Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zalamana2829

Co ja mam ze soba zrobic?

Polecane posty

2 dni temu poklocilam sie z mezem........ublizalismy sobie az doszlo do tego ze on mnie pobil.24H musial przesiedziec i jak wyszedl spakowal ciuchy na 2 dzien wymeldowal sie z domu zabral bankpas i zostawil mnie z 2 dziecmi i dlugami.Mieszkam za granica i nie mam tu nawet rodziny.Jestem zalamana i niewiem co zrobic.Ciagle tylko placze i tesknie za nim mimo krzywdy ktora mi wyrzadzil.Nie potrafie sama sobie ze soba poradzic zyje w stresie a moje dzieci wachaja jego poduszke i pytaja kiedy on wroci, Od czego mam zaczac? jak mam zapomniec nasze 10 straconych lat?nic nie jem a polykam pelno tabletek na uspokojenie co mi nic nie pomaga w takim stresie zyje.Prosze pomozcie jak mam sobie poradzic bo jestem pelna uczuc a moj maz 1 wielki kamlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszmirrr
Jak to co masz robić? Żyć dalej. Masz dzieci - zajmij sie nimi i zadbaj o nie i o siebie. Łatwo nie bedzie - przynajmniej na poczatku - ale dasz radę. Nie ty pierwsza i nie ostatnia. To, ze tęsknisz za mężem nie jest dziwne. Zostałaś sama z dnia na dzień. Ale życie toczy się dalej. Teraz przezywasz załobę po nim i masz do tego prawo. I uczysz się żyć w innej - samodzielnej- rzeczywistości. A jak zapomnieć wspólne 10 lat? Nie da się zapomnieć, ale da się z tym zyc. I to beż żalu. Trzeba na to czasu. Ludzie rozchodzą się po jeszcze dłuższych związkach. I tez zostaja z długami. Ale babki to silne stworzenia. Jakos dajemy radę. I ty też dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapaxa
Hej autorko. Glowa do gory. Ja bylam w podobnej sytuacji, tez za granica i tez zostalam sama z dwojgiem dzieci i z dlugami :O Przede wszystkim - masz prace? Zorientuj sie jak wyglada pomc samotnej matce w kraju w ktorym mieszkasz. Wsparcie finansowe, opieka nad dziecmi kiedy jestes w pracy. Od tego zacznij. Poszukaj prawnika bo byc moze wcale nie musisz splcac sama tych dlugow. Alimenty na dzieci. Lepsze skromne zycie niz z damskim bokserem :-) Wierz mi! Trzymaj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ,przytulam Cię i proszę odszukaj topik więcej polecanych a tam życie po rozwodzie .Są tam dziewczyny po rozwodach lub w trakcie ,pomagają ,wspierają i służą pomocą,zapraszam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po takim czyms tylko rozwód nie strać głowy i teraz musisz: 1) Zablokować wszystkie konta 2) Musisz poszukać dobrego prawnika Koleżanka miała podobnie, coś facetowi odbiło, spakowal się i wyjechał. Po dwóch latach wrócił. Ona już była z niego wyleczona i zaczynała sobie na nowo układać życie. Wiem ,że to trudne, ale musisz to przeżyć dla swoich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ,odezwij się ,co postanowiłaś i jak sobie radzisz ,serdecznie pozdrawiam.Bardzo dobrze zrobiłaś ,że zawołałaś policję ,koniecznie weż zaświadcenie o interwencji.Przemoc fizyczn jest karalna a taki damski bokser niech spada ,dasz sobie radę ,przytulam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko ,odezwij się ,co postanowiłaś i jak sobie radzisz ,serdecznie pozdrawiam.Bardzo dobrze zrobiłaś ,że zawołałaś policję ,koniecznie weż zaświadcenie o interwencji.Przemoc fizyczn jest karalna a taki damski bokser niech spada ,dasz sobie radę ,przytulam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×