Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pinkyyy-27kg

20kg i więcej do zrzucenia! Zaczynamy odchudzanie ;)

Polecane posty

Ja tak samo spadam wpadnę wieczorkiem :P A z facetami to trzeba ostro inaczej nie zrozumieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
dziekuje ,ale i tak samoocene mam niska. te nogi to byly 6kg temu :D teraz jak patrze na fotki sprzed lat nie moge sie nadziwic ze wtedy siebie takiej nie widzialam. nie widzialam jaka jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
mam 0 Rh-. i niestety wiele rzeczy ,ktore lubie mi nie sluza jak sie okazalo :) ale mysle ze cos w tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo ;) A co tu tak przycichło? Ja już po zakupach ;) Kupiłam brązowy makaron, suche pieczywo,warzywka,rybkę,piersi z kurczaka,biały serek dtłuszczony i zapas wody mineralnej ;) A jak tam u Was dziewczyny? Mam nadzieję,ze nastawienie sie nie zmienilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamuminkowa
Cześć dziewczyny, mozna dolaczyc? Ja wpadałam troche ostatnio na podobne topiki, gdzie dziewczyny chciały schudnąć ponad 20, czy 30 kg, ale one szybko upadają, dziewczyny nie piszą regularnie. Ja mam dużo ponad 30 lat, także bylabym tu najstarsza. Ważę około 85, mam 169 cm wzrostu. Tez probuję schudnać od bardzo dawna, ale zawsze popełniałam jakieś błędy. Mimo wszystko moja najwieksza waga wynosila ponad sto kilogramów, takze ostatnio i tak nie jest najgorzej. Trochę stanęłam w miejscu z odchudzaniem i przydałby sie jakis kop. Ostatnie kilogramy zrzuciłam na warzywach i jednak myśle, ze to dobry sposob, co prawda ja nie przepadam za warzywami, a słodycze to moja zmora. Staram się po nie nie sięgac, jesli już jem to w duzo mniejszej ilosci, niż kiedyś. Moj cel to też ok 60 kg, ale tak naprawdę ucieszyłabym się teraz z wagi ok 70 kg. To i tak az 15 kg w dół. Mam nadzieję, ze bedziemy tu pisac i wspolnie sie dopingować. Ostatnio niestety jem troche wegli, czyli sniadanie zlozone z płatków na mleku, potem bułki z serem białym. Na tym pewnie nie schudnę, musze wiec znow przywyrocic warzywa do łaski i zajadac sie warzywnymi przekaskami. Na razie tyle o mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamuminkowa
Jeszcze nie czytałam całego topiku, ale zobaczyłam fotki spec lady. Spec lady, to naprawde ta sama dziewczyna? Swietna metamorfoza. A jak zareagowali znajomi, co mówili? Teraz ile wazysz? Nadal 60?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey :) Miło Cię widzieć u nas ;) Razem damy radę ;) Ja na pewno się nie wycofam ;D W ramach przekąski możesz sobie zjeść batonika z Nestle Fitnes albo Corny. One są dość słodkie a nie mają tyle kalorii co zwykłe batony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamuminkowa
Ciesze się, ze tu bedziesz. Mam nadzieję, ze teraz rusze z kopyta. Potrzebny mi spadek, znow. Na początek 6 kg....Na wiosnę musze lepiej wygladac i nie ma 2 zdan! Tak naprawdę moja motywacja nie jest zbyt silna, jestem troche zmeczona tymi kilogramami i walką z nimi, ale własnie dlatego musze sie rozprawić z tym tłuszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski dołączam do Was :) Mój plan to: *nie jeść pieczywa, makaronów,ziemniaków itd tylko Wasa. *duuużo wody niegazowanej. *ograniczyć jedzenie i zero słodyczy.jadać dużo białka (ryby,jaja,pierś z kurczaka itd) * duużo ruchu zapisałam się od poniedziałku na fitness i siłke. 5 x po godzinie siłownia w tygodniu tak samo fitness. Ważę 79 kg na 166cm wzrostu;// najgorsze jest to ,że zawsze byłam szczupła.Przytyłam przez własne obżarstwo i zero ruchu. w 5 miesięcy chcę zrzucić 20 kg.:) Myślicie,że się uda?dobra strategia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski dołączam do Was :) Mój plan to: *nie jeść pieczywa, makaronów,ziemniaków itd tylko Wasa. *duuużo wody niegazowanej. *ograniczyć jedzenie i zero słodyczy.jadać dużo białka (ryby,jaja,pierś z kurczaka itd) * duużo ruchu zapisałam się od poniedziałku na fitness i siłke. 5 x po godzinie siłownia w tygodniu tak samo fitness. Ważę 79 kg na 166cm wzrostu;// najgorsze jest to ,że zawsze byłam szczupła.Przytyłam przez własne obżarstwo i zero ruchu. w 5 miesięcy chcę zrzucić 20 kg.:) Myślicie,że się uda?dobra strategia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski dołączam do Was :) Mój plan to: *nie jeść pieczywa, makaronów,ziemniaków itd tylko Wasa. *duuużo wody niegazowanej. *ograniczyć jedzenie i zero słodyczy.jadać dużo białka (ryby,jaja,pierś z kurczaka itd) * duużo ruchu zapisałam się od poniedziałku na fitness i siłke. 5 x po godzinie siłownia w tygodniu tak samo fitness. Ważę 79 kg na 166cm wzrostu;// najgorsze jest to ,że zawsze byłam szczupła.Przytyłam przez własne obżarstwo i zero ruchu. w 5 miesięcy chcę zrzucić 20 kg.:) Myślicie,że się uda?dobra strategia??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe panie :P gynn20 Ja w 5 miesięcy chcę zrzucic 15 kg mam nadzieję że mi się to uda :P i wam również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannamuminkowa
Bardzo dobry plan, najwazniejsze, to zeby trwac w swoim postanowieniu! Mam nadzieję, że jutro tu bedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczyny ;) I jak tam postanowienia? Ja właśnie jem obiadek składający się z warzywek gotowanych na parze ;) Mniam... ;) Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecona dieta od dietetyczki ! : jeść o regularnych godzinach 4 lub 6 posiłków dziennie , unikać białego pieczywa , pić dużo wody . sprawdza sie . polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spec lady
witam kobietki :) właśnie przeczytałam artykuł o idealnej figurze z badań wynika ,że idealna wg mężczyzn kobieta ma BMI 20.85 a co za tym idzie.... przy moim wzroscie (166) musze schudnac 8kg. czyli powinnam wazyc 57kg. moze sie uda? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spec lady, ja powinnam wazyc 54 kilo i to jest prawda kiedys mialam taka wage i naprawde byla idealna ale najpierw sprobuje osiagnac te 60 kg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się postaramy to każda zrzuci tyle ile chce ;) Tylko nie możemy się poddawać ;) Później wpadne...idę na jazdy ;) Jak któraś mieszka we Wrocławiu to lepiej niech nie wychodzi z domu ;) hi hih hi ;p Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :P Jak tam u was :) Ja powinnam ważyć 59 kg, ale będe szczęśliwa jak waga pokaże mi 60kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaśka
Witam :) Dziewczyny chciałabym dołączyć do Was. Pierwsze moje intensywne odchudzanie zaczęło się rok temu , skończyło się niestety szpitalem. Wpadłam w anemie..;/ Na szczęście już jest wszytko OK:) Za bardzo sobie "pobalowałam" z dietą. Teraz nie zorbie tego błędu. :) Postawiłam na dietę, a nie na głodówkę. Ćwiczę w domu raz dziennie (wieczorem) około 30 min. A dodatkowo w poniedziałek zakupuje steper.:) Mam nadzieję, że pisząc na tym forum wytrwam jak najdłużej. Dodam ze zmotywowały mnie wakacje za granicą .. Gorąco.. piękne morze.. plaża . Nie chcę "smażyć" się w ciuchach lecz pokazać się w bikini.:) Moja waga: 68 kg, Wzrost : 168 Najbardziej marzę, aby pozbyć się moich "boczków" i chociaż 2-3 cm w udach.:) Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;) Co tam u Was? Przepraszam za moją nieobecność, ale neta nie miałam przez parę dni ;/ A tak w ogóle to mój plan działa! ;D W ciągu tygodnia zleciało mi 2kg ;D JAk tak dalej pójdzie to mój cel zostanie osiągnięty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaśka
hm.. Dziewczyny a może znacie jakieś ćwiczenia na "boczki"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej:) jak tam Wasze odchudzanko laseczki?? napiszę co dziś zjadłam : rano na czczo godzina 7:) *1 szklanka wody niegaz *kromka wasa z cienko posmarowanum pasztetem * czerwona herbata. :) godzina 12 *jabłko :) godzina 16 *jabłko + 2 wafle ryzowe :) godzina 17:30 *pierś z kurczaka bez przypraw w piekarniku *jajko gotowane z pół pomidorem listkiem sałaty 2 łyżki jogurtu naturalnego :) NA tym koniec jedzenia na dzisiaj + dużo wody było:) jak myślicie dobrze?? ile waszym zdanie to gdzies kalorii na oko tak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda,że nikt tu nie pisze już. poddaliście się?? czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×