Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donkapatke

Nazwy najlepszych firm z kobiecą bielizną?

Polecane posty

Gość conis
Nawiązując do tematu wątku to według mnie z rożnych firm mogą być różne modele odpowiednie dla danej osoby. Trzeba wypróbować by zobaczyć która marka będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Ja teraz mam stanik z nipplex. I jak na polską firmę to jest niezły. Dobrze trzymaj est wygodny i ładnie kształtuje piesi pod bluzką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nipplex?
chyba sobie żartujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepsza jest LaSenza, tylko ich piekne, drogie staniku po kilku praniach niestety wygladaja jak szmaty. Etam (reklamowane przez Natalie Vodianova)- piekne staniki, nie drogie, swietnej jakosci. Albo D&G- drogie, ale piekne i super jakosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosłowska23
Ja co prawda kupuje bielizne na eko-bielizna.pl,ale to dlatego ze jest tania i co ja sobie bardzo cenie jest w 100% z bawełny.A przy mojej wrazliwej skórze jest to bardzo wazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
rosłowska23, to wygląda jak totalne tanie szmaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tam nie ma staników
Albo ja ich nie potrafię znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freya i tylko Freya. mieszkam w UK i tam srednio za stanik place 20-30 funtow czyli 100-150 zl. niestety wiem, ze w polsce te same staniki chodza za 180 czasem ponad 200 zl... Freya ma idealna rozmiarowke i dobry wybor miekkich stanikow! nie znosze tych grubych gabczastych ktore dodtakowo powiekszaja mi piersi (a mam 70G) Jesli chcecie dobry stanik pod t-shirty, gladki, ktory bedzie swietnie podtrzymywal piersi i zbieral do srodka jak zaden inny- Freya Deco!!!! (on jest troche gabczasty ale minimalnie) natomiast dziwie sie pochlebnymi opiniami Victoria's Secret.... to jest sklep z ladna bielizna. ladne koszulki majtki itd... ale staniki? to jest taki trumph albo gorzej! staniki max miseczka D i to w rozmariach 80-90...to nie jest sklep brafittingowy, gdzie panie dobiora ci stanik itd... to samo z Etam, fajne majteczki i pizamki...ale staniki?! nic tam nigdy nie dobralam, a personel jest kompletnie niewydeukowany ;/ do dziewczyn ktore kupuja rzez internet: nie boicie sie ze nie traficie z rozmiarem? wkoncu czasem w jednym modelu pasuje mi miseczka FF, a w innym G a to ciagle ta sama firma. a roznica jest ogromna. nie macie wpadek rozmiarow kupujac przez neta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nipplex to tez nie jest strona dla pan z duzym biustem.... wg tej strony (zakladka sprawdz swoj rozmiar) czy mam w biuscie 95 cm czy 134 to mam miseczke D... bo firma nie oferuje wiekszych.,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do ivaa
a jak w UK postrzegają Panache i Fantasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to sklep intymna.pl zajebisty :D juz zlozylam zamowienie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj panache i fantasie sa w tych samych sklepach co freya, tylko troche drozsze. staniki panache to minimum 30 funtow (a freya ma czasem i za 18 a przy promocji 12 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivaa, odwiedź balkonetkę (www.balkonetka.pl). W katalogu jest całe mnóstwo przeróżnych staników, ich recenzji oraz zdjęć na prawdziwych biustach. Możesz sobie porównać, co noszą dziewczyny z Twoimi wymiarami, poczytać o poszczególnych modelach i zredukować prawdopodobieństwo pomyłki podczas zakupów przez internet do minimum :) Poza tym, zawsze można niepasujący stanik odesłać, a sklep zwróci pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tt55
lindex oraz LASENZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parix7
bielizna damska Lupoline, Gorsenia, GAIA, Kinga, Kostar jest w porządku... Dostaniesz ja na http://ekskluzywna.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopki
www.lupoline.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lady_32
Biustonosze, majtki - Freya, La Senza, Effuniak Pasy do pończoch - Rago i Greta-lingerie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie si ę trafią na allegro w moim rozmiarze :P A ciężko o taki :) W ciąży ,usiałam nosić 75 J i tylko jeden taki trafiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triumph albo Vena
Ja różnie kupuję lubię Triumpha i Venę, Vene za to że mają rozmiary od 65 do chyba 95 a miseczki A-K, ładne wzory i dobre gatunkowo. Jak jestem w Blue City to wchodzę do Veny nawet tylko pooglądać po prostu lubię ten sklep, zawsze mi dobrze doradzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe...........
chyba sobie żartujesz z tym triumphem i veną........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.zmyslowa-bielizna.eu
Może ktoś z Was moją firmę uzna za najlepszą dla siebie? www.zmyslowa-bielizna.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę tak samo i ja
hehe........... chyba sobie żartujesz z tym triumphem i veną........prymaaprylis ale data nie ta :) triumpf i vena to na prawdę chłam , venę miałam okazję oglądać i widać ,że to masakryczna tandeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z polskich mogę polecić Kris Line, mają szeroką rozmiarówkę, różnorodne modele każda znajdzie coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupuję stringi i bieliznę nocną z Obsessiv,wytrzymała,nie odbarwia się.Biustonosze lubię z firmy Gaia wytrzymałe w przystępnych cenach.Dostępne są na Allegro i w sklepach stacjonarnych chyba w każdym mieście. Kupującym przez internet polecam sklep Ada Lingerie,robiłam kilkakrotnie tam zakupy paczka docierała na drugi dzień od wpłaty.Mają również bieliznę dziecięcą i męską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanna 15 nie spamuj
nie dziękuję nie kupię :P ani gai ani kris line bo wiem ,że są tak fatalne ,że za darmo by większość kobiet nie chciała , cena też przeraża drogie śmieci i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ISSS
Triumph,Vera Wang,Calzedonia i polskie marki Ava, Konrad reszty nie pamietam. Co do cen to kupuje je w małych butikach i TK Maxxie wiec ceny nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filekow
ISSS, to co wymieniłaś to jest niezłe, ale tylko jeśli chodzi o majtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×