Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez bawienia się w ściemę

jakie kryteria musi spełnić mężczyzna

Polecane posty

Gość hahahahahahahahahaha.
aby mieć kobietę? 1) jakie mieć zarobki? - od 2500 2) jakie mieć auto? - drogie 3) jaki mieć dom/mieszkanie? - willa 4) jaki mieć wygląd? - 0o 182 cm 5) jaki mieć charakter? - gruby portfel " kuurwa :D jesli facet zarobi 2500 jakim cudem ma tobie to wszystko zapewnic?:D:D:D dobre sa te gimgowniane fantazje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie kryteria
Zobacz jak wielu mężów wysiada w swoich rolach emocjonalnych i erotycznych. Natomiast świetnie w nich sprawiają się kochankowie ich zon. Dlaczego?. Bo kochankowie przychodza z zewnątrz, i w swoich odrębnych życiach, i mieszkaniach, nie mają niszczącego ciągłego kontaktu ze swoją wybranką. Tam się wykształcają i jako spełnieni zadowolenie wytęsknieni wypoczęci i ciekawi, "nawiedzają" swoje obce kobiety." co ty pierdzielisz widac jestes czyims kochankiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi mieć dużo pieniędzy
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fttttttttty
"jesli facet zarobi 2500 jakim cudem ma tobie to wszystko zapewnic?" odezwało się gimgówno ' offermo jesli jestes w stanie nabyc to wszystko za 2500 kafla miesiecznie i jeszcze to utrzymac to pewlen szacun :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banani
offerma ja mam 1600 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) jakie mieć zarobki? by starczyło Ci na ulubione czekoladki i różę raz w miesiącu 2) jakie mieć auto? takie w którym działa ogrzewanie 3) jaki mieć dom/mieszkanie? bez dodatkowych lokatorów (rodzice) 4) jaki mieć wygląd? czysty, pachnący 5) jaki mieć charakter? czuły, troskliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez bawienia się w ściemę
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla polek liczy się kasa
Musi mieć siano, bo to bidny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez bawienia się w ściemę
czy ktos jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość każdy chciałby mieć kogoś
ogólnie wiadomo czego oczekują kobiety i czego oczekują mężczyźni od partnera z tym ze bywa tez tak że ktoś może nawet w nadmiarze spełniać te kryteria a mieć w sobie coś takiego co zupełnie nas nie pociąga i sprawia ze ta osoba jest dla nas aseksualna i nieatrakcyjna .......poza tymi niewątpliwymi walorami materialnymi ma może nawet niezły charakter ale już jego temperament nam nie odpowiada itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuhoBossHugoBoss
Ja spełniam te wasze wymagania, i gdzie jesteście? Wy kobiety marzycielki z bożej łaski, szukacie ideału, a w ostatecznym rozrachunku wychodzicie za mąż za robotnika z budowy, albo jakiegos mechanika samochodowego z wiecznie brudnymi łapami. Tyle z tych waszych marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HuhoBossHugoBoss
Jem kupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrrryrr
byc prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala prawdaaaaaaa
1 $$$ 2 $$$ 3 $$$ 4 $$$ 5 $$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajebiścieee
Niektóre wypowiedzi aż kipią z hipokryzji :) Wymagania przyzwoite ale jeśli przeszło by co do czego to "panu podziękuję" haha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyn, niebieskie oczy, ponad 180 cm i nie chudy... nie wazne jakie ma mieszkanie czy dom, ja tam nie zamieszkam, mieszkam w swoim auto-nie wazne, ja nie chce sie spotykac z autem, tylko z facetem...i nie ja bede to auto prowadzic... Kasa- tyle ile mu potrzeba... wiadomo, ze facet, ktory mieszka z mama i tata to lajza... charakter- musi byc cierpliwy :) kumaty, miec swoje zainteresowania i kumpli, poprostu, ma byc facetem, a nie pantoflem... nie mam do takich szacunku :) pantoflarze, nie sa dla mnie zadnym wyzwaniem... aha i jeszcze jedno :) musi lubic sex... jak spotykam kolesia i ten mi mowi, ze od 6 miesiecy nie mial sexu... to jakis chory chyba... na glowe... od razu jest skreslony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyniki badań oceniają ekonomiści?. - Jeżeli alternatywą dla OFE, które mają świetny PR, jest ZUS, który ludziom się źle kojarzy, efekt jest taki, jaki jest - mówi w rozmowie z tvp.info Robert Gwiazdowski z Centrum im. Adama Smitha. Kłopot polega na tym, że obywatelom zrobiono wodę z mózgu. Myślą, że oszczędzają na swoje emerytury i że ich niskie emerytury są winą ZUS. Tymczasem nie oszczędzamy, tylko płacimy podatek emerytalny, który ZUS natychmiast wypłaca dzisiejszym emerytom - podkreśla Gwiazdowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przybij piatke
musi miec w sobie te tajemnice, dla ktorej bede chetnie znajdowala czas, musi byc stanowczy i dac mi do zrozumienia, ze ta chwila jest dla niego, musi budzac sie w nocy umiec zapytac ,, gdzie jestes?,, musi sprawiac, ze nawet zwykle prasowanie, czy gotowanie moze byc piekne. musi miec swoje ambicje i musi koniecznie byc przekonany, ze to co robi jest sluszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
1. zarobki przyzwoite 2. nie ma prawa jazdy i samochodu (niewiarygodne w tych czasach), ale ja mam 2. 3. mieszkania nie miał, ale ja tak 4. przystojny, ale z innej epoki (swetry ala Kononowicz, spodnie z targu, biało-czarne tenisówki itp.), ale się przyzwyczaiłam 5. to była podstawa: charakter zrównoważony (moje dokładne przeciwieństwo), b. stały, konsekwentny, wiedziałam, że mnie kocha tak naprawdę, oczywiście były i wady typu ośli upór, obrażanie się czy niedoszlifowanie społeczne Ze spraw, które zadecydowały: inteligentny, nie babiarz, wierny, stały, mogę mu powiedzieć o wszystkim, włącznie z tęsknotą za byłym. Jesteśmy po 1 rocznicy ślubu. Wady powolutku nam się szlifują (i mi i jemu). Nie zamieniłabym go na nikogo. Tak naprawdę 1-4 z wyjątkiem zaradności życiowej były dla w wyborze mało ważne. 5 rządzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Ja???
1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Ja???
1. >4000 2. duży - 4 letni 3. w mieście, 50m2 - 2 pokoje 4. 184,5cm 5. nie mi oceniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×