Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość migu

jaka lustrzanka cyfrowa

Polecane posty

Gość migu

Witam! Jak w temacie. Chcę kupić siostrzenicy lustrzankę cyfrową. Tak do 1700-1800 max. Dotychczas fotografowała jakąś cyfrówką. Nie znam się na sprzęcie, ale o ile już się orientuję to myślę na sony alfa, canon eos lub nicon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulaby
a chcesz nowy sprzęt.? Bo ja mam na sprzedaż używany, ale w stanie idealnym. Jeśli chcesz nowy to i tak mogę polecić Olympusa 590, miałam go bo chciałam iść na studia fotograficzne, ale plany mi się pokrzyżowały ;) Tak czy siak sądzę, że dziewczyna byłaby zadowolona z takiego aparatu, a cena również nie jest wygórowana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszymi lustrzankami na pewno są aparaty Canona, ale jeżeli to ma być jej pierwsza lustrzanka to może lepiej jest kupić jakiś tańszy sprzęt, na którym będzie się uczyła obsługi, także myślę, że taki Olympus (również bardzo dobra firma) jej wystarczy: http://tnij.org/kc5g Jakościowo jest bardzo dobry, a przynajmniej nie kosztuje fortunę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że Sony (zwłaszcza te najnowsze modele: 290 i 390) będą odpowiednie. Ich ceny wahają się w granicach 1800 złotych ale wszystko zależy już od sklepu. Polecam zwrócić uwagę na ceny obiektów, zerknij np. co sklepu Foto-Tip bo jest jednym z tańszych. Tam ceny obiektywów do Sony (bo jeśli dziewczyna wkręci się w fografię to na bank będzie chciała dokupowac sprzęt) mogą być tańsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cenie o której mówisz mieści się ten model: http://www.medialux.pl/dzial/foto/kategoria/?id=92&prod=255771 . Jak na początek świetna opcja.Atutem jest karta pamięci SD, bo mieści się do każdego czytnika i laptopa. ... chociaż pewnie już kupiłeś aparat. Jaki? Pochwal się, albo ponarzekaj, że jednak nie spełnia twoich oczekiwań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, pochwal sie bo sama jestem ciekawa co wybrales i jaki tego efekt, czy prezent sie sprawdził i czy siostrzenica w rezultacie zadowolona?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorrix
No to tak samo jak e-oko.pl tutaj jest bardzo szeroki wybór przedmiotów zastanawiam się nad zakupem Sony A6300 bo akurat w korzystnej cenie jest tu jakas osoba, ktora z tego aparatu korzystala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się siostrzenica interesuje fotografią i ma 18lat to namów ja na wzięcie udziału w tym konkursie - https://www.amundsenphotoawards.pl/ Są bardzo ciekawe nagrody a może uda się jej dostać na te warsztaty z Marcinem Dobasem to byłoby coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×