Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KamilaSisko

Pochwa (zapach) - czy wszystko OK?

Polecane posty

Gość ONA ODPOWIADA
Wystarczy iść do lekarza-ginekologa i poprosić o zrobienia badania czystość pochwy lub wymaz z kanału szyjki macicy(nie mylcie z cytologią). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzalonaFuturkaImprezowa
Jak Ci śmierdzi ze szparki, to masz jakiś poważny problem. Ja po penetracji wiele razy robiłam loda i nic nieprzyjemnego nie czułam. W sumie trochę dziwne, bo przecież w środku się nie myję, a bakterie jakieś pewnie są. Tak czy inaczej musisz się ogarnąć w takim razie. Chyba, że nie czułam, bo najczęściej robię to pod wpływem alkoholu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zona_obrzezanego
Mo to jestem załamana w takim razie - skoro u innych przy głębokiej penetracji na penisie nie pojawia się nieprzyjemny zapach - to znaczy, że ze mną coś nie tak. Doktorowi mówiłam, ale mnie zlał. Do innego już nie pójdę - wstydu się najadłam mówiąc, że partner narzeka na nieprzyjemny zapach po stosunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ULKA588
Dziewczyny, zapach z pochwy nie powinien być brzydki... prawidłowy zaopach to lekko kwaśnawy, ale nigdy rybny!!! Rybny zapach świadczy o dużej ilości bakterii w pochwie i taki stan nalezy leczyc u ginekologa. Wystarczy, że przepisze globulki, ktore wyregulują flore bakteryjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myj rece w niewielkiej ilosc**proszku do praania. Potem kremik i jest oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly 1
Też mam ten problem po masturbacji śmierdzą mi palce lecz nie wiem czemu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jest to bardzo nieprzyjemny zapach to może to być zapalenie. Można wziąść urofuraginum, powinno pomóc, ale do końca terapii lepiej powstrzymać się od mastrubacji i współżycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonyKamyk12
Jeżeli cuzjecie, że coś jest nie tak to trzeba działać. Przy zapaleniach zgadzam się, że UroFuraginum jest najlepsze. A jeżeli to nie zapalenie to marsz do ginekologa wyleczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko wam śmierdzi kutasy cipki po co tam wkładasz ręce ? Jak śmierdzi to trzeba uciąć i po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwucha
Ja byłam z tym u ginekologa. Problem taki że na drogi dzień pi stosunku albo nawet po samej masturbacji wyplywa wydzielina która pachnie dla mnie zbyt intensywnie czasem aż w pracy przeszkadza bo ja to czuje. Miałam badania pod kątem czystości pochwy i czy mam grzyby po tygodniu wynik z labo. Że nic nie wykryto i wszystko ok. Aż się rozplakalam lekarzowi bo przecież sobie tego nie wymyśliłam więc przepisał mi coś na odpier *ol się tyle. Ten zapach sam znika ale to tak jak by z moich własnych sluzow z podniecenia na drugi dzień coś się psulo. Taki urok staram się używać wkładek i dbać o siebie bo co więcej zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwucha
Dodam że przez to też mam libido obniżone i nie kochamy się regularnie bo ja nie mogę wtedy się kochać z mężem bo czuje dyskomfort. Jest to strasznie flustrujace i uważam że lekarz mnie trochę zlekcewazyl nawet zasugerował że coś sobie uroilam... kiedyś tak nie miałam chciałabym żyć normalnie bez tego i nie wiem sama co mam zrobić. Biere te leki od gine teraz jest ok ale jak odstawiam to zaraz to wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4gh
Jeśli nie przemawiają do Ciebie tradycyjne świece, możesz zdecydować się na świece sojowe. Są one w pełni ekologiczne, co z pewnością będzie ogromną zaletą dla wielu osób. http://pompomcandles.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smak Gumy
Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Każda baba musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Lać zimnym końcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×