Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość dasfdhgfjhyhfbvgbhfg

Powiedzcie proszę jak wyglądają wakacje wykupione w biurze podróży??????????????

Polecane posty

Gość gość
Wakacje z biurem podróży wyglądają jak wakacje samemu- tyle że lepiej i jest mało niemiłych niespodzianek. Soltur z Krakowa zorganizował nam wycieczkę życia z mężem :D pojechaliśmy do takiego niepozornego Lwowa a było niesamowicie i odkryliśmy wiele tajemnic miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Odkąd pierwszy raz zasmakowałam wycieczek z biurem Podróże i Rejsy, mogę powiedzieć, że są one zdecydowanie fajniejsze od tych organizowanych na własną rękę. Dzięki nim nie tylko się sporo zaoszczędza, ale także dużo zwiedza i na prawdę odpoczywa - to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaa382
Cudownie :D I tyle mogę powiedzieć. Musisz sprawdzić czy to jest dla Ciebie, tylko koniecznie poszukaj do tego odpowiedniego biura podróży! Ja wybrałam Travelinc i z nim zostałam do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amena
No ja zdecydowałam się na pierwszy wyjazd z biurem podróży na Coral Travel – i to był strzał w dziesiątkę! Warto było, super zorganizowane, świetnia opieka i co ważne wszystkie ubezpieczenia były. Warto wybrać pewne biuro żeby przygód nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiniWini8
Co roku rezerwuje wyjazd z netholiday. w praktyce wygląda to tak, że praktycznie nic mnie nie interesuje - wybieram kierunek i mam święty spokój. Już dawno dałam sobie spokój z organizowaniem wyjazdów na własną rękę - zbyt dużo stresów mnie one kosztowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno dałam sobie spokój z organizowaniem wyjazdów na własną rękę - zbyt dużo stresów mnie one kosztowały x za to zostawało ci kilka tysięcy w kieszeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luisza
zdecydowanie, ja także od jakiegoś czasu jeżdżę z biurem podróży i wtedy się czuję najlepiej. Tj po porstu jak biuro jest sprawdzone i pewne jak coral travel to wtedy ja mam bardzo komfortowe wakacje :) moge spokojnie odpocząć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roberta

Uczyliśmy się z ludźmi w robocie wspinaczki skałkowej z biurem turystycznym http://imprezy.biz.pl/. Integracja z dawką adrenaliny muszę przyznać, ale fascynująca. Coś nowego. Zazwyczaj mieliśmy integrację połączoną z chlaniem do białego rana, a tutaj jednak większa inicjatywa, coś nowego i wyjątkowe wspomnienia. Tak to powinno moim zdaniem wyglądać w każdym przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariki

Podobało nam się na wycieczce na dłuższy weekend do Pragi. W biurze Gryf taki firmowy wyjazd zamawialiśmy (http://gryftravel.pl/praga/). Bezproblemowy kontakt, dojechaliśmy na miejsce na czas, sprawne zakwaterowanie, zwiedzanie miasta zgodnie z programem, bardzo rzetelne podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tulima

jeżeli się wyboerze dobre i sprawdzone biuro podróży to faktycznie można odpocząć na takim wyjeżdzie zorganizowanym. ja wlasnie jeżdżę z Coral Travel bo ich znam i przetestowałam takie wyjazdy i jestem bardzo zadowolona z organizatora! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareszka

Ja wyjeżdżam odpoczywac przed wakacjami. Znalazłam first minute wlasnie znalazłam w Coral Travel i trafiłam na bardzo fajną ofertę. Cenowo bardzo ok, komfortowo i bezpiecznie. Zresztą fajne proponują wyjazdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pikka

no wlasnie widziała ich ceny i szczerze mówiąc całkie sa przystępne! podoba mi się oferta i pewnie sama z nimi pojadę do Grecji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timma

Podróżowanie jest fajne, ale czasem jak chce odpocząc to wykupuje już zorganizowane wczasy i nie martwię się niczym. Bardzo mi odpowiada właśnie Coral Trvel bo dobrą ma ofertę i jest to sprawdzony organizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basi.enka

zależy z jakim biurem ;) w życiu byłam na kilku wycieczkach zorganizowanych ale najbardziej podobała mi się Mozaika Izraela z Konsorcjum - miała najlepszy tj najciekawszy program, świetnych przewodników i cenę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela22

Warto popytać znajmowych o dobre biuro 🙂 Mi 2 lata temu koleżanka poleciła Party Camp i od tego czasu co roku jeżdżę tylko z nimi. Wcześniej 2 razy Hiszpania, a w tym roku w inną stronę - Bułgaria!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parra

Wakacje wykupiłam w Coral Travel – bardzo fajny organizator wyjazdów, doskonale zawsze wypocznę i bawię się! Biuro na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Kajno

Wiadomo nie można generalizować nie wszyscy są źli machinesporebski.pl  poczytajcie trochę opinii ludzi którzy zwiedzili nie jeden kraj, mi pomogli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiman

Właśnie wróciłam z wyjazdu z Coral Travel. Dla mnie była to wycieczka super zorganizowana i bezpieczna. Wypoczęłam bardzo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Jest super :) Ja zawsze jeżdżę z Itaki, przysyłają nam katalog albo patrzmy przez stronę i wykupujemy wakacje. Można w biurze a można online, łatwo to załatwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza

To prawda, z Itaką to jest łatwo, a jak już wykupisz to mówią ci wszystko jaki masz limit bagażu, ubezpieczenie, nie ma czym się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

No a jeśli chodzi o sam pobyt z Itaka, to oni cie transportują na i z lotniska, a reszta? To luzik, leżysz na basenie czy plaży, bierzesz udział w animacjach hotelowych, jesz pyszne jedzenie  idealnie! a jak masz ochotę na jakąś wycieczkę to oni organizują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lompka

W Coral Travel można fajne last minute znaleźć. Ja jestem zadowolona i lubię jeżdzić z nimi. W szczególności zimą. Pełna wygoda i niezła zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja byłam rok temu w Chorwacji z Party Camp więc mogę powiedzieć jak to wygląda, wybierasz przez stronę i albo online albo telefoniczni rezerwujesz, oni dają ci wszystkie potrzebne informacje, ty musisz się tylko spakować i stawić się na miejscu. Oni też zajmą się całą organizacją na miejscu wiec nie musisz sie niczym przejmować tylko dobrze bawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Comerka

Jednym z lepszych i bardziej sprawdzonych biuro podróży jest wlasnie jak dla mnie Coral Travel. Mają fajnie przygotowane oferty, dobrze zorganizowane i przede wszystkim wszystko jest pod dobrą opieką. Takie wakacje dla mnie to super odpoczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Ja zawsze podróżuję z biurem Itaka. Pracownicy na miejscu zawsze pomagają w wyborze oferty, czasem idę z konkretnym pomysłem, a czasem korzystam z ich rad. Mają szeroką ofertę wyjazdów w dobrej cenie. Dobra organizacja, polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avika

Last minute to ja lubię jeździć ze sprawdzonym biurem podróży. Akurat Coral Travel jest jednym z moich ulubionych i szczerze mówiąc bardzo chętnie odpoczywam z nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Avika

Last minute to ja lubię jeździć ze sprawdzonym biurem podróży. Akurat Coral Travel jest jednym z moich ulubionych i szczerze mówiąc bardzo chętnie odpoczywam z nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×