Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zdesperowana by schudnąć

Slimming World-kobitki, ktore mieszkaja w Anglii ... ktoras slyszala??

Polecane posty

Chcialam sie spytac, czy jest ktoras z Was, ktora mieszka w Anglii i jest obecnie na tym sposobie odzywiania-bo dietka tego nazwac nie mozna. Poszukuje takiego Polskiego wsparcia bo ile mozna z Angielkami na ten temat gadac :) Wiec jesli ktoras jest czy moze slyszala o Slimming World ale jeszcze do grupy nie dolaczyla to zapraszam... Pozdrawiam ciepluchno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem, ze nie slyszałam, ale jak czytam na czym to poleag to sie ciesze, ze nie słyszałam! jezusssss dieta opierajaca sie na samych węglach i cukrach (patrz owoce)??????? i jeszcze ograniczanie błonnika??????? tak gratulacje dla pomysłodawcy- spierd... sobie metabolizmu gwarantowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alexra - wejdz sobie na youtube i wpisz slimming world - sama zobaczysz ile ludzi schudli na tym SPOSOBIE JEDZENIA. Zdecydowanie sie nie zgodze bo widze ludzi co tydzien, ktorzy wlasnie schudli i wage utrzymuje bez jojo. Tylko szkoda ze z ta opinia jestem tutaj narazie sama. . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to nie jest calkowite ograniczenie blonnika-zjadasz okreslona porcje dziennie, ktora jest na tyle duza,by Cie "wyczyszcila" z resztek pokarmu. Ale jadasz angielskie produkty dlatego szukam kogos, kto mieszka w anglii i stosuje Slimminb World. PS Oczywiscie do tego potrzeba tez duzo ruchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.slimmingworld.com/success-stories/deborah-adams.aspx http://www.slimmingworld.com/success-stories/kirsty-davies.aspx http://www.slimmingworld.com/success-stories/stephanie-burgess.aspx http://www.youtube.com/watch?v=oh1di-6yEL8 To tylko namiastka przykladow... "...Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim usmiechu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, znam ta dietke, mieszkam w UK, moje kolezanki mi ja polecily, stracily ojj.. duzo,wiec wlasnie sledze moje miesieczniki, aby od jutra zaczac, mysle zapisac sie do grupy ;-), gdzie mieszkasz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, znam ta dietke, mieszkam w UK, moje kolezanki mi ja polecily, stracily ojj.. duzo,wiec wlasnie sledze moje miesieczniki, aby od jutra zaczac, mysle zapisac sie do grupy ;-), gdzie mieszkasz? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulek3
Hejka ja mieszkam w Irlandii Polnocnej. Tez od niedawna naleze do tej grupy SW.. Mnie przekonaly efekty kolegow z pracy. ;) jak na razie raczkuje na temat SW.. ale mam nadzieje,ze z dnia na dzien tygodnia na tydzien bedzie coraz lepiej.. a jak tam Twoje doswiadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość namarginesie
prosze powiedz kto jest autorem tego cytatu w stopce? ciekawa jestem kto apeluje o takie zachowania schizofreniczno zaklamane :) z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana by schudnac
Podnosze raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana raz jeszcze
przepraszam pomyliłam się, chodziło mi o Rimming World :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaja
Moja szefowa i jej corka stracily po 3 ,4 rozmiary(size of clothes) i mase stone sow i nie moge sie temu nadziwic poznawszy diete slimming world. Podarowala mi odchudzajacy zestaw dietetyczny w postaci broszur zawierajace przykladowe posilki i ich punktowanie oraz swoj wlasny dziennik posilkow ,ktore jej pomogly schudnac i zaczynam od 1 Stycznia swoja diete z Slimming World. Moja szefowa ma prawie 47 lat,schudla naprawde,widac po ciuchach,corki po miesiacach 2 nie poznalam,tak sie zmienila-schudla. Ja mam 39 lat i wiem ,ze bedzie mi ciezej stracic wage niz 10 lat temu,gdy o diete nie musialam dbac ale to dla mnie wyzwanie i nie zamierzam sie poddawac chocbym nie wiem jak glodna byla;) Na codzien pracuje w firmie, w ktorej jedynie przenosze tylek z miejsca na miejsce, a do pracy dojezdzam samochodem wiec moja ruchliwosc jest ograniczona:P W tym samym czasie moje racje zywieniowe wzrosly dwukrotnie i sama sie dziwie jak ten moj zoladek od 2i pol roku sie rozciagnal i jak to wszystko znosi. Postanowilam wiec ograniczyc posilki porcjowo i dietetycznie czyli zamierzam jesc w miare zdrowo i tylko to co sie szybko spala. Postanowilam zjadac sniadanie,lunch i kolacje stosujac sie do diety SW...sniadan nigdy nie jadlam i stosowac sie do zasady,spacer kilka razy w tygodniu. Sniadanie zjem po to zeby rozgrzac organizm i spowodowac wczesniejsza akcje przyspieszenia przemiany materii(obudzic czy pobudzic cialo do wytwarzania energii poprzez spalanie kalorii ktore dostarcze w sniadaniach o wczesniejszej porze dnia ) W ten sposob chce ustalic stale godziny posilkow tak aby kolacja byla spozyta przed godz 18. Organizm bedzie mial czas na spalenie kalorii zanim poloze sie spac. SW glosi,ze mozna jesc owoce bez granic ,wiec po 18 godz alternatywa na moj glod beda i sa male owoce. Mniejsze porcje,samodzielnie przygotowywane grillowane potrawy bez tluszczu ,sniadania po przebudzeniu ,odpowiednio ustalone godz stalych posilkow i nie objadanie sie po godz 18,zdrowe posilki zawierajace warzywa i owoce,ciemne pieczywo albo i nie,ryze makarony nie otluszczone sosami uczynia cuda !;) Wierze w to i sie nie martwie o rezultaty:) Jutro sie zwaze.Podejrzewam, ze w tej chwili przy wzroscie 170 cm waze z 67 czy 68 kg. Cel- 60kg czy 59kg optymalnie i bede szczesliwa,,ze dalam rade. Sorry za chaos moich wypocin tutaj ale cala jestem chaosem dla otoczenia, w ktorym zyje wiec prosze wybaczyc i amen. Dam znac jak SW i ja dajemy rade z moim Targetem :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annamaja
hahaha Pozdrawiam ziomalke z Bournemouth ;) Zdesperowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej annamaja No witam witam ziomalke :) Z tego co wyczytalam, to chyba nie zamierzasz dolaczac do grupy tylko przestrzegac zywienia jakie poleca Slimming World. A cotygodniowe wazenie w grupie plus tzw Image Therapy naprawde pomagaja. Ja chodze juz od dawna ale nie tylko po to, by sie wazyc czy zdobywac nowa wiedze na temat posilkow. Mozna tam spotkac naprawde wspanialych ludzi i inspiracje od tych, co juz schudli. Co tydzien placi sie 4.95 funta ale sa to dobrze wydane pieniadze. Ja chodze tam juz od dluzszego czasu. Przy 168 cm waze teraz 66kg. Nie mam wiele do zrzucenia ale moja waga docelowa to jakies 56-58kg. A ze uwielbiam jedzenie i wszystko co z nim zwiazane bez wsparcia grypu na pewno bym nie schudla. Jak narazie od listopada spadlo 4kg. Idzie wolno ale wiem tez, ze trwale. O tyle dobrze jest ze SW ze jesli osiagniesz juz swoja wage docelowa to dalej chodzisz na wazenie sie ale juz nie placisz. Daj znac jak Ci idzie i czy zamierzasz zapisac sie do grupy. Moze wpadniesz na spotkania mojej grupy. pozdrawiam Zdesperowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja mieszkam w Antrim pod Belfastem i byłam na 2 spotkaniach Slimming World. Powiedzmy, że przestrzegałam diety pzez 2 tygodnie wykorzystując każdy możliwy syn jaki miałam dziennie do wykorzystania na słodycze i mimo wszystko przez te 2 tyg schudłam 3,5kg i brzuch przestał wyglądać jak nadmuchany balon. Przestałam chodzić bo moja wtedy półtora roczna córka nie bardzo miala ochote na siedzenie w wozku przez nawet 20 minut w ciszy i spokoju, ale zamierzam w tym tyg. wrócić na spotkania i tym razem trzymac sie diety i korzystac z synow z rozsądkiem :-) Pzdrawiam, Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu nie przejdziesz n a
WW??? skoro jestes w anglii to latwo bedzie ci wszystko kupic i dieta wyprobowana przez wiele,wiele,osob ./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ww jest bardziej skąplikowana te punkty i w ogóle ja jestem na to za leniwa :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ze nieprawda
ej nie przesadzaj.WW jest proste kupisz sobie produkty gotowe i wcinasz i latwo wtedy obliczyc punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Desperka
Hej hej ... no widze, ze maluski odzew jest :) Witam Majena 78 - no jak widac na SW da sie schudnac. Gratuluje 3.5 kg w ciagu 2 tygodni jesli jak sama napisalas ze, "powiedzmy" ze przestrzegalas zasad zywieniowych SW. Jesli chodzi o WW to wlasnie problem w tym, ze kupujesz ich gotowe produkty, ktore szczerze powiedziawszy do najtanszych nie naleza i liczyc punkty. W SW to nie jest dieta. Ludzie schudli bardzo duzo, wiem, bo do grupy naleze od 2 lat i sama widze jakie robia postepy. WW nie bede przestrzegac, kiedy wyjade na wakacje, albo kiedy bym chciala wyjsc ze znajomymi na kolacje. Dzisiaj poszlam na lunch i zjadlam grilowana piers z kurczaka z jacket potato i z groszkiem. Do tego Salad bar i diet coke. Lunch zupelnie SYN FREE! i tak wlasnie powinno byc. Jutro jest moj dzien spotkania grupy i wazenie wiec prosze trzymac kciukary :) BTW to ja zdesperowana by schudnac, tylko zaraz zaczernie nicka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tymi gotowymi produktami WW też jest tak, że przecież muszą zawierać jakieś ulepszacze, emulgatory itp, bo samo pakowanie próżniowe nie zachowuje ich w świeżości, a to za zdrowe nie jest... ja absolutnie nie neguję diety WW jako takiej i wiem, że działa bo znam kilka osób które ją stosoway, ale osobiście wolę SW. Byłam też na Dukanie przez krótki czas, ale po pierwsze bardzo mi było ciężko bez warzyw i owoców, po drugie niestety ale apetyt na chociaż kawałeczek czekolady był silniejszy ode mnie :-D a po trzecie mój organizm nie tolerował tak wysokiej zawartości protein w diecie bez innych składników równoważących i dostawałam swędzącą wysypkę (wiem że ta wysypka od tego, bo robiłam 2 podejścia na przestrzeni roku do diety i za każdym razem była taka sama reakcja :-( ) Dieta zadziałała i w fazie ataku kg poleciały bardzo szybko, pózniej kolejne w fazie naprzemiennej, ale ponieważ zmuszona byłam przestać ją stosować niestety ale efekt jojo wrzucił mi kilka dodatkowych. ale się rozpisałam! :-) a wystarczyło napisać SW RULES!! :-D Pozdrawiam, Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majena - no ja duzo slyszalam o Dukanie ale jakos jak napisalas brak wazyw i owocow zdecydowanie by mi przeszkadzal, tym bardziej, ze na SW moge je jesc bez ograniczen. Dzisiaj bylo wazenie w grupie i kolejny kg w dol w ciagu tygodnia z czego jestem bardzo zadowolona :) Majena- planujesz zapisac sie do grupy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy będę miała na to cierpliwość, bo musiałabym zabierać ze sobą swoją 2 letnia córkę co niestety oznacza chaos i zamieszanie więc nie wiem czy jest sens, może tylko po to żeby się ważyć co tydzień :-/ nie wiem jeszcze muszę się zastanowić A propos Dukana tam w 2 fazie warzywa są, a owoce pojawiają się chyba w 3 fazie ale mimo wszystko na to żeby dojść do 3 fazy trzeba się pomeczyc przez jakieś pól roku jak dobrze pójdzie a to jak dla mnie bez owoców trochę za długo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majena-do mnie do grupy przychodza mamy z dzieciaczkami i nie ma zadnego problemu jak sobie "gaworza":) Nie wiem, w ktorej czesci Bournemouth mieszkasz ale gdyby to bylo blisko Westbourne to zapraszam do mojej grupy. Dukan to jest dieta, sama mowisz, ze trzeba sie meczyc. A SW to po prostu zdrowe odzywianie z odrobina szalenstwa jesli sie chce :) Pozdrawiam xx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna26
Hej kobietki :) ja tez jestem na diecie SW w ciagu 6 Tyg schudlam 1st i 4lb :):) i jestem z siebie dumna bo to moja pierwsza dieta ktorej tak dlugo sie trzymam , jeszcze 4 st do pozbycia sie :/Gratuluje wam wszystkich zrzuconych lb :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×