Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pinkyyy-27kg

20kg i więcej do zrzucenia! Zaczynamy odchudzanie ;)

Polecane posty

Gość Pinkyyy-27kg

Witam dziewczyny chcące zrzucić te okropne zbędne kilogramy...ale zdrowo i rozsądnie! Jeśli jesteście chętne to zapraszam. Razem zawsze raźniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha009
Witaj ;P chętnie sie przylacze, mam zamiar do wakacji schudnac około 30 kg, to jest 5 miesiecy, sadze ze w takim czase, jesli sie mocna wezme, zaczene cwiczyc to ZDROWO mozna schudnac ;) To jest dla mnie bardzo bardzo wazne, mam nadzieje ze w koncu mi sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś pomysły na zrzucenie tylu kilogramów? Może jest ktoś kto już osiągnął swój cel i się podzieli tym? Zapraszam serdecznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha009
pewnie ze sie odchudzalam, bylam i na SB i na MZ i na dukana...ale to bylo takie odchudzanie zeby jak najszybciej, najlepiej w kilka tygodni zrzucic 20 kg. Teraz postanowilam ,ze nie ma co, zostalo te 5 msc i w tym czasie musze schudnac zdrowo i sensownie :) A ty? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaka jest Twoja waga i wzrost? Ja byłam na kopenhaskiej w tamtym roku i udało się mi zrzucić ok 10kg ale niestety wróciły...ale skutki uboczne też były:wypadanie włosów,anemia,straszne osłabienie organizmu. Nie polecam jej w ogóle. Teraz mamy dużo czasu ;) Damy radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samantha009
pewnie ze damy rade! :) Razem zawsze razniej ;P Moj wzrost to 176 cm a waga około 90 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cel mamy wspólny: Mieć te 60kg! Co proponujesz? Od jutra gotowane drobiowe mięsko,warzywka i owoce ;) ? Proponuje też AquaSlim...piłam to jakiś czas i powiem Ci szczerze,że hamuje to apetyt...w szczególności na słodycze(to mój największy wróg ;/) I chyba się wybiorę do apteki po to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam chyba nad MZ, duzo cwiczyc zapisuje sie chyba na tenis, wiec jakis tam ruch bedzie. A co do tego AquaSlim, nie ma zadnych efektow ubocznych , gdy przestajesz brac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MŻ jak najbardziej ;D No bez ćwiczeń się nie obejdzie... No ja przynajmniej nie miałam efektów ubocznych...no oprócz tego,że po jakimś czasie znowu zaczęłam jeść słodycze ;/ Ale to już zależy od silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę dzisiaj kupić piersi z kurczaka i warzywa i jednak wdepnę do apteki po AquaSlim ;) Zawsze to już jakiś krok do przodu ;) Masz jakieś dobre ćwiczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna saszetka dziennie (10mg) do 1,5l wody mineralnej. Najlepiej rozpuścić to rano i sobie pić przez cały dzień. Ja to kupowałam za ok.3zł za saszetke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wiem ze skakanka jest bardzo dobra :) I hula hop na plaski brzuch. W domu mam rowerek stacjonarny, wiec jak mam cwiczyc to wlasnie z nim :D A jesli chodzi o takie pojedyncze cwiczenia, to nie znam sie zabardzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tak myślę na pewno o brzuszkach ;) Od 10 zacznę i codziennie 5 więcej ;) przy tym stepper i hantle (bo to posiadam ;p ) a rowerek też bardzo dobry ;) Trzeba się wziąć ostro do roboty już od dziś i nie tracić wiary w siebie i możliwości ;) Jakie zmiany w żywieniu wprowadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
witam drogie zanim zaczniecie ukladac sobie jakakolwiek diete zalecam zapoznanie sie produkatami jakie wam sluza. dieta wg grupy krwi - kazdy jest inny i to co tuczy ciebie na twoja kolezanke moze dzialac odchudzajaco. warto zaczerpnav tej wiedzy. po drugie jesli mimo diety i cwiczen nie mozecie schudnac koniecznie udajcie sie do endokrynologa (szczegolnie jesli macie grupe krwi 0). jesli zas chodzi o cwiczenia goraco polecam ABT. sa swietne i naprawde dzialaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :P Mogę się przyłączyć ??? Juz od trzech lat próbuję się pozbyc nadwagi, ale mi to nie za bardzo wychodzi. Próbowałam wielu diet i tak wracałam do swojej wagi ;( Mam nadzieje że wspólnie będziemy się motywować :P Wszyscy uważaja ( ci chudzi) że tak łatwo schudnąć :( A to jest nie prawdą !!! Trzeba wielu wyrzeczeń aby osiągnąć cel ;) Mam 169 cm wzrostu przy wadze 75 kg . Chcę schudnąć do 60 kg czyli pozbyć się 15kg nadwagi. I mam nadzieję że wreszcie się mi uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
co do tenisa i rowerka - swietne na umiesnienie nog. jesli chcecie miec szczuple nogi to odradzam. wprawdzie nogi beda wyrzezbione ale nadal zostana wielkie. tluszcz zamieni sie w mase miesniowa. znam to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
schudniecie bywa trudne ,ale nie chodzi juz tylko o silna wole i ciezka prace. ja przez 5 lat nie moglam schudnac - wazylam 76 kg przy 166cm . calkiem przypadkiem dowiedzialam sie ze mam niedoczynnosc tarczycy. dostalam tabletki i schudlam ( oczywiscie przy normalnym odzywianiu i ruchu) 16 kg. ostatnio pofolgowalam.... przez kilka miesiecy przybylo mi 5kg i tez zamierzam sie odchudzac - moj cel to 55kg. poza tym wspomnialam juz o grupie krwi. wlasnie dlatego dukan nie dziala na wszystkich. ja no po tej diecie nic nie schudlam i wiem juz dlaczego - produktu mlczne ktorych jest duzo w tej diecie poprostu mnie tucza, dzieki nim odklada mi sie tluszcz i spowalnia metabolizm ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aerobiczna "6" Weidera podobno jest dobra przy odchudzaniu spala tłuszcz na brzuchu. " Program A6W ma silnie sprecyzowany cel wzmocnienie i wyrzeźbienie mięśni brzucha. Dlatego, jeśli zależy nam na jak najlepszym efekcie końcowym, możemy dobrać dietę, która także nastawiona jest na osiągnięcie tego samego rezultatu. Jeśli naszym celem jest zrzucenie tłuszczyku i zbędnych kilogramów zastosujemy odchudzający program żywieniowy. Jeśli zaś zależy nam na wyrzeźbieniu mięśni brzucha, powinniśmy wybrać dietę przeznaczoną specjalnie do tego celu." Może to nam pomoże osiągnąć cel szybciej i wyrzeźbimy sobie piękny brzyszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duze :) zero słodyczy, pieczywa,tłustych rzeczy... Spec lady, jakie proponujesz cwiczenia na pozbycie sie tkanki tluszczowej z nog ? Witamy nowa kolezanke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spec lady ja mam nadczynność tarczycy . Nie miałam otym pojęcia dopier niedawno i się dowiedziałam, może to też miało wpływ na to że nie mogłam schunąć. Teraz biorę tabletki i czuję się o wiele lepiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
przede wszystkich wyszczuplajace - wymachy, spacer (lekki wysilek...nie powoduje az takiego umiesnienia). cwiczen na szczuple uda u posladki jest wiele . wpisz w google :) co do 6 weidera... to sa cwiczenia na plaski brzuch. wylacznie. zdecydowanie lepsze jest ABT po to cwiczenia na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
na pewn nieleczona niedoczynnosc powodowala twoje problemy z waga. mialam tak samo. odkad zaczelam zazywac w moim przypadku letrox to kilogramy same spadaly. od niedawna zazywam tez jod. on ma zbawienny wplyw na procesy zwiazane z odchudzaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie mam figurę typu " jabłko" . I tłuszczu mam najwięcej powyżej pasa ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie że odkąd się lecze tak jak bym trochę schudła na buzi mimo że nie stosowałam żadnych diet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewuchy ;) No po tym co napisała nasza spec Lady to się jednak przejdę do lekarza i porobie badania... Laski a ile macie lat? Ja mam 22 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
wlasnie o tym pisze. ja przy niewielkim wysilku zgubilam 16 kg. jak chcesz to przysle ci zdjecia przed i po :D mi najwiecej tluszczu odklada sie na brzuchu , ramionach i udach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×