Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość sdsdfsdd1999555

siostra kolegi mnie olewa?

Polecane posty

Gość sdsdfsdd1999555

Witam, mam do Was pytanie, a mianowicie, czy wypada podrywać siostrę kolegi z byłej szkoły, z którym dalej utrzymujemy kontakt? Drugie pytanie, czy często jest tak, że owa siostra wstydzi się, nie odpisuje itp.? Przychodząc do niego, widzę, że siostra jest onieśmielona itp., jednak gdy napiszę do niej nie odpisuje bądz nie odbiera. Nie chodzi mi tu o jakieś wielkie zaloty, tylko o sam fakt, czy ktoś juz tak mial, że siostra znajomego jakby olewała go a jednocześnie nie chcę dawać jednoznacznie znać, że mi się podoba, dlatego nie zapytam czemu to i tamto. Wiem, że nie ma chlopaka, więc ten aspekt odpada. Ona 17 lat a ja 19 Tzn najbardziej dziwi mnie fakt, iż nie odpisuje na sms, nie odbiera. Gdy umawiam się z jej bratem na dana godzine i podjeżdżam autem, to siostra od razu z psem się zjawia na spacer, tak jak już mi się uda ją gdzieś w jego domu złapać to jest sympatyczna ale zazwyczaj, od razu do pokoju wieje i siedzi zamknięta, albo koleżanka siedzi u niej i również nie wychodzi. Chyba 3 razy mi odpisała na sms i nic wiecej, 0 odpowiedzi. Dziwi mnie to, bo nawet jak bym nie był kimś zainteresowany, to kulturalnie wypada coś odpisać, a tutaj ani widu ani słychu więc nie wiem o co chodzi. Telefon ma podobno czynny jak sie od brata jej dowiedziałem. Jego koledzy to głownie maniacy gierek itp, nie wiem czy ona mnie sobie też takiego nie wyobraża, że siedze z jej bratem i "nawalam" od rana do wieczora, nie wiem juz o co chodzi. Myslalem ze siostry juz tak maja ze olewaja kolegów braci ale nie wiem Chętnie bym ją gdzieś zabrał, jednak boje się, że jednak jest mną w ogóle nie zainteresowana i było by to wyjście ala "dalej do domu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×