Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość high fashion coffee

Kto ma gorzej - brzydki facet, czy brzydka kobieta?

Polecane posty

Łysogłowy - wg twojej teorii jak się brzydzi dziwką to zawsze może się przespać z brzydką kobietą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
no rzeczywiscie nie ma chętnych do czytania Twojej opinii o makijażu, ale wyimaginowane forum publicum to może i lepiej, tak literacko! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Teraz trafić na normalną kobietę,która szczerze kocha faceta to szybciej trafisz 6 w totolotka niż taką spotkasz a co dopiero z nią się związać." To samo mogłabym napisać o mężczyznach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
"moze i sie oszukuje ale co ja mam zrobic" nie oszukiwać się? zacnie, to pewnie też ideowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy się oszukuje? NIE NIE NIE, nie uważam siebie za jakiegoś brzydala, debila. myślę że gdybym się postarał znalazłbym dziewczynę, ale po chuj? życie w samotności mi odpowiada, a teraz to wogóle mam inne problemy niż te uczuciowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
"proakcyjnie" reformatorsko, albo moze raczej rewitalizująco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
staszek, tam wyzej masz słowo proakcyjnie, zrób sobie test na skojarzenia, jeżeli przyjdzie Ci do głowy (tak jak większości z nas) prokreacja, to znaczy, ze wciąż się oszukujesz, ze się nie oszukujesz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uznaje seksu dla seksu,dla mnie musi być przynajmniej przyjaźń .Nie rozumiem o tym oszukiwaniu,niby z czym sam siebie oszukuje?Jestem brzydki,taka jest prawda,może nie straszę ludzi ale wyglądam staro i jakoś kiepsko nadaje się do kobiet,większość z nich po prost nie lubię bi działają mi na nerwy.Gdzie to oszustwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
"i sterylnie" he he coraz ciekawsze atrybuty tej pustki :D a ze staszek nie narzeka, to mozliwe. widać wie, ze to nieiwele zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
podejdźmy do problemu z tej strony - brzydki bogaty facet ma lepiej. czy komuś po tym "odkrywczym" stwierdzeniu mniej gorzej? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
ciekawy eufemizm (oczywiscie celowego błędu stylistycznego) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
dziękuje, z zaznaczeniem, że to nie była sztuczka, gdyż mam taką manierę chyba we krwi bądź innych przekaźnikach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
chcesz mnie pod tym katem przebadać? Czy zadajesz takie fachowe pytania, żeby wykazać, ze są dla mnie za trudne,a tym samym zrównoważyć pochwałę o uwadze? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
aż się cisnie popularne ostatnio słowo zdezawuować, ale to by było jednak zbyt grubymi nićmi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
"stanowczo " proponuję grę w skojarzenia mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
aha, czyli przeplatanka, teraz kolejny komplement, czyli po nim zastąpi pewnie zagrożenie epidemiologiczne, np.cholerą?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość high fashion coffee
po nim nastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×