Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zgred stary i ble

Moja kochanka jest szurnięta

Polecane posty

Gość zgred stary i ble

I to zdrowo. Spotykałem się z dziewczyną, młodszą sporo od siebie. Przy niej trochę odżyłem, czuję się kilka lat młodszy. Takie zabicie nudy. Z czasem okazało się, że to bardzo fajna dziewczyna i żal mi się jej zrobiło, że jej zabieram najlepsze lata. Więc powiedziałem jej, że nie chcę jej robić krzywdy, żeby lepiej znalazła sobie kogoś lepszego ode mnie bo ze mnie to marny pożytek. To było jakiś czas temu. Ostatnio widziałem, że z kimś się tam spotyka, ale nie wiedziałem z kim. Szczęka mi opadła gdy zobaczyłem mojego brata. Noż kurwa chyba szlag mnie zaraz trafi !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedia
ale o co chodzi? jakis problem z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość multimedia
poza tym jak kopnales ja w zadek, to juz nie jest Twoja kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgred stary i ble
No szlag mnie trafia bo to fajna dziewczyna i w łózku i na codzień. A brat widać zadowolony jak cholera. Też by bym był gdybym ją miał przy boku. Chciałem być szlachetny i nie mącić dziewczynie a tu taka niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przynajmniej twoje
syfy z chooja pozostaną w rodzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art123
brat też jest zonaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanka nie jest szurnięta.Albo się mści albo jej się braciszek podoba.Postąpiłeś szlechetnie ale kobiety tego nie rozumieją-"Masz kochać i już-".Skończyło się między Wami.Nie masz prawa się wściekać.Przecież propozycja rozstania wyszła od Ciebie.A brat te też mężczyzna.Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrodna córka123456
co, żal dupę ściska że ktoś bardziej zdecydowany niż ty się trafił? Myślisz że bycie kochanką to stanm do którego dążą wszystkie kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może ona chce byś był zazdrosny??? a może faktycznie coś między nimi "zaiskrzyło" ?? odpuść sobie, traktuj ją normalnie i tylko nie pokazuj jej że się wściekasz czy co... i zobaczysz co się będzie działo dalej :) najlepiej nie myśl o tym i poszukaj sobie innej kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×