Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilka21

Ile powinni przybierać????

Polecane posty

Wszędzie jest pełno topików typu "ile powinno ważyć . . . ", a ja zapytam tak - Ile co miesiąc powinno przybierać niemowlę od urodzenia do roczku??? Szukałam w necie ale nic nie ma o tym tylko ile ważą jakieś dzieci i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrr.............
W wieku 6 miesiecy powinno podwoic wage urodzeniowa, w wieku roku powinno ja potrioc. Jak chcesz koniecznie to sobie policz i podziel przez liczne tygodni, ale nie bedzie to woarygodne bo dzieci w piersszych tygodniach przybieraja wiecej, pozniej lniej ? A poza tym nikt Ci nie nepisze ile powinno przybierac bo dzieci czesto maja takie "fazy" podczas ktorych sporo przybieraja, pozniej znow waga stoi przez jakis czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci odpowiem bo ja wiem
przpez pierwsze 3-4 miesiace dziekco powinno przybierac minimum 400 gr na miesiac. POtem okolo 250-350 na miesiac. Sa to dolen granice. Noworodek moze przybierac ponad kilogram p^rze pierwsze 2-3 miesiace. Potem wzrost ise spowalnie. PO roku dzieko przybierac powinno minimum 100 gr na miesiac. Mam nadziej,z e Ci pomoglam Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci odpowiem bo ja wiem
Jslchdsredni przyb or wagoi to w ciagu pierwszego roku zycia dzicka sredni przyrost miesieczny to ok 400-500 gr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ci odpowiem bo ja wiem
Twoja coreczka brdzo ladnei przybiera na wadze! Karmisz piersia czy MM??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×