Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czerwony kocyk

Pomóżcie!! FOTOGRAF!

Polecane posty

Gość do kocyka
Kocyku prawda że nie jest to reklama i nie rejestrowałaś się na czarno aby oprawiać tutaj swój pijar? Pierwsza galeria to modelka i zdjęcia pozbawione sensu i smaku. reszta totalne dno i jedynie bardzo niska cena może być atrakcyjna. Zadawanie tutaj takich pytań jest anormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie jest to reklama. Pytam dlatego, że ten fotograf był zamówiony na ślub koleżanki. Widziałam zdjęcia, śliczne. Ale gdy weszłam na jego stronę, bardzo się rozczarowałam. Teraz nie wiem, sugerować się tymi zdjęciami koleżanki, czy tymi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czerwona
Czerwony a po co do zadania pytania ten login na czarno? Czy miał ciebie uwiarygodnić a my jesteśmy takie kretynki że w to uwierzymy? Czy będziesz tez tu się pytać jakie majtki założyć na noc poślubna itp Ewidentna tandetna reklama tym bardziej plugawa że wykorzystana została inna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczyna mnie to już bawić... Zadałam tylko proste pytanie, jakiś setki jest na tym forum, i nie mam zamiaru się tłumaczyć, że to NIE JEST REKLAMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czerwona
to nie jest proste pytanie tylko strasznie głupie pytanie. Jak ktos tego nie zrozumiał to trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na fotografii. Chciałam tylko zasięgnąć opinii kogoś kto może więcej się na tym zna. Za niedługo mój ślub, i chciałabym mieć dobrego fotografa. Jeśli to jest głupie i dziwne to sorry. Myślałam, że to jest forum na którym można się zapytać o wszystko. Przecież nie pytam o to, czy siedząc koledze na kolanie można zajść w ciąże :P Zadałam tylko pytanie, czy waszym zdaniem ten fotograf jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie wazne
a ja jej wierze ze to nie reklama, też szukam fotografa na ślub. wkleilam tu jego strone i tez mnie ktoś pojechal, ze jakas reklama. ludzie maja sam jad w sobie :( a szkoda, bo mogli by pomoc. ja jestem wstępnie zdecydowana na : www.tomaszlazar.com Kocyku: generalnie wg mnie te zdjecia nie są jakies rewelacyjne, ale jesli odpowiadaja Tobie to czemu nie. Przeciez to Wy macie byc szcześliwi. I jeśli Tobie się podobaja...wiadomo, każdy ma inny gust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
http://lesko.boo.pl/flash/galeria/1/16.jpg Powiedzcie, co fotograf miał na myśli! Zdjęcie jest fajne, tylko czemu oni nie są w kąpielówkach? No i ta zielona zupowata woda. Ciekawe, czy się te glony spiorą :-) Zdjęcia są w miarę poprawne technicznie. Niestety, wszystkie są pozowane, a więc łatwo w tym momencie pamiętać o kompozycji, czy parametrach. Można nad każdym pstrykiem popracować. Niestety nie znalazłem zdjęć z kościoła, na żywo, ani z sali weselnej. Ciekawe, jak sobie autorka radzi z reportażem, bo to zupełnie inny rodzaj fotografowania. Liczy się refleks, sposób ustawienia się z aparatem, wykorzystanie nieoczekiwanych sytuacji itp. Ale podtapianie pary młodej, to już chyba przegięcie. Jest to po prostu nienaturalne, wygląda jak boczek z dżemem. Każdy lubi się kąpać, ale kto w takim stroju. Przerost efekciarstwa nad efektownością. Ja bym się w ten wodospad nie dał wkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdjęcia są bez polotu
bardzo banalne, fotograf kiepski :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dzidzioszka
dzidzioszka czemu kłamiesz!!!!! Po co się tak głupio reklamujesz i wyskakujesz z jednym wpisem jako czarny nick. Myślisz że tu są same idiotki dające się nabierać na takie sztuczki. Zdjęcia poniżej amatorskich. Wyglądają jak robione przez człowieka na haju. Są po prostu bardzo brzydkie i należy takiego fotografa omijać szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno Warszawa i okolice, nie wiem czy móglby gdzies dojechac, najlepiej zapytaj, pewnie tak, ale policzy Wam za dojazd jak wszyscy, my placilismy 1800zł za reportaz ( przygotowania, kosciół, wesele i plener ), dostalismy ponad 400 zdjec na plytce i z 80 nam wywolal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam, ze chcialam pomoc, chyba wszyscy traktowaniu sa tu jako autoreklama!?smieszne, szkoda czasu na takie forum chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzioszka czy to reklama czy nie, ten fotograf i tak nie jest z mojej okolicy. a wątpie, czy na podkarpacie by przyjechał z Warszawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej czerwony kocyk
Widzę że pracujesz na ilość wpisów na czarny nick. Dobrze ci nawet to idzie jeszcze z 10 wpisów i już będziesz bardzo wiarygodny. Szkoda że jeszcze nie pracujesz nad jakością zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiek______
Przyjechałby, ale on też robi błędy. Co mi się u niego podoba, to nie nadużywa lampy błyskowej, by na pierwszym planie mieć wypalone bladości, a w tle czerń. Jego zdjęcia, nawet te w bardzo trudnych warunkach są czytelne. Gość nie nadużywa kontrastu. Choć z balansem bieli ma problemy, ale z tym to problemy mają wszyscy. Gorzej, że gość ma też problemy z kadrem. Po co zostawił napis pod mostem http://4.bp.blogspot.com/_ST9SZUSsCf0/TSYXmArYxHI/AAAAAAAAAEM/AHfhjuFFfyU/s1600/30.jpg - to się dało wykadrować. No i mnie strasznie wkurzają przecięte twarze. To http://2.bp.blogspot.com/_ST9SZUSsCf0/TSYXVftoRDI/AAAAAAAAACY/mHGl15d6G68/s1600/1.jpg od biedy ujdzie, choć ładne nie jest, ale to: http://1.bp.blogspot.com/_ST9SZUSsCf0/TSYXhb8OWZI/AAAAAAAAADo/4cIPTpUFC9U/s1600/21.jpg to wyraźny błąd kompozycyjny. A przecież, jeśli w kadrze jest więcej, zawsze można wyciąć, bo jeśli jest za mało, to domalować się niestety nie da. Brak przewidywalności - skoro młoda jest praworęczna, to może należało stanąć z drugiej strony i wówczas nie byłoby zdjęcia pachy http://1.bp.blogspot.com/_ST9SZUSsCf0/TSYX-tKuWjI/AAAAAAAAAGs/XxXUSWbGs38/s1600/70.jpg - na tym zdjęciu są jeszcze bliki od świateł, blik można wykorzystać w krajobrazie, ale nie w sytuacji rzucania welonem. Tu się po prostu zdjęcie nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtytryty
strasznie kiepski ten fotograf, jak za 500 zł to może być ale ani grosza więcej. Kiepścizna straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agula87
Polecam www.mniemczyk.pl Jest tu tyle tematów ślubnych że spokojnie można kogoś znaleźć, popatrzyć na zdjęcia i wybrać kogoś odpowiedniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agula87
A kim ty Agula87 ze polecasz wiarygodnego fotografa? Czy ty będac tutaj jesteś wiarygodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Agula87
Wszedzie polecasz tego fotografa. Czemu tak bardzo zależy ci aby wszyscy widzieli link do jego strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien na forum i jestem w szoku jacy niektorzy potrafia byc chamscy lepiej nic nie pisac,nie dzielic sie zadnymi wrazeniami bo zostanie sie obrzuconym obelgami. ludzie przystopujcie i zacznijcie sie usmiechac do siebie wiecej radosci z siebie anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamika ka
anka 62 popieram to jakiś szok jest.... A jeśli ja znam zdjęcia tego Pana to co też nie jestem wiarygodna? sama w kilku już tematach poleciłam i jego i kilku innych fotografów MI się zdjęcia Pana Niemczyka podobają innym nie muszą takie gusty sa i już. i z premedytacja podam tu jego stronę :) www.mniemczyk.pl pozdrawiam wszystkich cierpiących z tego powodu :) Czerwony kocyku życzę znalezienia tego który Ci pasuje najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotografrybnik
Czerwony kocyk zapraszam do nas :) www.fotogolik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutka56
No, dawny wątek w sumie, ale jeśli chodzi o fotografie, to ja polecam http://agencja.sim-art.pl/ fajne mają sesje zdjęciowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×