Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DorisHolden

Jak zniechęcić byłą żonę męża ??

Polecane posty

Minęło już ładne parę lat od ich rozwodu i naszego slubu a kobietka ... uprzykrza nam życie jak umie ......spotykamy się w sadzie itp...bezzasadnie nasyła komornika... Mąż płaci alimenty na bieżąco... kontakty z dziećmi były super .. przychodziły co tydzień, niestety kobietka zaczęła się nudzić jak poprzedni partner-któryś z kolei- ja zostawił... to nie jest śmieszne, głupie oczerniające telefony do domu i pracy... zaznaczam ze męża poznałam już jako rozwodnika i dopóki kobietka potrzebowała niani do dzieci w weekendy było ok Prawo jest zawsze po stronie kobiet ... nikt nie sprawdza czy to co mówi jest zgodne z prawdą Dopiero mąż musi się tłumaczyć co zaczyna być po prostu uciążliwe... na początku nas to bawiło, ale jak daleko może posunąć się zdesperowana kobieta... ?? zgłasza do komornik ,że nie są płacone alimenty... teraz komornik nie pyta się dłużnika jaka jest prawda tylko zajmuje majątek,egzekwuje należność ... trzeba dochodzić swoich praw przed sądem Kobieta dąży do tego aby rozwalić nasz związek. Nie można z Nią porozmawiać-jest niereformowalna Zaznaczam ,że poznaliśmy się już parę lat po ich rozstaniu i to Ona odeszła do innego partnera... My stworzyliśmy rodzinę.... Ona do dziś skacze z kwitka na kwiatek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kłamiesz i to głupio
zwykła prowokacja ale trzeba umieć prowokować inteligentnie Jęśli uruchomiła komornika to musiała mieć wyrok sądu o zaległych alimentach, czyli jej mąż miał w sądzie okazję udowodni swoją niewinność i ewentualnie uzupełnić brakujące alimenty, w tych sprawach nie ma zaskoczenia i nie uprawia się wolnej partyzantki.............na drugi raz gdy dziecinko będziesz wymyślać prowokację , to najpierw doucz się jak działa prawo w dorosłym życiu.....albo idź odrobić lekcje....jutro lekcje .. nauczyciele i szkoła (podstawowa...he, he)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Musi mieć wyrok sądowy z klauzulą wykonalności :) skoro komornik się u was pojawił-wystarczyło tylko i wyłącznie przedstawienie dowodów wpłaty:) i po sprawie:) Żden komornik nie zająby pensji:) Coś tu nie gra moja pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu się mylicie komornika nie obchodzą dowody wpłaty jeśli ma wyrok sądu obciązający, to wchodzi na pobory trzeba zakładac druga sprawę, o zaniechanie ściągania alimentów przez komornika i w sądzie przedstawić dowody wpłaty założenie sprawy trwa często kilka miesięcy, tzn. od złożenia pozwu to uprawomocnienia sie wyroku nadpłaconych alimentów też się automatycznie nie odzyska, trzeba zakładać kolejną sprawę mam taki przypadek w firmie, więc znam sprawę z pierwszej ręki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i koło się zamyka
Jeśli komornik dostał wyrok sądu z klauzulą wykonalności o zaległych alimentach, to znaczy że wyrodny ojciec nie płacił alimentów i i sporo zalegał... czyli podły dzieciorób żałujący kawałka chleba dla swoich dzieci, czyli łajdak i skkurrwysyn, bez skrupułów skazujący swoje dzieci na śmierć głodową............a ty autorko tematu , skoro towarzyszysz takiemu skkuurrwysynowi i jeszcze go bronisz i występujesz przeciwko matce głodujących dzieci, to sama jesteś nie lepsza, sama jesteś takie ścierwo jak on. A jak się masz pozbyć tej matki i żony której tak nienawidzisz, i jej dzieci też?.....zabij ją i dzieci tez zabij...takie ścierwa jak ty...potrafią to zrobić ....a twój podły łajdak ci pomoże i wreszcie alimentów nie będzie musiał płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirrr
W czasie rozprawy rozwodowej sędzina powiedziała, ze jak eks nie będzie płacił alimentów na czas to od razu zgłaszam się do komornika. Nie mogę znaleźć teraz papierów, ale wydaje mi się, ze na odwrocie jest klauzula wykonalności. Tak więc wystarczy, ze pójdę do komornika i powiem, ze nie płaci. I już facet ma problem, mimo że płaci. I do sądu nie muszę galopować - tylko on musi wszystko odkręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie tam duperele
Ale jak się zgłasza? Tak na krzywy ryj? I co, komornik zadziera kiecę i leci? Jakoś nie wierzę :( Dlaczego kolejne żony zawsze próbują zrobić ze swych poprzedniczek dzifki skaczące z kwiatka na kwiatek? Naprawdę, żenua :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa-to nie zupełnie tak. Komornik przejmuje sprawę w przypadku powstałej zaległości-a nie w przypadku, gdy zobowiązany wywiązuje się z opłat. I tak jak napisałam-gdyby pan nie miał zadłużenia-komornik nie odwiedziłby go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, Dinusik ale kolega w pracy nie płacił alimentów 2 m-ce, bo akurat był bez pracy i nir miał z czego na trzeci miesiąc dostał pracę, więc po przepracowaniu tego miesiąca i wypłacie - przelał alimenty (przerwa w płaceniu trwała już 3 m-ce) niestety, w ciągu tych 2 m-cy była żona złozyła już odpowiedni pozew w sądzie i na te nowe pobory wszedł mu komornik teraz facet założył sprawe o zaniechanie egzekucji, pozew leży w sądzie od października, on przelewa alimenty, komornik zabiera swoje i facet płaci podwójne alimenty plus koszty komornika jest w tzw. czarnej dupie i czeka na rozprawę a komornik zaśmiał mu się w twarz, jak pokazał mu potwierdzenia przelewów alimentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie ewy33
ma doświadczenie w okradaniu i okłamywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noooo tak Ewa
Czyli jak piszesz , kolega w pracy który nie ma pracy , przez trzy miesiące głodzi dziecko i czuje się usprawiedliwiony, bo on przecież nie ma dla dziecka na chleb, ale dla kochanki ma czas i kasę na prezenciki czy kosztowne spędzanie wspólnego czasu ...oczywiście! Shiiit! A mógł w tym czasie postarać się zarobić na chleb dla dzieci! Ale nieee...czas dla dziffki ważniejszy !!!!!!!!!!! Dla takiego gada , komornik na głowę , to jak wymiar sprawiedliwości dziejowej ....dobrze mu tak...niech płaci podwójnie wraz z prowizją dla komornika...to nauczka niewielka dla gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat kolegi dzieci są już dawno pełnoletnie, a on jest w nowym związku od jakiś 10-15 lat, więc twój tekst jest d... warty, jak i wyżej wstawiony też nie słyszałam, żeby jakiekolwiek dziecko umarło w Polsce z głodu od czasów wojny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz glupoty ewo
"ie słyszałam, żeby jakiekolwiek dziecko umarło w Polsce z głodu od czasów wojny" Niewiele wiesz o życiu. Ty dbasz tylko o swoją d... i interesujesz się tylko tym, zeby dowalać każdej legalnej żonie i dzieciom. Ktos kto daje d... zonatym facetom ma zawsze wypaczone poglądy, skupia się tylko na szukaniu zaobrączkowanych i dzieciatych. Każda złotówka, którą facet wydał na ciebie jest okradaniem jego dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzysz glupoty ewo
koledze z pracy tez dajesz d... ? Chyba tak, bo inaczej to by alimenty płacił, ale przy takim doradcy jak ty on ma własne dzzieci w d... Ze też ty bronisz faceta i nie widzisz podłości jego postępowania. Ale czego się spodziewać po takiej .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak niektóre to sa poszkodowane przez los.... powoli zaczyna mi byc ciebie zal ale bardzo powoli, mój osobisty trolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awsdfghjszxdcfgvb
moze facet skurwiel bo baby rzadko kiedy bez powodu tak sie zachowuja niestety jak nam hormony graja to zapomninami o tej poprzedniej i myslimy ze nas to nie spotka a to glupota on ciebie tez tsk potraktuje http://www.youtube.com/watch?v=HdBwoCAqu-A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doris - najlepiej
się od niej odczepić, nie interesować się, nie śledzić, no i oczywiście nie zmuszać chłopa, by zalegał z alimentami, bo to wcale Ci się nie opłaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
Oskarżyć ją o nękanie i szykanowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l;io[-p]p=[]]
bezzasadnie nasyła komornika... Mąż płaci alimenty na bieżąco... gdyby placil to komornik by was nie nachodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ***
niestety ideały ideałami a życie życiem. była mojego też nasłała na nas komornika, tylko po to żeby oprócz alimentów płacił więcej (koszty komornicze) ale mój udowodnił jej w sądzie złośliwe działanie i musiała oddawać kase jako niesłusznie pobraną. komornik nie sprawdzał czy mąż płacił, dopiero sąd sprawdzał. i proszę się wstrzymać z wypowiedziami typu "dajesz dupy ..." i inne takie, bo zawiadamiam, że traktuję takie teksy jak sieczkę i ich nie czytam. ewa, nie dyskutuj z chamskimi odzywami, od razy zaznaczaj do usunięcia. ja tak robię. kazdy post w którym jest brzydki lub obraźliwy wyraz zgłąszam do usunięcia. możemy mież inne zdanie, ale nie możemy się obrażać. to chyba jest jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogo
Mówicie, że nie można mieć takiej sytuacji ? a można Płaciłęm przez 2 lata na dzieci wg sprawy alimentacyjnej na dzieci, mało tego - płaciłem wszystko w szkole i przedszkolu ( mamusia alkoholiczka ) dzieci większość czasu i tak spędzały u mnie. Nagle - niespodzianka: 2 sprawa alimentacyjna i WYROK bo mamusia zeznała, że pieniędzy nie otrzymywała, dokumenty przedstawione przeze mnie na rozprawie z odręcznymi podpisami "mamusi" sąd OLAŁ i na podstawie bezpodstawnych zeznań małżonki mam ściągane alimenty za miesiące w których dzieci przebywały u mnie, opłącałem ich wszystkie wydatki no i co ? Sąd ma tak mnie jak i dobro dzieci w odbycie, mamusia ma za co chlać a mnie zabierają więcej niż zarabiam :/ do tego kazano mi w toku mediacji o widzenia z dziećmi ( od miesiąca mamusia zatrzymała dzieci przy sobie ) płacić dodatkowo na przedszkole mimo że mamusia otrzymuje PODWÓJNE alimenty. paradoks - nie opłaca mi się chodzić do pracy bo zagarną wszystko co zarobię, dodatkowo dzieci mają nie opłacone szkołę i przedszkole, MOPS i inne bezsensowne organizacje nie są w stanie pomóc, sąd mam OPŁACIĆ by wnieść skargę lub zażalenie, kłamstwa pod przysięgą mówione przez alkoholiczkę wszyscy mimo dowodów z automatu przyjmują za prawdę BO JEST KOBIETĄ. rzucić pracę? powiesić się ? podpalić się na kolejnej błazenadzie zwanej procesem ? Dodam, że dziecko starsze ( 9 lat ) odprowadzane jest do szkoły przez mamusię w stanie nietrzeźwym - KTO W TYM POPIEPRZONYM KRAJU może pomóc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
frogo- czy podjąłeś próby odebrania dzieci Matce? z tego, co piszesz ewidentnie dzieje im się krzywda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
oczywiście mówię o prawnym przejęciu opieki nad dziećmi tak, by zamieszkały z Tobą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zniecierpliwiony
" KTO W TYM POPIEPRZONYM KRAJU może pomóc ? " Nie obrażaj się na kraj . To tak jakby się obrażać na Pana Boga , że ktoś kogoś zamordował. O tym jak jest w kraju decydują ludzie. Na początku weź dziesięć głębokich oddechów. Uspokój się. Wtedy zaczniesz myśleć racjonalnie. Jeżeli Twój problem faktycznie leży Ci na sercu to masz wiele możliwości. Po pierwsze wystąp do sądu o przejęcie opieki. Uzasadnij to min i tym co tu napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frogo kłamiesz
mój mąż rozwiódł się z pierwszą żoną - alkoholiczką i ograniczył jej prawa do dzieci, bo to jest spokojnie do przeprowadzenia w sądzie skoro tego nie zrobiłeś -WCALE- nie zależało Ci na dzieciach, tylko tak sobie pitolisz, by się pożalić na zasrany los i poudawać dobrego tatuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta78
Co Wy gadacie. Wcale nie trzeba zalegać z alimentami, żeby zanieśc wyrok do komornika. Wyrok z nadaną klauzulą wykonalności zanosi się do komornika, a on nie pyta, czy ex płaci czy nie. Wkońcu to jest jego zarobek, a to że żona będzie dostawała alimenty normalnie czy przez komornika zależy tylko od jej dobrej woli. Choćby dlatego, żeby ponosił dodatkowe koszty, pójdzie i go zaniesie, żeby zrobić na złość swojemu ex. Ja też jestem po rozwodzie iu mój adwokat proponował mi, żebym wyrok zaniosła od razu do komornika. Mogłam to zrobić w każdej chwili ale po co skoro płacił dobrowolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coś takiego
judyta78-chyba się mylisz-komornik wszczyna sprawę wtedy gdy są zaległości-nie może ot tak sobie zająć wynagrodzenia bo ktoś tak chce-komornik u którego ja byłam wyraźnie mi powiedział że zajmie wynagrodzenie jeśli będzie zadłużenie-zaznaczył że są to dodatkowe koszty dlatego wszczyna swoje postępowanie dopiero kiedy jest zaległość klauzula natychmiastowej wykonalności nie odnosi się do zajęć komorniczych a tak nawiasem-jeśli ojcowie mają zasądzone alimenty i płacą w terminie wyznaczonym w sentencji wyroku to im nic nie grozi a najlepiej jest płacić przelewem lub bezpośrednio na konto uprawnionego albo jego przedstawiciela-nigdy nie płaci się do ręki-zawsze są z tym problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość im gorsza łajza
która podgadywana przez sztuczysko kochankę próbuje uszczknąć coś z alimentów na dziecko tym większe larum na forum, że muszą płacić- a przy okazji oszczekają eks, że za te 300-400 zł- za ich kasę! :D w spa się bawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×