Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez bawienia się w ściemę

jakie kryteria musi spełnić mężczyzna

Polecane posty

Gość bez bawienia się w ściemę

aby mieć kobietę? 1) jakie mieć zarobki? 2) jakie mieć auto? 3) jaki mieć dom/mieszkanie? 4) jaki mieć wygląd? 5) jaki mieć charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjofdhgkbnhmbidlfujgvpweojkrł
1.3000+5000 2.audi 3.dom 4.wysoki+pryzstojny 5.spokojny'wierny+wyrozumialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka.ewela//;
musi miec powyzej 180,nie byc alkoholikiem ,nie brac koksu,poczucie humoru ,kultura-ale w granicach normy nic ąę,zarobki to jego sprawa ,wazne by miał prace,wierny,musi mnie kochac,moze nawet palic-jak lubi.ciężko sprecyzowac.poprostu musi miec w sobie to coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evelka.ewela//;
jeszcze jedno,kiedy trzeba musi stanąc w mojej obronie,muszę czuc siez nim bezpieczna.....niestety nie spotkałam nikogo takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jabberwocky
aby mieć kobietę ? 1) jakie mieć zarobki ? Chuj wie, znaczy szef wie :P 2) jakie mieć auto ? Takie aby się nie psuło 3) jaki mieć dom /mieszkanie? niekoniecznie, to babski problem 4) jaki mieć wygląd ? Ciut ładniejszy od diabła 5) jaki mieć charakter? tu opcje różne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Nie ma znaczenia, sama potrafię na siebie zarobić 2) Obojętne 3) Obojętne 4) Wysoki, szczupły, kolor oczu obojętny, byle nie brązowe a najlepiej zielone 5) Wierny, troskliwy, romantyczny, opiekuńczy, posiadający własną pasję i zainteresowania, inteligentny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz dzisiaj znam 35 letnie panny ktore dalej trzymaja sie swoich zasad. I bardzo dobrze, trzeba byc konsekwetnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola sosik
1) jakie mieć zarobki ? 2) jakie mieć auto ? 3) jaki mieć dom /mieszkanie? 4) jaki mieć wygląd ? 5) jaki mieć charakter? 1.3000> 2.fajne 3.mieszkanie w bloku lub potencjal aby kiedys sie dorobic 4. wysoki przystojny 5. zabawny, bystry, inteligentny, wlasne pasje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim musi byc swietnym kochankiem,otwartym na propozycje i umiejacym rozmawiac w lozku tak aby dowiedziec sie jak mnie zaspokoic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-co do tego ... to bez znaczenia jak dla mnie 2-pominę 3-normalne 4-hmmmm hmmmm trudne pytanie... musi mieć coś w sobie 5- można wymieniać .... najważniejsze żebym go akceptowała taki jaki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1-3 Nie przykładam większej wagi, mówię prawdę, aczkolwiek wolałabym aby był zaradny życiowo, mógł utrzymać rodzinę (oczywiście razem ze mną). Najlepiej aby zarabiał tyle, że w momencie gdy ja stracę pracę to udało nam się w miarę normalnie żyć, może coś oszczędzić gdy oboje pracujemy. Móc udać się na wakacje czy nie martwić się o kupno pieluch dla dziecia. Samochód - dobrze jakiś mieć, ale gdy nie posiada, to tragedii nie ma. Mieszkanie - także lepiej mieć niż nie mieć. Jakbym miała wybierać, to wolałabym niewielkie, max 3 pokojowe. 4 - 5 Musi mieć w sobie to coś, co mnie w Nim pociąga. Nie musi być wybitnie przystojny, nie zawsze byłam z mężczyzną, który miał świetną aparycję, zawsze natomiast byłam z kimś, kto przyciągnął mnie jakąć cechą, która niejako umniejszała Jego niedociągnięcia w wyglądzie. Czy to piękne niebieskie oczy, czy to miękkie włosy, równe białe ząbki, śliczny uśmiech, cokolwiek wyjątkowego - dla mnie. Musi być czuły (znosić moje przytulania i pocałunki, a lubię tego dużo), dojrzały (ma stanowić dla mnie swoistą ostoję, ja dla Niego również), odpowiedzialny (wynika właściwie z dojrzałości - w końcu mamy kiedyś stworzyć rodzinę - przestajemy być "Ty i ja", a zaczynamy "my", także odpowiada się także za związek). Na pewno musi mieć coś do powiedzenia. Lubię rozmawiać, a nie chcę prowadzić monologów, bo mężczyzna używa tylko zwrotu yhy, no. Nie gadam za dużo, ale mądre rozmowy na wiele tematów lubię. Dobrze jakby miał dystans do siebie i świata i poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do cech dodałabym jeszcze wierność - ja również jestem wierna i brzydzę się zdradą i opiekuńczość. Jednocześnie nie może być zbyt podatny na wpływy - nie powinien być pantoflarzem - musi mieć swoje zdanie, a jednocześnie powinien potrafić przyznać się do błędu i przeprosić. Absolutnie nie wchodzi w grę "tak Kochanie, jak sobie życzysz Słonko" - bezapelacyjne zgadzanie się na wszystko - nawet na rzeczy przeciw sobie, zwyczajnie śmieszne i niepoważne. Musi więc być asertywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadnych kompletnie
żadnych to jest to coś co się czuje w obecności mężczyzny błogość,bezpieczeństwo,zrozumienie i ciągłe pragnienie bycia razem:) działa czasami na zawsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
///// w końcu mamy kiedyś stworzyć rodzinę - przestajemy być "Ty i ja", a zaczynamy "my", //// Odpadam / pewne osobowości sie nigdy na to nie zgodzą. Tzn na "my". Zdrowa Odrębność, to fundament długotrwałości. Od tego "My" potem kobiety zakładają tematy: "Brak seksu w związku- Jak to zmienić?", albo "Samotność w małżeństwie". Przecież piorą gotują sprzątają, i ciągle nie maja seksu. Natomiast mężowie, na NK bajerują obce laski. ( które przecież nie gotują, ani nie sprzątają im. Jakie to niesprawiedliwe. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zrozumiałeś, ja nie piszę o całkowitym podporządkowaniu, ale o sprawach, w któych jednak tworzymy rodzinę. Oczywiście własne pasje, zainteresowania, pomysły, rozrywki są jak najbardziej wskazane. Każdy musi mieć trochę swojej przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi byc przystojny albo umiesniony albo z taką chlopięco sylwetką grubasów nie lubie wzrost powyzej 175 do 190 samochod zeby nie byl jakis grat typu maluch ticko zarobki zalezy jakie ma ambicje nie jestem materialistką charakter poczucie humoru musi byc bardzo kulturalny - dla mnie jest to wazne , rozmowny zabawny taki troszke moze byc cwaniakowaty no i przedewszystkim zaradny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/// Moe_moe Nie zrozumiałeś, ja nie piszę o całkowitym podporządkowaniu,/// widzisz a ja piszę o odrębności w postaci mieszkania oddzielnie, bo tylko brak nieustannego kontaktu, daje niezależność o którą ci chodzi. Zobacz jak wielu mężów wysiada w swoich rolach emocjonalnych i erotycznych. Natomiast świetnie w nich sprawiają się kochankowie ich zon. Dlaczego?. Bo kochankowie przychodza z zewnątrz, i w swoich odrębnych życiach, i mieszkaniach, nie mają niszczącego ciągłego kontaktu ze swoją wybranką. Tam się wykształcają i jako spełnieni zadowolenie wytęsknieni wypoczęci i ciekawi, "nawiedzają" swoje obce kobiety. Natomiast mężowie przelewają się z jednego znużenia np pracą w znużenie domu rodzinnego. Nie maja ani chwili dla siebie. Fizyczna odrębność jest ważna. Ale wy dalej róbcie swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale o co Ci chodzi, przecież napisałam, że nie o tym mówiłam, tylko Ty dalej swoje wałkujesz. Rozumiem, też jestem tego samego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam: 1) to zależy 2) to zależy 3) to zależy 4) to zależy 5) to zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś o tym ze kiedys założycie rodzinę i zaczniecie byc My - w domyśle "zamieszkanie razem", a to stwarza idealne warunki do całkowitego podporządkowania się wizji rodziny i domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co nie oznacza, że ja tego będę chciała. Możliwość nie oznacza dążenia do jej całkowitego spełnienia. Każdy musi mieć "czym oddychać". Jednocześnie musi to być wypośrodkowane, mamy swoje pasje, nie jesteśmy przywiązani ręka do ręki, a jednocześnie dbamy o potrzeby partnera i o nasz związek. Rozumiesz o co mi chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez bawienia się w ściemę
podnoszę temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a niby czym ma jej imponować?
No cóż, na przykładzie mojego ostatniego mężczyzny: 1) jakie mieć zarobki? W dobrym miesiącu 900 zł z prac zleconych. W złym - 0 zł. 2) jakie mieć auto Żadne. I prawa jazdy też nie. 3) jaki mieć dom/mieszkanie? Klitkę 3 w jednym (pokój, kuchnia i toaleta) wynajętą za ciężkie pieniądze na obrzeżach miasta. 4) jaki mieć wygląd? !69 cm, jasnobrązowe włosy, zakola, piwne oczy, brzuszek. 5) jaki mieć charakter? Miły i kochany. Seksoholik (i cóż, dlatego jest byłym) (ja: 1700 netto, 57 m. kw. w centrum, bez prawka/auta, 170, blondynka, niebieskie oczy, 92/65/88, 55 kg, wykształcenie wyższe, pies; charakter - wiedźmowaty, ale za to jestem lojalna) Pasuje? Czy oczekiwałeś jednak innych odpowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pluszowy zad
1. wystarczajace zeby mu wystarczylo na utrzymanie samego siebie 2.nie na kredyt 3.moze miec wynajata kawalerke dopoki rodzice mu sie do tego nie dokladaja jest ok 4.musi byc wyzszy ode mnie co nie jest trudne, nie moze byc chudy jak szczapa ani gruby jak niedziwedz. nie moze sie tez depilowac bo do takich czuje wstret i nie dotknelabym nawet przez kija ze szmata 5. musi byc zabawny, inteligentny, musi miec pasje. musi byc dzentelmenam, music byc meski ale jednoczesnie czuly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez bawienia się w ściemę
bardzo dziękuję za wszystkie szczere odpowiedzi i czekam na następne nieważne jakie odpowiedzi, byle szczere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila XXX
Musi miec kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyślij wypowiedź
aby mieć kobietę? 1) jakie mieć zarobki? - od 2500 2) jakie mieć auto? - drogie 3) jaki mieć dom/mieszkanie? - willa 4) jaki mieć wygląd? - 0o 182 cm 5) jaki mieć charakter? - gruby portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna czy kobieta
1) jakie mieć zarobki? 2) jakie mieć auto? 3) jaki mieć dom/mieszkanie? 4) jaki mieć wygląd? 5) jaki mieć charakter? Ad. 1 niewazne, byle nie len Ad. 2 jakie lubi Ad. 3 bez znaczenia Ad. 4 moj typ;-) Ad. 5 szczery, godny zaufania, lojalny, z podobnym podejscie do zycia jak ja, inteligentny i z poczuciem humoru, na poziomie i z klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×