Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donkapatke

Nazwy najlepszych firm z kobiecą bielizną?

Polecane posty

Gość Kayaha
fajne rzeczy mają w salonach Lanoro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Kayaha gdzie niby? Przecież tam żadnej porządnej marki nie ma...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calvin Klein
Mam mały biust i ich staniki najlepiej mi leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kelpie
Moja przyjaciółka poleciła mi Kingę. Teraz ja też mogę śmiało polecić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ABCbielizny.pl
Szczerze mówiąc to nie potarfię wymienić jednej,najlepszej firmy z bielizna. Mam ich wiele i zazwyczaj kupuję to w czym jest mi dobrze i w czym czuje się wygodnie. Częściej jednak korzystam ze sklepów internetowych niż stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż mogę powiedzieć
odradzam freyę(za droga i straszne rozciągliwce) i polskie marki w większości , mogę polecić brytyjskiego george'a jeśli macie okazję kupić to całkiem przystępne ceny i mi podchodzi Marks Spenser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freya (i inne marki z tej "stajni": Fauve, Fantasie, Elomi) jest droga tylko w Polsce, przez narzuconą przez producenta marżę (taka dziwna polityka cenowa), jak się kupuje przez net w sklepach angielskich to kosztuje podobnie co marki Panache. A w ciągu kilku lat ciasność się nieźle poprawiła, Masquerade bywają rozciągliwsze niż obecne Freye ;) A M&S są niestety bardzo nierówne i nieprzewidywalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfdsjfoiasf
Ja najbardziej lubie Victoria's Secret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodycze są niezdrowe niestety
u nas panache tez widziałam za 200-300zł tak jak i freyę, mi akurat M&S podchodzi może dlatego że kupuję miękkie na fiszbinach staniki i z niskim mostkiem ;)albo sportowe na allegro głownie bo mają dobre ceny jak chodzi o jakość to shapelly figures moge poradzić i sklep i sygnowaną tą metką bieliznę(spoko jakość ale trzeba sobie idealnie dobrać rozmiar)polskie akurat odradzam wszyskie avy, gaje, allesy, kingi, konrady , kostary ,krisline'y , veny, emily itp a triumfy to największa bieliźniana porażka, każde po upraniu w rękach w płynie się deformują a 75 pasują na osoby mające 90cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie kupuję bieliznę różnych marek, moim ostatnim nabytkiem jest biustonosz z Nipplexu i jak na razie dobrze się sprawdza. Jest idealnie dopasowany, wygodny i biust w nim dobrze wygląda, także na pewno nie jest to ostatnia rzecz tej firmy w mojej garderobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaahahhh
Panic, miało być o najlepszych firmach, a nie o tych, co najwięcej spamują nie mając nic do zaoferowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szzzzalona
Ja tam lubię polskie firmy mam jeden stanik który znosi kazde pranie nie rozciąga się i go uwielbiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Intimate.pl
Wiele różnych firm z bielizną erotyczną i nie tylko, możecie spotkać na www.Intimate.pl napewno nikt się nie zawiedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anulkaaaaaaggg
Kinga , Konrad, Triumph, Atlantic - moje ulubione marki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej wyżej piszę
współczuję twojemu biustowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpeta pachnąca fiołkami
jasne triumf atlantic konrad i kinga, babo tys nie widziała nigdy w życiu porządnych staników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala_Panda
Ze względu na duży biust ciężko mi wybierać bieliznę w popularnych sieciówkach. Dlatego po kilku miesiącach szukania i testowania mój wybór padł na KrisLine:) bardzo dobre jakościowo produkty i co dla mnie najważniejsze, staniki mają szerokie ramiączka przez co dobrze podtrzymują biust:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiem wam przyklad mojego
Kinga i konrad - swietne staniki! robia cuda z piersiami :D ich miekkie staniki (tzn nie z pojedynczego materiału, tylko grubsze, ale nie pancerniaki z 3cm gabki) ładniej formują i wynosza biust niż najlepsze push-upy! nie wiem jak to mozliwe, ale tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maGGda30
Freya, Discover Mademoisselle, La Senza, What Katie Did, Greta-lingerie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
Mala_Panda, ty sobie dobierz poprawny rozmiar, bo jak ci ramiączka podtrzymują biust to na pewno takiego nie masz. a z tym konradem i kingą to jakiś żart chyab...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeczka
ja polecam firmy AVA, GAIA, PIGEON, VS, KINGA. Jeśli chodzi o AVĘ to ich bielizna damska nie jest wieczna ale za to niedroga i bardzo ładna :) a jeśli chodzi o sklepy to www.e-bieliznakobieca.pl - jeden z najtańszych sklepów jakie znalazłam, robę tam zakupy od jakiegoś czasu i jestem mega zadowolona (mój chłop też;) chociaż czasami na mnie krzyczy, że za ładna ta bielizna i mam taką tylko dla niego zakładać hehe, ach te zazdrośniki a ja tak lubię czuć się kobieco na codzień :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebeczka
aha i jeszcze jak kupuję staniki z koronką w obwodzie to biorę 65 lub max 70 bo się rozciągają troszkę podczas noszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pwscpcn
Rozmiarówka w tym sklepie żałosna, tak samo jak i te marki, za niektóre dwie Gaie, Kingi czy Avy, które rozpadną się po kilku założeniach i potrafią zmasakrować biust, można mieć coś porządnego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bieliznakobieca
ja nie kupuję polskich staników , bo na nie szkoda kasy ;) kupuję angielskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprszycie farmazony
od kiedy to szerokie ramiączka tylko podtrzymują biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biust podtrzymuje "obwód" , ramiączka są tylko dodatkiem, czasem się widzi jak komuś biustonosz podjeżdża pod kark i wtedy wszystko jasne, że obwód za duży, miska za mała, nie do wiary ile kobiet ma źle dobraną bieliznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooo tragedia poprostu
ja sie zapisałam na takie jedno fajne forum o cyckach i stanikach ;) ale i tak twierdzę to czyjaś sprawa jeśli źle, potrafisz o to zadbać czym się przejmujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×