Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namidia..

Facet, z którym rozmawiam przez gg to idiota :/

Polecane posty

Gość Namidia..

Jest to pierwszy nieznajomy facet z ktorym rozmawiam przez gg. Do tej pory nigdy mnie nie bawily wirtualne znajomości. Rozmawiamy juz moze 2 tydzien, strasznie fajny się wydawal... I wymienilismy swoje zdjecia... A on jedyne co skomentowal to coś w stylu "i widzisz mimo, że wiem jak wyglądasz dalej chce z Tobą rozmawiać".... Nie oczekuje hymnów pochwalnych na temat mojego wyglądu (nadmieniam, ze jestem ładna).. ale to było jakieś dziwne :/ Jakby mi laske robił, że mimo iz sie mu nei spodobałam dalej chce ze mna rozmawiac... Jednak wracam do swoich przekonan ze wirtualne znajomości to idiotyzm :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądzę że nie zrozumiałaś jego dowcipnej odpowiedzi, troszkę więcej dystansu do własnej osoby nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem po jakią cholere
dałas mu zdjęcie ? Nie znając gościa? A potem płaczecie ze w sieci ktoś wasze zdjęcia wykorzystał w taki a nie inny sposób ... Zdjęcie raz wrzucone w sieć żyje własnym życiem :O \dzieciaki nigdy nie nauczycie sie pewnych rzeczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakieś wieśniak z niego
albo naprawdę idiota,jeśli to był żart to bardzo kiepski.Popisz z nim jeszcze trochę i jak nadal będzie robil takie gafy to go olej i już,mało facetów w necie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z pluszatym, facet ma takie poczucie humoru, nie każdemu to odpowiada. Ja tam lubię sobie tak żartować, jednak wielu osobom to nie odpowiada. Ciekawe czemu :P Nie bierz tego tak do siebie, trzeba było zastosować ciętą ripostę, i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namidia...
heh dobra powyzywajcie sie - mam 27 lat :P co do zdjec zyjacych w sieci.... jest juz ich taka ilosc (chociazby na nk), ze nie sadze ze komus jeszcze moje by sie przydalo :) bez przesady :) e juz mi sie przez to nie chce z nim rozmawiac :) jednak wole w rzeczywistosci ;) ale kurde moje ego ucierpialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a on ile
ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namidia..
ma 49 lat przynajmniej tak mi napisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ślady zębów na dłoni
a po co Ci on ? do gadania? ale stary :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,jfdfjnfd,nmffd
a moze ty wszesniej rzucalas teksty ze na pewno mu sie nie spodobasz albo gadaliscie na temat tego ze niekiedy po zobaczeniu zdjec rozmowa sie urywa? i to byla jego odpowiedz na takie sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no ok,rozumiem facet ma takie poczucie humoru, ja z koleżankami tez często w podobny sposób sie do siebie odnosimy- bo wiemy, ze to zarty. Ale inni ludzie sa oburzeni i dziwią się, że się koleżankujemy mówiąc takie słowa. A wracając do faceta, myślę, że wybrał fatalne miejsce, czas i sytuację na tego typu ,,dowcipy''. Znacie się tylko z rozmów, przesyłacie sobie zdjęcie i tu nagle taki tekst. Każdy czułby się co najmniej nieswojo. PS. A co do twoich przekonań, też uważam, że wirtualne znajomości to idiotyzm:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje face jest
idiotą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namidia..
to był podszyw :) on jest o rok starszy - 28 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namidia..
Acha dodam tylko, że z racji odległości ta znajomość raczej nie wyjdzie poza internet - wiec tym bardziej idiota :P a zdjecia wysłalismy sobie po prostu z ciekawosci... Kobiety a wy poznałyscie kiedys przez neta kogos wartosciowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×