ze przestalyscie walczyc z kilogramami. Pozdrawiam goraco i milego weekendu zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maximka85
CZEŚĆ DZIEWCZYNY! POZWOLICIE ZE SIĘ DO WAS PRZYŁĄCZĘ? OD 12.01.2011 JESTEM NA DIECIE MŻ;-) I DO TEGO CZASU SCHUDŁAM 5KG. MUSZĘ SCHUDNĄĆ JESZCZE NAJLEPIEJ 16KG ALE NARAZIE MAM MNIEJ AMBITNE PLANY:) MÓJ CEL TO DO MAJA TEGO ROKU SCHUDNĄĆ DO WAGI 80KG. TERAZ WAŻE 86 PRZY 175 CM WZROSTU ALE BYŁO JUZ ZNACZNIE GORZEJ:P. TRZYMAM KCUKI ZA WASZE SUKCESY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulaula123
dopinguje wszystkich! ja juz mam to za soba, jakos sobie dalam rade jedząc suszone warzywa jako chipsy ktore uwielbialam!polecam zapychac sie witaminami nie kaloriami, crispy rules:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×