Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aby mieć kobietę

Jakie warunki musi spełniać mężczyzna, aby mieć kobietę ?

Polecane posty

Gość aby mieć kobietę

Oprócz tego, że: - musi mieć pracę, najlepiej dobrze płatną na dobrym stanowisku - samochód - mieć mieszkanie a najlepiej dom - mieć dobrą aparycję czyli wzrost, męską twarz i być wysportowany - musi być towarzyski, zabawny, zaradny, kulturalny itd. Czy jest jeszcze coś ważnego ? Facet, który spełnia te wszystkie cechy jednocześnie nie musi się martwić o kobiety. Będzie miał ich na pęczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie musi mieć, wystarczy, że ma to "coś", bo kobiety mogą to wszystko wymienione bez pomocy faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura suka i jej pies
to wszystko nie zastąpi prawdziwej miłości która nie opiera się na przykładach. jeżeli chodzi o pytanie zawarte w temacie to teraz są takie czasy ze era materialistek nastała więc znajdzie kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląd mnie nie obchodzi
musi być opiekuńczy, inteligentny i ambitny. I zarabiać co najmniej tyle co ja. (Nie ma nic gorszego od sfrustrowanego faceta, którego kobieta więcej zarabia). Z całą resztą poradzimy sobie we dwójkę :) A ty autorze widać wyłacznie na dobra materialne jesteś nastawiony i wydaje ci się że za kasę można wszystko... Uczucia za kasę nie kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys szukalam tylko
mezczyzny ktory bedzie dla mnie ,dobry ,kochajacy ,opiekunczy i inteligentny i wlasnie takiego spotkalam , nie liczyly sie dla mnie rzeczy materialne , nie musial miec przyslowiowej skory ,fury i komory, ale z czasem moje spotrzeganie wszystkiego w okolo sie zmienilo. Bo pomimo tego ze go kochalam, on szukal wlasnie takich lalek ktore na to leca a ze nie posiadal tego wiec tkwil w zwiazku ze mna. Dziewczyny sama miloscia nie nakarmicie dzieci i nie oplacicie rachunkow a dodatkowo jezeli jest to milosc jednostronna. Dlatego nie tylko cechy charakteru sie licza ale rowniez zaradnosc zyciowa. Kiedys uslyszalam od mojego cudownego faceta taki tekst i nigdy w zyciu go nie zapomne "Musze kupic sobie samochod bo zadna fajniejsza laska mnie nie zechce" Po czyms takim tylko wyc ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mówię
ja twierdzę że facet powinien byc przedewszystkim zaradny, ambitny (nie odrazu ma się wszystko)+ opiekuńczy no i miec to przysłowiowe "coś", sama miłość i dużo kasy nie gwarantuje udanego związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fejsbooch
Musi być wierny, mieś zasady i pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze zawsze zawsze
zawsze trzeba miec duzo wymagania odnosnie partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi byc w miare nie głupi
i umiec zrobic dobrze kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj31
musi mieć jaja - dosłownie i w przenosni :P Ja bym inaczej zadała pytanie - nie co musi mieć, a czego NIE POWINIEN mieć mężczyzna (jakich cech charakteru, itp.), żeby mieć kobietę. No to do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeeeeeeeeleee
musi byc dawca orgazmow:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fnro489348t54
sranie w banie takie gadanie życie jednak pokazuje, że nawet jawiększy przygłup znajdzie sobie kobiete (niekiedy całkiem fajną) pod warunkiem będzie pewny siebie i dobrze ruchał reszta nie ma większego znaczenia jesli 2 powyzsze warunki zostana spelnione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz342
To co wymieniłaś to tyczy sie sponsorów a nie meżczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak nawet brzydka dziewczyna może mieć byle jakiego faceta zwykle . Choć czasem brzydkiej i przystojny się trafi ,ale mniejsza z tym. Facet musi spełniac raczej pewne warunki żeby mieć powodzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobieta musi mieć tylko otwór ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie chodzi o te czysto techniczne sprawy dotyczące posiadania dziewczyny. Gdzie i jak taką dziewczynę poznać? Na ulicy nie chcą rozmawiać, w kolejce do kasy też nie. No to ja się pytam gdzie?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M po czterdziestce to ile min. powinien zarabiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos wyzej napisal jesli dobrze bzyka to inne juz nie wazne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×