Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tyuiyuiytug

Pakiet w plusie?

Polecane posty

Gość immortal13
a jeżeli nie jestem w MIXplusie tylko normalnie tak bez umowy to jak mam to wylaczyc? bo tez co miesiąc włącza mi sie sam automatycznie pakiet 25 mb i pobierają 5 zł. kiedys pobierałam ten pakiet ale jednorazowo potem przestałam i przez parę miesięcy nic a teraz to juz automatycznie sie włącza co miesiąc :-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek :)
dzięki wielkie też miałem ten problem i ten kod naprawde działa juz mi nie pobiera kasy z konta p;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahat1@gazeta.pl
Bądźcie ostrożni z pochopną rezygnacją z Pakietów Internetowych - szczególnie jeśli używacie smartfonów. Dla przykładu pakiet 125 MB za 6 zł w PLUSIE w "normalnym" pozapromocyjnym cenniku to nawet ok. 600 zł. A smartfon łączy się się z internetem bez waszej wiedzy i zgody sam! polecam art.: http://technologie.gazeta.pl/internet/1,104530,10094748,Nabici_w_smartfony.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lahat1@gazeta.pl
Pozdr. Pan L.1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieteuek
na promocje z pakietem 125 mb w mixie działa ponizszy kod: *136*01*12#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuca
jeżeli chodzi o pakiet 125MB w mix 6 wyłącza się go kodem *136*01*13#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti
Aa, aktywację internetu na kolejny okres wyłączyłem kodem *136*01*13#. doklłądnie ten kod polecam:D Problem z głowy:D znalazłąm na innym forum:D jak to się mówi są jeszcze inteligentni i dobrzy ludzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DanielM
Mam pytanie posiadam ofertę na kartę w 36i6 wykupiłem pakiet non stop za 9 złotych i widzę ze pobiera mi już z niego MB czy jak wykorzystam pakiet non stop to będzie korzystał tez z pakietów za doładowanie?? Ponieważ za doładowanie od 5 do 29 zł dostaję 10 MB a powyżej 30zł dostaje chyba 25MB czy to się wykorzysta czy przepadnie i będzie wykorzystywać darmowy spowolniony transfer nie wykorzystując pozostałych pakietów darmowych ?? mam nadzieje ze w miarę jasno opisałem o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×