Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

the end 22

Wierzycie,że w 2012 będzie Koniec Świata ?

Polecane posty

Gość prawdziwaowieczkabozameee
Gdzie pisze o 3 dniach ciemności. Tak było w starożytnym Egipcie. Mnie się śniło, że będzie ciemno, ale 3 dni? 1 noc będzie ciemno - tak mi sie śniło, że zgaśnie słońce i wiatr zacznie straszny wiać. I wszystko zniszczy ten wiatr - jak tornado - nic nie będzie. Jak 3 wojna światowa - pustka i ruina nastanie jak będzie dzień. Tam mi się śniło 15 lat temu. Mnie sie wydaje, że ten koniec świata jest tymi moimi snami "ograny" - a zwłaszcza wiatr wiecie - żeby wcześniej diabeł nie zniszczył świata? Czy nie zrobił jakiejś strasznej katasrofy w lasach? kto wie? Bo mi się 2 sny śniły - bardzo dziwnie - od tyłu jakby. Coś w tym jest - na pewno. Póxniej 2 tygodnie byłam chora po tych snach - a może niecałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaliscie moze o
Wpisz w googlach trzy dni ciemnosci lub trzecia tajemnica siostry lucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wydaje ze w tych czasach przepowiadanie to niezly biznes sa robione na zlecenie aby ludzi otepiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
Powiem wam nie zrobię tego tym śwniom zachodnim choć im sie należy, ale jaka ja bym była gdybym im żle życzyła - prawdziwa wiedżma z Polski, nie? Ale ich nie znoszę. Zawsze będę sobie DALEJ wyobrażać, że jestem sobie archeologiem gdzieś na wschodzie... tyle mnie obchodzą. BO TAK POWINNO BYĆ. A ja? Muszę z nimi trzymać bo... ale też mnie nie obchodzą bo wszystko wiem jakie to zera są. Ale lepiej by było mi być archeologiem wiecie ...naprawdę. Teraz już jestem za stara ale jedyne co mnie obchodzi to w sumie wykopki rózne i tyle. Jeszcze ogrodniczką mogłabym być i tyle. A tu? Jakieś ZDECHŁE prace. No ale byleby była kasa i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zauwazcie co wieksza katastrofa to juz szukaja przepowiedni ktora o tym mowi m.in z katastrofa smolenska ze ptak spadnie i na zawsze rozdzieli dwoch braci i oczywiscie mowili ze to nostradamus przepowiedzial co oczywiscie bylo nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
Dawaj tę 3 tajemnicę i te 3 dni ciemności. Ja miałam taki sen - ciemność latem pod wieczór, ale ciemność, straszny wiatr - TRAGEDIA PO PROSTU i w ogóle totalna ciemność i poranek. No to może 3 dni w sumie - kto wie? Tak już dyć było... ja w ogóle uważam, że Egipt starożytny jest bardzo ważny i to budowanie piramid i przez to że to było dopuszczone coś tam będzie dalej - że tak pracowali aż niewolników zabijali. I dziś jest to samo - niewolnictwo jest to bardzo skomplikowany temat, ale to jest temat NIEWYJAŚNIONY do końca jak dla mnie. i to będzie dalea ciągnięte bo jest coś takiego jak POSŁUSZEŃSTWO Bogu - i to bedzie jakoś tam dalej ciągnięte kiedyś po końcu świata, że jak nie to coś tam coś tam. I że ludzie przez to, że było niewolnictwo nie będą musieli już cięzko pracować. Coś tam za to będzie inaczej. Ja to tam wiedziałam rok temu, ale teraz to zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdziwaowieczkabozameee -- z tego co sie orietuje to istnieje taka organizacja "prejekt cheops" przeprowadzaj badania z Egipcie a mianowicie w piramidzie cheopsa chca znalezc tajemnicza komnate gdzie podobno jest klucz ktory nalezy uruchomic i on nas ochroni przed zagłada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
Bo wiecie ja sę zastanawiałam nad tym co to jest to niewolnictwo - kto to wymyślił i czemu to tak było dopuszczone. I to wiem, że to jest bardzo skomplikowane, ale ludzie tez mają OPĘTANE pomysły i tak było, a nie inaczej. A przecież Pana Jezusa też sprzedali za 30 srebrników - cena niewolnika. Czyli to wszystko jest bardzo skomplikowane i aż po krzyż sięga. Zresztą ten krzyż też jest egipski i kara śmierci jest z Egiptu - wszystko jest z Egiptu. I tyle. A kto teraz rządzi światem jak myślicie? USA? Nie - Araby rządzą światem teraz. Bo tak i już :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaliscie moze o
Wpisz w Google trzecia tajemnica fatimska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman - no było coś takiego po katastrofie w smoleńsku ,też o tym dość dużo czytałam . prawdziwaowieczkabozameee- piszesz bardzo nieskładnie czytaliscie moze o - zaczęłam własnie czytać o tych Trzech Dniach Ciemności :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekinierkazarkansas
Końca świata nie będzie na pewno ale większość ludzkości już pomału likwidują. Poczytajcie sobie o NWO i ich działaniach (czyli światowych rządów) to co się teraz dzieje to ich sprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
No nie - czy kara śmierci jest z Egiptu to tak do końca nie wiem, ale tam była jako bunt przeciw bogu/bogom - jako kara za bluźnierstwo. Coś w tym stylu. Gdzie indziej zawsze tam zabili, ale jako występek przeciw bogom kara śmierci - to Egipt starożytny. Bo tam Kain Abla tez zabił , ale nie, że przeciw Bogu coś on zrobił tylko człowiek człowiekowi. A przeciw bogom to tam. Bo w Grecji to nie. I tyle. Cheops to był wariat. Dla mnie on był chory psychicznie. Cały starożytny Egipt dla mnie to w ogóle jest zagadka, tam wszystko było jak u Niemców teraz - do góry nogami wiecie - i W ZASADZIE tak uważam cały ten Egipt współczesny trzebaby DOKUMENTNIE rozkopać, żeby cokolwiek o tym starożytnym Egipcie wiedzieć. Np. ile to tam papierusów zostało, zapisków. Słuchajcie KILKADZIESIĄT ZWOJÓW w sumie. Co to jest? A to najstarsze państwo świata. I oni byli z Atlantydy - ja to wszystko pisałam gdzie trzeba. A Murzyn myśli, że to jego. O nie - oni byli z Azji. A wiecie skąd się tego domyśliłam? Z makijażu. Gdyby byli z Afryki to by byli WYKOLCZYKOWANI. A oni mieli makijaże i w ogóle byli właśnie Azjatycy bo się bili, bo byli wojownikami. A murzyn? Murzyn to taka dupa wołowa - ten z Afryki rodowity. Oni tacy nie byli i wymarli. Dziś ich nie ma - wymarli. Może tam jakiś Arab ma jakię s ich geny, ale to bez sensu. A np. śmierć Kleopatry jaka symboliczna. Wąż ją zabił. To też pisałam. Ale mnie usunęli. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znacie Krzysztofa Jackowskiego? To On trafnie podobno przewidzial kryzys ogolnoswiatowy i tez mowi ze wojna jest blisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaliscie moze o
Ja mieszkam na dodatek w niemczech..moja Mama w polsce gdybym nie byla w ciazy i mbie nic tu nie trzymalo to bym w pl jakiejs pracy szukala i do mamy wrociila a Wien ze te przepowiednie Matki Bozej i te dni ciemnisci juz niedlugo nadejda :'( pizostalo mi sie modlic zebym akurat w tym czasie byla w odwiedziny u mamy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anastasssja
Jak bym wiedziala czy bedzie wczesniej koniec swiata to bym zrobula takie rzeczy ktorych bym sie nigdy nie odwazyla zrobic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaliscie moze o
...bo polska zostanie chyba ocalona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
Trzy Dni Ciemności - skąd to wzięłaś? To bardzo długo. Trzeba się będdzie modlić i mieć świeczki , jedzenie. Eeee - w moim śnie nie było 3 dni ciemności. Ale wiem tylko, że kto przeżyje koniec świata to Bóg z nim porozmawia , a jak umrze ktoś w koniec świata to nie. Bo nie i już. No może kiedyś tam jak coś osiągnie a tak to nie. Bo trzeba się było tym interesować i tyle. I wszyscy mówili, że idzie koniec świata bla bla bla - to samo za jego czasów - wszyscy mówili - prorok i tak dalej. A niektórzy mieli wszystko GDZIEŚ. Np. Pan Jezus wskrzesza umarłego a ktoś tam ma wszystko gdzieś. Takie życie. I teraz to samo - tak uważam, zamiast patrzeć co się dzieje - KOMPUTER. No i koniec. Po człowieku :( Ale 3 dni ciemności pewnie się należą wiecie - 3 dni można się modlić i tyle O LITOŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deadman-nawiązując do Twojej wypowiedzi i Organizacji Projekt Cheops ,cytuje niżej : ''Wystąpią morza i oceany,zatrzęsie się ziemia,zginą miliony...Wtedy znowu pojawi się Atlantyda,ktora teraz spoczywa pod oceanem'' ''LUDZIOM UDA SIĘ DOTRZEĆ DO KOMNATY WIEDZY W PIRAMIDZIE CHEOPSA I UZYSKAĆ DOSTĘP O NIEOGRANICZONEJ ILOŚCI WIEDZY O LUDZKOŚCI'' jest to starożytna wiedza Atlantów,ktora na początku nowego wieku ujrzy światło dzienne.Otwarcie Wielkiej Piramidy będzie największym wydarzeniem ,ktore czeka ludzkość,ktore będzie przełomem w dziejach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słynny Patrick Gerl napisał kiedyś (nie pamiętam tytułu publikacji) że w 2012 ocalił 400 osób na pokładzie swej łodzi podwodnej a jak ziemia już staneła na głowie to wszyscy składali mu hołd i bili brawa O tym że teraz planuje w górach się chować jeszcze nie czytałam Facet nie zna podstaw fizyki a do tego ma paranoje, nie jestem pewna czy on opisuje tylko swoje sny czy sam w to wszystko wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekinierkazarkansas
Co do statków ufo. Wiecie, kiedyś miałam niesamowity, surrealistyczny sen którego do dzisiaj nie mogę zapomnieć. Śniło mi się, że jest jakaś ogólna panika, ludzi układają na jakiś karimatach na chyba lotnisku (ale pewna nie jestem), wiem że jakiś większy obszar. Podają nam jakiś płyn do wypicia, wszyscy posłusznie piją i nagle jakaś kobieta krzyczy: chcą nas zabić. Za moment nadleciały statki kosmiczne i pakowały tych wszystkich ludzi na pokład. Wiem, że to głupie bo sama w UFO zbytnio nie wierzę ale to był tak emocjonalny sen (byłam przerażona) że do dziś pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
No słuchajcie zobaczcie C TAM PISZE W tej Vismaya - czy Maryja coś takiego powiedziała? Tam był tylko PAPIEŻ nasz w tej 3 tajemnicy przecież. Że idzie pod górę, na górze jest krzyż i pada pod tym krzyżem. Co wy tu piszecie? Nie było czegoś takiego. Wizja papieża była KRÓTKA - Bóg nie jest taki, że robi wizję na 50 kartek. Czasem, ale nie. Raczej jest konkretny - moim zdaniem. ? ======================== CO ROBIĆ? Pochylcie głowy, uklęknijcie i proście Boga o przebaczenie. Ponieważ tylko to co jest dobre i co nie znajduje się pod panowaniem zła przetrwa katastrofę. Dla Ciebie byś przygotował się i pozostał przy życiu, pozostał bezpiecznym, Ja dam Tobie następujące znaki: UDRĘKI... I W KRÓTKIM CZASIE TRZĘSIENIE ZIEMI SIĘ ROZPOCZNIE I ZATRZĘSIE SIĘ ZIEMIA. Trzęsienie będzie tak gwałtowne, że poruszy ziemię o 23 stopnie i dopiero wtedy powróci ona do swojej normalnej pozycji. Wtedy całkowita i absolutna ciemność przykryje całą planetę. Wszystkie złe duchy uwolnią się i połączą ze sobą i będą zadawały krzywdy wszystkim tym duszom, które nie chciały słuchać tej wiadomości i tym, które nie chciały żałować za swoje grzechy. Do wiernych dusz, zapamiętajcie by zapalić błogosławione świece i przygotować poświęcony ołtarz z krucyfiksem by połączyć się z Bogiem i błagać o Jego nieskończoną litość. Wszystko będzie w ciemności, wtedy na niebie pojawi się WIELKI MISTYCZNY KRZYŻ, by przypomnieć nam o cenie jaką musiał zapłacić Boży Syn, za nasze odkupienie. W domach jedyną rzeczą, która będzie mogła dać światło, będą święcone świece... Raz zapalonych nie zgasi nic do czasu aż trzy dni ciemności dobiegną końca. Powinieneś mieć również dużo święconej wody, którą obficie skropicie okna i drzwi swoich domów. Pan ochroni własność wybranych... Klęknij przed potężnym krzyżem mojego ukochanego Syna, odmawiaj Różaniec i po każdej Zdrowaś Maryjo módl się następująco: "O Boże, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, prowadź wszystkie dusze do nieba, a szczególnie te, które najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia. Błogosławiona Maryjo Dziewico ochroń nas, kochamy Cię, uratuj nas i uratuj cały świat. Módl się, odmawiaj 5 Tajemnic Wiary i Różaniec, który jest Tajemnicą mojego Niepokalanego Serca. Wszyscy ci, którzy wierzą w moje słowa, idą i biorą tę wiadomość dla wszystkich... NIECHAJ SIĘ NIE LĘKAJĄ, NIC IM NIE GROZI PODCZAS WIELKIEGO BOSKIEGO DNIA! Mów o tym wszystkim ludziom, teraz nadszedł czas. Ci którzy w tej kwestii zachowają milczenie, będą odpowiedzialni za wszystkie te dusze, które zginą z powodu nieznajomości treści tej wiadomości i nieświadomości. Wszyscy Ci, którzy pokornie odmawiają różaniec będą mieli ochronę nieba. Tym, którzy się wywiążą ze swoich obowiązków, Ja pomogę im umrzeć w pokoju i zostaną świętymi, kiedy wejdą do innego świata. Chciałabym żeby wszystkie moje dzieci wzięły udział w każdy pierwszy piątek miesiąca w wyznaniu i przyjmowaniu Komunii Świętej i czyniąc to ocaliły świat przed jego CAŁKOWITĄ ZAGŁADĄ! Kiedy ziemia przestanie się trząść, ci, który nadal nie będą wierzyli w naszego Boga zginą w okropny sposób: - Wiatr przyniesie gaz i rozproszy go wszędzie, wtedy słońce wzniesie się. Może przeżyjesz tę katastrofę. Nie zapominaj jednak, że kara Boga jest święta i ... KIEDY SIĘ ZACZNIE NIE MOŻESZ POD ŻADNYM POZOREM WYGLĄDAĆ NA ZEWNĄTRZ. BÓG NIE CHCE ABY KTÓREKOLWIEK Z JEGO DOBRYCH DZIECI WIDZIAŁO KIEDY BĘDZIE KARAŁ GRZESZNIKÓW... Wszystko to wspomniane jest w Piśmie Świętym. Przeczytaj Nowy Testament: Ewangelia Łukasza 21 - 5:121, 12:19, 20:20, 29:33 List świętego Pawła 3-8-14 i Stary Testament Izajasza 40, 1:5:9 Musisz zrozumieć, że Bóg pozwala aby to wszystko się wydarzyło. Papież i biskupi czekają teraz na inną wiadomość, która mówi o żalu za grzechy i modlitwie. Proszę, zapamiętaj, że słowa Boga nie są groźbą..., ale dobrą wiadomością. Proszę powiel tę wiadomość i prześlij ją do wszystkich których znasz, abyśmy wszyscy mieli szansę żałować za swoje grzechy i zostać uratowani. Nie wiemy czy ci, którzy otrzymają tę wiadomość wierzą w Boga, czy nie, ale tylko pomyśl, że jeśli otrzymasz tę wiadomość jest ona dla właściwych Twoich wniosków, dla Twojego dobra... dla Boga, który stworzył nas i tak bardzo nas ukochał. Nasz stwórca daje nam szansę na przetrwanie, niezależnie od tego jakiego wyznania, jakiej wiary czy religii jesteśmy. Jeśli sam nie wierzysz w tę wiadomość, przynajmniej wyślij ją do innych, to nic Cię nie kosztuje. Wszyscy ci, którzy ją otrzymają będą mieli szansę ocenić jej treść, osądzić ją i zdecydować samemu. Pamiętaj, możemy uniknąć wiele złego, jeżeli tylko praktykujemy przykazania, które Nasz Kochający Bóg Ojciec dał nam. Tylko 10 prostych dróg, jeśli wdrożymy je w nasze życie, zaczniemy praktykować, możemy otrzymać wybaczenie od Boga. AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 234234
III tajemnica fatimska odnosi sie wylacznie do zamachu na paipieża. Poczytajcie w wikipedii, a nie jakieś bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
Wiecie - ja nie wierzę w żadne trzęsienie ziemi. Wybaczcie. No może będzie jakies ale mnie się tak nie śniło. Mnie się śniło, że zgaśnie słońce i zrobi sie TOTALNA ciemnośc oraz wichura taka - choć ja tego nie widziałam - że RANO nie będzie NIC. Po prostu NIC - po horyznot PUSTKA. Tak jakby bomba atomowa wybuchła. Mnie się tak śniło. I póżniej jeszcze coś bo bym zwariowała. To był jeden sen. I on miał 3 części w sumie. A ten o ciemności był drugi. I teraz wielki krzyż zostaje. Uważałam, że w Wielki piątek to się powinno stać 2012. Ale jak będą 3 dni to rzeczywiście może i później. Ale kto to wyjdzie na dwór jak będzie tak wiało? Nie wiem. Mnie pasuje tylko wielki piątek 2012. Choc no zobaczymy. Ale najpierw i tak musi papież umrzeć. To wszystko i tak od papieża zalezy wy barany :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwaowieczkabozameee
Tam nic nie ma pod samą piramidą Cheipsa - ja w to nie wierzę. Coś jest ale pod sfinksem i nikt nie wie jak głeboko kopać. Niektórzy mówią, że tam nawet może być MIASTO PODZIEMNE około piramidy Cheopsa i Sfinksa i ja w to wierzę. Gdzieś tam na pewno jest miasto i biblioteka pod ziemią. I tam jest wszystko od Atlantów. I ja w to wierzę. Że tam jest jakaś biblioteka i miasto podziemne, ale czy zasypane i jak głęboko? Nie mam pojęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×