Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nunusia

NOWY TOPIK DLA NOWYCH STARACZEK

Polecane posty

Gość takakasia
TheOleska ja bym nie traciła nadziei. mam znajomych którzy starali się 5 lat. cuda niewidy wiczyniali, hormony, salfazin bo facet też miał mało ruchliwe. Okazało się że dziewczyna ma torbiel i konieczny jest zabieg po którym przez kilka miesięcy nie powinni się starać. i właśnie w tym czasie zaszła... bo kompletnie nie myślała kategoriami seks=ciąża. dziś bawią półtoramiesięczną córkę. co wążne jemu wykazało, że ma bardzo słabe plemniki i raczej naturalne poczęcie jest niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nastawiam sie bo objawy wcale nie sa jeszcze typowe bo za wczesnie 3.02 powinnam dostac @ oby nie przyszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takakasia
nunusia wytrzymasz ten tydzień. szybko zleci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the oleska nie martw sie napewno po witminkach żołnierzyki bedą mocniejsze kiciaku ma rację chciała pomoc bo sama przez to przeszla a ta na nią naskoczyła,no a teraz chyba sie obrazila bo nic nie pisze dziewczyny napewno nam wszystkim sie uda, tylko czasu trzeba mam nadzieje ze topic nie upadnie,i bedziemy sie wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy co bedzie w maju moze do maja sie uda i bedzie wkońcu wyczekana i upragniona dzidzia bardzo bym chciala mysle tez ze na zla ruchliowsc maja duzy wply fajki maz nie pali od kąd zrobil badania i moiwl mi ostanio ze kolr spermy sie zmienil na lepszy a to dopiero poczatki rzucenia palenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the oleska zobaczysz ze wszystko bedzie ok ja za jakies 4 dni powinnam miec owulke,ale już zaczelismy działac,tak na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dam rade jasne ale wiesz jak to jest, kazda by juz chciała wiedziec czy sie udało, ogłosic szczesliwa nowine i zaczac kupowac drogie ubranka jak kazda spodziewajaca sie dzidziusia kobitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie tylko musimy byc cierpliwe a napewno bedzie dobrze ja jeszcze troche nadzieji mam od dawna nie licze dni plodnych ,nie robie testow owulacyjnych ,ani nie mierz te. od dawna kochamy sie wtedy kiedy mamy na to ochote a nie ze musimy bo ten zas ja juz to wsztkie przerabialam i wkoncu dalismy sobie spokoj no ale terz kiedy jest juz diagnoza jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a macie tak ze ja jestescie w super markecie czy gdzie indziej ja nie umie sie na patrzec na te wszsytkie ubranka malenki naprawde bo ja wariuje zaraz i musze zobaczysz terz juz tak nie ale wczesnij tak mialam no a ja czekam na @ 1 lutego ma przywędrowac heh ale jak zawsze czekam ze spokojem bo i tak wiem ze przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie kazdej z nas ale predzej czy pozniej kazda a nas napisze tu ze sie udało wierze w to! inaczej byc nie moze!! i wtedy nie bedziem y pisac o naszych staraniach i schizach tylko o rozwijajacej sie fasolce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theoleska zgadzam sie z toba, my jak jestesmy w jakims sklepie to moj M na siłe mnie odciaga i zasłania połki bo ja bym tam mogla przy tym pol dnia przesiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zrobimy tabelke?? cos takiego Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska......28........27..........01.02.2011....... 0 .......śląskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska......28........27..........01.02.2011....... 0 .......śląskie ambrosia......30..........5............13.02.2011hmm...0.......anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska......28........27..........01.02.2011....... 0 .......śląskie NUNUSIA........22........1............03.02.211.........0.......MAŁOPOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska......28........27..........01.02.2011....... 0 .......śląskie NUNUSIA........22........1............03.02.211.........0 .......MAŁOPOL. ambrosia........30.......5............13.02.2011hmm....0.......anglia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zazywacie jakies niewem wspomagacze witaminki/ ja mam zamiar znow stosowac olej z wiesiolka oprucz tego biore kwas foliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie doluje bo nie mam czego i nie nakrecam chce miec dziecko jak kazda z nas ale jesli teraz sie nie udalo to nie zalamie sie i nie zamkne w czterech scianach mam dla kogo zyc i nie mam zamiaru ryczec bo wszystko przed e mną a nie bylo mnie bo mam inne obowiazki i nie robie codziennie testu nie jestem wariatka a z kiciakuuuuu nie mam zamiaru dyskutowac bo nie zna mnie a osadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a olej z wiesiołka jest rownie niezbedny? i powiedzcie mi do czego on jest tak naprawde potrzebny? za co odpowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia ja go biore na poprawe sluzu i po miesacu u mnie ju byly efekty bardziej byl rozciągliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem tu nowa mam za soba 3 cykle staran teraz 45 dc i nadal nie mam@ tylko bole podbrzusza jestem umowiona na wizyte w piatek test robilam w tamtym tygodniu ale negatywny teraz czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
theoleska rozumiem... z tym to raczej u mnie jest ok, gdzies wyczytalam ze facet tez powinien brac kwas filoiwy, jak myslicie? ja z miom jestesmy juz 3 rok ale zwiazek nie zalgalizowany, narazie nie myslimy o malzenstwie moze jak sie malenstwo urodzi to predzej narazie tak jjest ok mieszkamy raze praktycznie od pocztaku zwiazku bo po 3 msc takze znamy sie baaaarrdzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..........wiek....cykl starań......Termin@...... .Dzieci. ..Wojew. TheOleska......28........27..........01.02.2011....... 0 .......śląskie NUNUSIA........22........1............03.02.211.........0 .......MAŁOPOL. ambrosia........30.......5............13.02.2011hmm....0. ......anglia malami1.......25........3............13.01....0......wlkp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malami1 to to powodzenia zeby to byla fasolka) nunusia no tez slyszlam ze kwas foliowy moga faceci brac ale nie konieczne bardziej kobiety a uzywacie testów owulacyjnych/? ja za miesac mam zamiar znów sotoswac jak juz ttoche moj m bedzie btal witaminki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunusia masz racje jak wam narzie jest dobrze bez slubu to dobrze zresztą nie kazdy musi brac od razu slub prawda no my z moim m w pazdzierniki bedziemy obchodzic 3 rocznica slubu leci ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak słyszałam ze nie koniecznie no ale nie zaszkodzi jak bedzie brał, jak nie bedzie teraz dzidzi to powiem mu zeby tez bral, ja nie stosuje testow owulacyjnych poki co, bo to dopiero moj pierwszy cykl staran :) poki co liczyłam w kalendarzyku tak mniej wiecej dla mojej swiadomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×