Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katttttarynkaaaaa

jak zorganizować ślub w Polsce mieszkając za granicą?

Polecane posty

Gość Madz88
dla zainteresowanych zostawiam kontakt nauki-przedmalzenskie@wp.pl robilam go zaocznie bardzo szybko bezproblemowo i nie nudzialam sie :) wszystko mozna sie dowiedziec i ustalic terminy ale mysle ze zaoczny jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xavierra
Autorko ja wychodze za irlandczyka i tez poczatkowo myslalam o slubie w Pl ale kiedy dowiedzialam sie ile formalnosci jest z tych zwiazanych to jednak odpuscilam. Latanie w ta i z powrotem z papierkami,urzednicze niedopiecia to jednak nie moja bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulka87
Najwięcej problemów jest ze sprawami kościelnymi, bo reszte to da sie zalatwić, jeżli chodzi o nauki ja z narzeczonym załatwiłam u pewnej pary, dla potrzebujących zostawiam kontakt- 535-342-357 lub mail naukidlamlodych@wp.pl. Zycze wszystkim powodzenia bo taka organizacja to jednak wezwanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaj01
Dziewczynki, czy ktoś może w doradzić w sprawie organizacji ślubu cywilnego w Polsce będąc za granicą. Z narzeczonym planujemy w styczniu przylecieć na miesięczny urlop do Polski i wziąć ślub cywilny, jednak zależy nam na czasie, gdyż po ślubie musiałabym wymienić paszport i wyrobić nową wizę. Proszę o rady, w jaki sposób zorganizować taki ślub cywilny, czy można zamówić termin i złożyć dokumenty za pomocą pełnomocnika? Z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam zatrudnić profesjonalną agencję ślubną. Załatwiają formalnośc****ilnują terminów, są w stanie wszystko zarezerwować i przylatujesz na gotowe. W Katowicach mogę polecić www.exclusive-wedding.pl/ a we Wrocławiu www.zakulisami.com.pl Już w każdym większym mieście można znaleźć takie firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zatrudnisz agencję to oni wszystko tobie załątwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lemarka
wiadomo, iż logistycznie organizacja uroczystosci bedzie wymagała niemałej gimnastyki, jesli ktos zdecyduje sie na slub za granica w Niemczech to warto przejrzec oferty firm na stronie portalu slubnego http://hochzeit-pl.de/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Save The Day
Organizacja ślubu mieszkając za granicą będzie nie lada wyzwaniem dla Pary Młodej, dlatego zdecydowanie należałoby zgłosić się do Wedding Plannera, który zrobi za Was prawie wszystko, ponieważ jedyną rzeczą jaka będziecie musieli zrobić sami, to powiedzieć sakramentalne TAK! i w 100% cieszyć się najpiękniejszymi chwilami w życiu. Polecam www.savetheday.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×