Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

hej dziewczyny zakładam nowy topik bo na te ktore sa ciezko sie wbic, dziewczyny maja juz swoje tematy... wiec mam nadzieje ze na moj ktos odpowie:) ja z moim chopakiem zaczelismy sie starac o dzidzie to nasz pierwszy cykl, czekam jeszcze tydzien i bedziemy testowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tez sie staramy ja mam 44 dc i nadal nie mam@ tylko w 39 dc plamienia a przed spodziewna @ mialam dziwny sluz co go nigdy nie mialam i brzych mnie boli tzn takie skurcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekaj jescze ze dwa dni i powtorz, kolezanka mowila ze jej w 5tygodniu dopiero wyszedl pozytywny!!! byla u gina i powiedzial jej ze jest ciaza a test pokazywal 1 kreske na poczatku, dlatego poki nie ma okresu nie ma pewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz robilam bo moj facet nalegał wyszła jedna ale wiem ze to zdecydowanie za wczesnie bo jeszcze tydzien do okresu... za tydzien bedzie powtorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kiedy stosunek mialas? ja taki pewny co moglo dojsc do czegos 30 i 1 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zrob, bedziesz pewniejsza:) mnie od wczoraj bola piersi a dzis zaczał dół brzucha jak przed okrsem ale u mnie zawsze tydzien przed tak boli ale staram sie myslec pozytywnie ze moze nie przyjdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy dzien po okresie( moja kuzynka tak wpadła) pozniej w pierwszy płodny dzien pozniej w przed ostatni płodny i teraz czekamy... staralismy sie nie za czesto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez dol brzucha bolal przed@ ale nie dostalam jej i do tej pory czasami skurcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob bete bedziesz wszystko wiedziec bo testy nie zawsze wychodza mimo wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja 10 01 powinnam dostac nie wiem czy to ciaza bardzo bym chciala a beta chyba juz powinna cos wykryc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak ja sie tez tego boje, niby doczekac sie nie moge kiedy zrobie ten test ale z drugiej strony boje sie jak fiks... ze bedzie jedna kreseczka... ale jak masz juz taka duza przerwe ze nie masz okresu to idz nie zastanawiaj sie dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko nie wiem czy te plamienia to oznaki ciazy czy oznaka okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakuuuuu
paulaw ,a ty bete robiłas wyszła ci ze w ciązy nie jesteś i ty dalej sie nakręcasz?czytałam twój inny wątek dlatego wiem.dziewczyno wyluzuj naprawdę, idz do lekarza niech da ci cos na wywołanie,bo to nie jest normalne>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob bete i idz do gina, ja mialam takie plamienia miesiac temu i poszlam do lekarza i mi powiedzial ze to ciaza( a jeszcze nie planowalismy) ale okazalo sie ze to przemeczenie bo za duzo pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciakuuuuu
juz ty sie nie nakrecaj,beta wykrywa ciąze po 6 dniach takze sama sobie odpowiedz,wiem ze bardzo chcesz dzidziusia,i życze ci tego naprawde, ale tak nie można,bo naprawdę cos ci sie zblokuje w psychice, idz do lekarza.ja tez miałam taką sytuację i duzo mnie to nauczylo .okres spózniał mi sie 12 dni ,miałam wszystkie objawy ciąży testy negatywne ale dalej myslałam ze może sie pomyliły,ale jednak nie po 12 dniach spóznienia dostałam okres i czułam sie jakby mi ktos umarł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do gina najlepiej, opowiedz mu o wszystkim on cie zbada i tez ci powie czy to ciaza czy nie zapisz sie na najszybszy termin i raczej nie nastawiaj sie odrazu ze to ciaza bo pozniej moze byc tylko płacz a takto jak raczej nie bedzieswz sama siebie głeboko przekonywac ze to ciaza to niespodzinka bedzie niesamowita, ja objełam takie myslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie nie wkrecam bo nie jestem taka takie sa fakty test nie musi wykryc ciazy znam taka osobe ze test wykryl dopiero w 3 miesiacu wiec jest nadzieja ja sie nie nakrecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz do lekarza napewno ci powie co i jak, bo tak jak pisałam mojej kolezance dopiero w 5 tyg wyszedl test lekarz powiedzial ze ciaza jest a na tescie 1 kreska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×