Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fidodida

moj embrion nie ma tetna

Polecane posty

Gość minia 01
A dziecko co?/ na stracenie durna babo? lecz się, ale nie u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkobieta na forummm
dziewczyno ja mialam łyzeczkowanie macicy po poronieniu dzis mam zdrowego synka 3 letniego....zabieg był w ogólnej narkozie nic nie pamietam,zasnelam i obudziłam sie po wszystkim.!!!!boisz sie ze nigdy juz nie bedziesz mogła miec dzieci poprzez to ale własnie jak w pore nie wyłżeczkuja wtedy beda problemy zakazenie wewnetrzne itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE DZIECKO MA OJCA NIEJESTEM DURNA MOZE TY KUR************A TAK SIE NIE PISZE DO TAKIEJ KOBIETY DZIECKO MA OJCA WIEC SPIPRZAJ Z TEGO FORUM JAQ NIE KUMASZ DOWIDZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA WIEM CO SIE DZIAŁO Z KOL NIGDYW ZYCIU SIE TEMU NIEPODAM STRASZNE ONA PRAWIE UMIERAŁA:(MASAKRA DLATEGO MAM PSYCHICZNE ZATRZYMANIE NIGDY SIE TEMU NIEPODAM!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 01
Co nie kumam niby? Nie jestem mocherem. Jak serce dzidzi nie bije, nie żyje, to jest tragedia. Ale masz dla kogo żyć, i tak zrobisz jak zechcesz. Twoja dupa, Twoja sprawa, żegnam. A, może witamina C pomoże? Łyknij, co tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WY NIEUMIECIE CZYTAC CO NIEKTORZY MOJA KOL PRAWIE UMARŁA PRZEZ ŁYZECZKOWANIE CO MAM WIECEJ NAPISAC???????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
Nie szukaj wsparcia na forum, bo jesteś teraz anty na wszystko widzę. Szukasz stwierdzeń ażeby pokazać swoją nienawiść do wszystkiego. Potrzebujesz lekarza, ale nie gina.... szkoda, że dla takich kobiet właśnie, potrzebujących pomocy..... nie ma darmowych porad od ręki ( wchodzisz teraz-------rozmawiasz-----)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 01
Ty umrzesz i bez łyżeczkowania. takie przypadki to jak 1/10000 więc dobrej nocy a tatusiowi na pewno nowa żona/partnerka na pewno szybko się znajdzie. Zdychaj w spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MINIA 01 JESTES BEZNADZIEJNA TY JESTES DURNA BABA BYŁAS KIEDYS W CIAZY MASZ DZIECI ALBO SERCE TWOJEGO DZIECKA NIEBIŁO NIE ZYCZE ODPIERDOL SIE CO JA CHCE ROBIC JAK BYS BYŁA W TAKEJ SYTUACJI TO BYS INNACZEJ MYSLAAŁA ZYCZE ZCZESCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
te babo :) poskromienie zlośnicy by się przydało:) niunia ty spadaj do łożka bo takie przeboje nocne w niczym niestety nie pomogą. Masz nerwy na całe życie to ugryź poduszkę w sam róg. Życie k...a jest brutalne, wiem coś o tym. pogadaj z jakimś dr przed nazwiskiem, a może co pomoże, w końcu tyle lat nauki to może i co wiedzą o życiu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 01
Mam dziecko i dla niego serce bym oddała, a TY się boisz łyżeczkowania, bo koleżanka... argumenty jak w gimnazjum. Możesz mieć i ośmioro dzieci. Warunek jest jeden: trzeba żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIECHCE TAKICH ODPOWIEDZI NIKOMU NIC NIE ZROBIŁAM MOJE DZIECKO I MEZA KOCHAM JAK KOGOS BEDZIE CHCIAŁ ZNALEZ TO I TAK ZNAJDZIE CZY BEDE ZYŁA CZY NIE NIE POJDE NA ŁYZECZKOWANIE I CAÓŁY MOJ TEMAT BYŁ O TYM A TEJ GŁUPIEJ CIPIE ZYCZE WSZYSTKIEGO DOBREGO I ZEBY NIE PRZZZEZYŁA TEGO SAMEGO CO JA LUB INNI UZYTKOWNICY DOBRANOC CIPO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 01
Tak, głupio mi, że zniżam się do Twojego poziomu i wchodzę w dyskusje bez sensu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
fidodida wiesz co? brak słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 01
Psychiatra PILNIE potrzebny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
minia spadamy stąd!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 01
iwkawupe- ja spadam, ta baba jest chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkobieta na forummm
dziwn ajestes kobieto wulgarna i wogóle a tak naprawdę nie piszesz o co tak naprawde Tobie chodzi.!skoro masz dziecko musisz wiedzieć czym grozi własnie nie wyłeżeczkowanie macicy.Ja jakos miałam a żyję ba urodziłam zdrowe dziecko.!!jesteś jakas dziwna dziwnie piszesz ni potrafisz nic sprecyzować dokładnie.....i zaraz sie unosisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia 01
iwkawupe- czytasz w moich myślach? może ktoś znajdzie tę wariatkę? Dziecka szkoda:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia po cesarce
Autorko, czy Ty jesteś przy zdrowych zmysłach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEHE BOJAJ SIE MOJEGO EBRIONA MOIM ZDANIEM NIE ZABIŁAM O MU SECE NIE BIŁO CO DLA CIEBIE TO JEST TO MAM W DUPIE GŁUPIA CIPO BUJAJ SIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkobieta na forummm
minia madrze pisze a Ty autorko pomysl troszeczke logicznie.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwkawupe
Podbijając temat :) to nie kobieta założyła ten temat. Jaja robi sobie ktoś, bo akurat nie może spać. u =chu zaraz będzie gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia po cesarce
Jezu, mam dreszcze jak to czytam, jesteś psychiczna, czy ktoś coś z tym zrobi??? Trzeba to gdzieś zgłosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia po cesarce
Myślę, że to nie żadne jaja iwka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O CO WAM CHODZI MAM DZIECKO 1 ROCZNE JESZCZE RAZ NAPISZE DRUGI RAZ JESTEM W CIAZY W 7 PRAWIE 8 TYGODNI WZIEŁAM ARTROTRC ZEBY UNIKNAC ŁYZECZKOWANIA MOJA KOL MIAŁA PO TYM KOMPLIKACJE PRAWIE UMARŁA CO MAM WAM JESZCZE POWIEDZIEC PS NIE LECZE SIE PSYCHIATRYCZNIE WKURZAJA MNIE WYPOWIEDZI TYPU MUSISZ JESTES CHORA ALBO BEZ MUZGU POSDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×