Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the end 22

Wierzycie,że w 2012 będzie Koniec Świata ?

Polecane posty

Gość 234234
Ale tak dla mnie te wszystkie tajemnice to totalna ciemnota... Bedzie ciemno , wyjda diabły, puścimy wszyscy na raz wielkiego bąka. Teraz już raczej nie diabłami, ale zepsutym laptopem łatwiej postraszyć... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
Wiecie jak Pan Jezus na krzyżu umierał to UMARLI Z GROBÓW wstawali i wiecie gdzie wszyscy wszystko mieli? W ZADKU. I jego też. On im w ogóle przeszkadzał jakby wielkanoc obchodzić. Czyli tę ich Paschę. Jeszcze go musieli zabić przed tą paschą - tak świętowali. I tyle. No więc pasowałoby mi żeby ten krzyz był w Wielki Piątek. Jakby dla całego świata a także dla tych smoków zwanych Żydami. I tyle. No ale kto wie. Może będzie póxniej? Nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra skoncz juz
nikt nie wie kiedy bedzie KS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
NIkt nie wie kiedy będzie krzyż. Najpierw musi umrzec ten papież i póżniej będzie Włoch. No to w Wielki Piątek krzyż dla całego świata - A ZWŁASZCZA DLA ZYDOW żeby sie opamiętali bo są wstrętni i tyle. Jak zabili Pana Jezusa to cały czas było tylko, że w sumie jeszcze tyle się z nim naużerac musieli przed PASCHĄ. I tyle z całościa. I ta Pascha do dziś bo co? Reszta powie sztuczne ognie ktoś rzuca, a to wcale nieprawda. I tyle. No chyba, że coś to później, ale jakoś wątpię DZIŚ przynajmniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
Ja wiem tylko tak, że NA PEWNO kto będzie miał poświęconą gromnicę w domu to nie umrze - gdy zapadną ciemności I TO JEST PRAWDA. O wodzie święconej , że wszystko pokropić to też jest prawda. A ten krzyż kiedy to NIE WIEM JUŻ naprawdę. Może i w czasie ciemności ale nie mam pojęcia dziś. Ale o gromnicy poświęconej 2 lutego to na pewno jest prawda i to najlepiej w kościele maryjnym. Ale może być 2 lutego albo w kościele maryjnym o każdym czasie. To wiem na pewno. A to pisałam tu. I TO JEST 100% prawdy bo już dostałam w łeb za to, ze to wiem totalnie. A reszta to nie wiem. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
Jak ja dostałam w łeb słuchajcie że wiem o tej gromnicy to wy pojęcia nie macie. Więc to jest 100% prawdy - kościół maryjny albo 2 luty - przyszły rok ostatni. I tyle. Aż mi sie wierzyć nie chce nawet, ale taki jest szatan bo to wiem też na 100%, Jakby mógł to by mnie zabił JUŻ DZIŚ. Ale nic mi nie może zrobić. Przez tę gromnicę własnie. I tyle. I tak do końca. Jedno tylko miałam wiedzieć, że chrzest jest najważnieszy. A ja wszystko posmoliłam - skomplikowane. Postanowiłam być dobra na tym Zachodzie. Się miałam w łeb puknąć 10 razy lub 100. A teraz już wszystko do kitu i tyle. Taka prawda. A nasi tam to kara za to, że Polski nie szanowali. Ale ja Polskę szanowałam i co mam? A oni nie i co mają? W sumie to samo. Najlepiej się ma ten który mieszka w Polsce i Polski nie szanuje a ma tu pracę. Takiemu najlepiej. Ale co taka osoba sobą prezentuje? Już całkowicie nic. PLOTY i tyle :( POMÓWIENIA - koniec. Jak u Żydów - to samo :9 :( ps. na palcach jednej ręki na pewno takich, których nie pomówię w tym wypadku. Zwłaszcza w pracy kto taki co sobą prezentuje. Nic w większości wypadków. Po prostu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieniaa......
Ja nie wierzę, co ma byc to bedzie zresztą mi to obojętne czy tzw "koniec świata" nastapi czy nie. Bo niby co mam rozumieć pod pojeciem koniec świata gdybym była wierząca to byc może powiedziałabym że przyjdzie 4 jeźdźców apokalipsy i wszystko rozwali w pył. Ale nie jestem wierząca więc nie mogę tak powiedzieć. Koniec świata raczej nie nastąpi, może to będą jakies kataklizmy czy cos w ten deseń ;) Co ma być to będzie i mi to lata koło tyłka, w sumie to nawet ten "koniec świata" mógłby być już dzisiaj przynajmniej tego cholerstwa by po tym świecie nie łaziło i nie musiałabym za dużo mysleć o tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mdiidbhg
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×