Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fsferf

wspołczuje dziewczynom ponizej 170 cm

Polecane posty

Gość fsferf

ubierając buty na obcasach i tak są niskie, przewaznie chodzą jak kaczki i stawiają nogi do srodka, mają krótkie ixowate nozki, nikt ich nie traktuje powaznie, nie sprawiają zadnego pozytywnego wrazenia, mają mniejsze powodzenie u facetów (same sie oszukują ze jest inaczej) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe myslisz ze facet
wybierze laske z nieciekawa twarzą, nosząca plaskie buty, ale wysoką czy ładną i niską? poza tym sama sobie przeczysz, bo ja np w obcasach mam ponad 172 i wg ciebie nadal jestem niska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsferf
mysle ze facet wybierze taka ktora mu sie podoba, ale wiem ze wysokie wywieraja na nich pozytywne wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna zołza 18
wysokie są okropne... głupie brzozy!!! jak sie z takim wielkoludem można przytulac? goleń jak u konia, żallllll!!! Męzczyzna chce sie czuc chyba silniejszy i chce sie zaopiekowac kobietą ale takim wielkoludem powyżej 170 cm. kto by chciał??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtgtrgt
jakby to była prawda to co piszesz zazdrosny kurduplu to kazda wysoka byłaby sama, a tak mają wieksze branie, opiekowac kurduplami chca ci ktorzy maja mnóstwo kompleksów tak wiec niskie dla desperatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaaaa za to 2 metry wzrostu to ikona piekna..idz sie lecz.znasz to -wysoki do nieba i glupi jak trzeba-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobna zołza 18
a Ty statystyki prowadzisz,że wiesz kto ma lepsze branie? Ja kurduplem na pewno nie jestem. A Ty się masz za modelkę. Ale jak możesz obrazac ludzi tylko ze względu na wzrost? To niemoralne co robisz. Bardzo źle się zachowujesz. Może Twoje dzieci będą miały po 166 cm. a Ty im bedziesz wmawiac,że są mniej warte????? Jak możesz? Każdy jest równy wobec prawa, wobec Boga, każdy ma prawo do szacunku a nie takie obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizunekobaka
Obejdzie się bez twojego współczucia, durna drabino. Sama pewnie nie umiesz chodzić i łazisz jak lebiega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze tez lapiecie
sie na taka prowokacje. Ja mam powyzej 170 cm wzrostu i jakos nie czuje sie z tego powodu szczegolnie wyjatkowo. Moje kolezanki niezaleznie od wzrostu maja rozne powodzenie. Sa piekne niskie kobiety i piekne wysokie. Nie wiem, po co ta dyskusja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×