Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość czy ktos wie. ..

Czy zaćma wtórna daje takie same objawy jak ta "zwykła" zaćma?

Polecane posty

Gość czy ktos wie. ..

Jeśli dobrze kojarzę, ta zwykła zaćma to taki zamglony obraz? A wtórna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktos wie. ..
Podbijam, może ktoś wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem,ale.....
ja miewam tylko analną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam w ramach refundacji NFZ, w czeskiej klinice PROVISUS: http://lepiejzobacz.cz/ . Co masz w cenie? Pełną opiekę pozabiegową, leki osłonowe o wartości 150 zł w cenie zabiegu, termin zoperacji do 2 tygodni od kwalifikacji, możliwość wyboru soczewki weanątrzgałkowej, ubezpieczenie etc. Na stronie kliniki znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam w ramach refundacji NFZ, w czeskiej klinice PROVISUS: http://lepiejzobacz.cz/ . Co masz w cenie? Pełną opiekę pozabiegową, leki osłonowe o wartości 150 zł w cenie zabiegu, termin zoperacji do 2 tygodni od kwalifikacji, możliwość wyboru soczewki weanątrzgałkowej, ubezpieczenie etc. Na stronie kliniki znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixilka
ja się pozbyłam zaćmy raz na zawsze. zdecydowałam się na zabieg w Optegrze i na prawdę nie żałuję podjętej decyzji! to był doskonały wybór, w sumie niewygórowanym kosztem bo 1999 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NeverSayWord

Wszystko zależy kto jaka ma zaćmę. Bo widzisz Ixilka jeśli ktos ma gorsze widzenie niż 60% to wtedy kwalifikuje się na zabieg z NFZ. Mojej mamie się tak udało i jako pacjentka optegry pojechała do ostrawy za zabieg. Nic nie wykładała z własnych pieniędzy, by potem je odzyskać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siiiil

no tak ale czekac na nfz na zabieg to także jest sporo czasu...i nie zawsze się opłaca. więc taki zabieg w czechach to alternatywa. I np w Optegrze jest to bardzo dobrze zorganizowane! moja mama tak się leczyła i doskonale to było zorganizowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unitka

a co lekarz powiedział? na pewno on wie najlepiej. Ale bez obaw teraz jest tyle możliwości zeby wyleczyć sie z zaćmy - m.in zabieg w Optegrze czy wyjazd z nimi do Ostrawy! to jest dobry pomysł na szybkie pozbycie się choroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei myślałam że moja mama już nie bedzie miała szansy na wyleczenie się z zaćmy. A tu jednak się okazało że można. Zdecydowałyśmy się na zabieg w Opterze w Ostravie. I szczere mówiąc było to doskonałe rozwiązanie. Przyjemnie i w pełni się nami zaopiekowali! bardzo sie cieszę ze teraz mama widzi już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolona z poprawy wzroku po zabiegu na zaćmę w Optegrze. Robiłam tu na miejscu, we Wrocławiu ale nie żałuję ze prywatnie. Bo nie czekałam długo na zabieg, doba opieka no i mam lekarzy na miejscu. Za tydzień idę na wizytę kontrolną i mam nadzieję, że bedzie wszystko git!!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o no pewnie. ja myślę ze Optegra to dobre miejsce i sprawdzone. wiem co mówię bo byłam tam z moja mamą i bardzo sprawwnie cały zabieg przeszedł. bardzo zadowolona jestem bo było bezpiecznie i pewnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w Poznaniu w Optegrze można zrobić zabieg! bardzo fajna klinika, dobrze przeprowadzają zabieg i przygotowują do niego bardzo porządnie! gdyby nie oni to pewnie po dzień dzisiejszy bym sie bała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×