Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fidodida

moj embrion nie ma tetna

Polecane posty

Gość mamusia po cesarce
Jak płod jest martwy- wyrazy współczucia kochana. Ale teraz TWOJE życie jest w niebezpieczeństwie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IWKA MOZE TY NIEMOZESZ SPAC JA IDE ZARAZ CZEKAM NA NORMALNA ODPOWIEDZ MOCHERKO JEBANA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
Założycielko, bądź założycielu tego tematu. Dziękuję ci bardzo że poznałam tylu nowych interesujących ludzi, zdaję sobie sprawę,że mogę wywołać u ciebie gniew i euforię, aczkolwiek chciałabym zauważyć, że to stało się już nudne:) mam nadzieję, ponieważ inni na pewno już to zauważyli,,,, spotkamy się w nowych postach, jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogullec
Kto był jebany, bo chyba nie iwka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogullec
PROWOOOOOO!!!!!!!!! kobieta-matka niemoże być TAK GŁUPIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
nie nie Iwka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ROZUMIEM JAK MASZ COS ZŁEGO W ZROZUMIENI OK JA JUZ NIC NIEZROBIE OK JESTEM WEDŁUK NIEKTORYCH Z ŁA MATKA IMORDWERCZYNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkobieta na forummm
Ale nie kieruj sie koleżanką.!!!!!ja miałam martwy płod od 8 tyg a dopiero w 12tyg miałam łyzeczkowanie.!!!!i zyję po tym urodziłam zdrowe dziecko co jeszcze mam Ci napisać???!!!!kobiety od tego nie umierają nieweim nie kieruj sie jednym przypadkiem.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
krogulec tzn samiec bodajrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogullec
A samica w tym przypadku:) bolejąca nad durnotą i ciemnotą w XXI wieku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogullec
Autorka jest pijana albo naćpana, tak myślę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
Fascynujący temat na sobotni wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogullec
Taaa, fascynujoncy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogullec
Temat dla W-11!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
Bo to jest tak..... Zbyt mało odpowiednich lekarzy, względem problemów XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTES CHORA MOJE DZIECKO NIEZYJE I NIEOZYJE CO MI CHCESZ W ŁEB WJEBAC MAM DOSC NIE DOSC ZE SIE TAKICH RZECZY DOWIEDZIAŁAM TO JESZCZE NIEKTORZY MOWIA ZE JESTEM CHORA MAM 1ROCZNEGO SYNA I JUZ WIECEJ NIEBEDE TŁUMACZYC MOJ PŁD NIEZYJE I JUZ NIEPOJDE NA ŁYZRCZKOWANIE PS KOCHAM DZIECI I POWIEM WAM COS JESZCZE STAC MNIE I CHCE NAWET 4 BUJAJCIE SIE KTO NIEWIERZY:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
Nasza problemamówczyni prawdopodobnie poszła spać( tak sądzę) więc i ja spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogullec
fidodida- to zatrzymaj sobie ten martwy płód, my go nie chcemy, żegnaj durna tępoto wiejska. PS. internet pod strzechy to nie był dobry pomysł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
:):):) nie wytrzymam.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
niunia słodkich snów. Spadam na inne normalne posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krogullec
iwkawupe- miłych snów🌻 chociaż ja to koszmary będę miała na100%:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STAREJ BABIE DAJCI GRABIE ZEBY NIMI GRABIŁA A TEJ MŁODEJ DAJCIE CHŁOPA ZEBY SIE Z NIM BAWIŁA:)))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko Ja rozumie,ze to jest strata i rozpaczasz ,ale ta rozpacz nie może ci zabrać racjonalnego myślenia chcesz dostać jakiegoś zakażenie.Chcesz żeby twój syn stracił matkę nie sugeruj się koleżanką może ona też jak ty zwlekała i się doprowadziła do takiego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się
ja miałam czyszczenie już z 5 razy - 2 poronienia i kilka razy z powodu polipów - to może nawet więcej niż 5 , za każdym razem wszystko było w porządku. Sama możesz zrobić sobie krzywdę, ja bym nie ryzykowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bój się
może koleżanka nie stosowała się do zaleceń lekarzy - po zabiegu nie można dźwigać, trzeba brać antybiotyki, nie pławić się wannie na basenie itp, poczekać z seksem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamka ehhh
Jejkuuu czytalam i czytalam i z kazdym kolejnym postem mialam coraz gorsze zdanie o Tobie AUTORKO! Mam tez wrazenie, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem.. Nikt na tym forum nie zyczy Ci zle, obcy ludzie staraja Ci sie wpoic ze to dla Twojego dobra, a Ty dalej swoje "nie pojde bo kolezanka" Kurcze troche logiki, jak mozna tak olewac wlasne cialo, wlasne zycie, uczucia najblizszych...bo wiedz, ze jesli tego nie zrobisz to wlasnie bliscy moga cierpiec najbardziej... Pomysl gdyby Twoj synek zachorowal-z milosci do niego robilabys wszystko zeby mu pomoc, tak samo Twoj syn gdyby mogl na to wplynac nie pozwoliby Ci sie tak zaniedbac. W imieniu wszystkich tu piszacych PROSZE CIE zglos sie jak najszybciej do lekarza i zadbaj o siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×