Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kurzkurz

jaka dobra szczotka do zamiatania

Polecane posty

Gość kurzkurz

używam teraz zwykłej ok. 40cm szerokości czytałam kiedyś o szerszych podobno dobrych które nie rozpraszają kurzu tylko dobrze zbieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekinierkazarkansas
moja kierowniczka świetnie się nadaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzkurz
do zamiatania????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna a bagna
Jaka by nie był, to włosie na samym końcu (1-2cm. od strony która styka się z podłogą) powinno mieć taki jakby puszek na końcach, być jakby na końcach zmierzwione czy porozdwajane. Wtedy świetnie zbiera małe pyłki, kurz, ziarenka. Naprawdę ogromna różnica w porównaniu z innymi szczotkami. Od razu widać ten puszek bo jest on zazwyczaj w innym kolorze niż reszta włosa, np. włos jets czarny a ten puszek szary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna a bagna
NO i weź pod uwagę fakt, że szerszą szczotką nie wciśniesz się we wszystkie zakatki bo po prostu będzie klamociasta i nieporęczna. 40 cm z tym rozdwojinym włosiem na końcu. No i lepsza jest taka wąska szczotka, wąska i wysoka (tak pryznajmniej się wydaje). Świetnei wymiata się nią z kątów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna a bagna
NO chyba że masz kuchnię 30 czy 50m2, wtedy można rozważać szczotkę szerszą. matko kochana, jakby w pracy się dowiedzieli jakich ja porad na forum udzielam... :-P hhhehe dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurzkurz
dzięki jagna uśmiałam się do łez a co do powierzchni to masz rację teraz man wszystkiego 60m2 przenoszę sę do większego gdzie w jednym kawałku będzie 50m2 tak razem uzbiera się ponad 100m2 wiadomo odkurzacz ale nie zawsze trzeba odkurzaczem i dlatego pytam o tę nieszczęsną szczotkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani domu
polecam , wileda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ostatnio kupiła z naturalnego włosa i na płytkach super się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Polecam wąską z viledy .Z jednej strony włosie a z drugiej wkład z gąbką (wymienny) .Swietnie zbiera wszystko z dywanów a na podłogach nie kurzy się i nie elektryzuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy możecie polecić jakąś dobrą markę , jakoś nie mogę natrafić na dobrą miotłę.Po dwóch miesiącach miotła nie nadaje się do użytku , włosie zbryla się.Juz myślałam o kupnie miotły z naturalnego włosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włosie w szczotkach kołtuni się po dłuższym użytkowaniu lub pod wpływem temperatury- włosie sztuczne. Problem zniknie jeżeli użyjesz szczotki z naturalnego włosia np ze szczeciny. To włosie nie do zdarcia ale szczotka kosztuje trochę:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mogę polecić Wam coś na zamiatanie dużych powierzchni i nie w domu a na podwórku na przykład, bo my taki problem mieliśmy, ale opłaciło się. Chodzi o zamiatarki, można wynająć albo kupić na przykład na http://czystapolska.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wpisz w wyszukiwarkę zamiatacz z włosia końskiego to najlepsza opcja szczotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie te szczotki z włosia końskiego są bardzo dobre (dobrze zgarniają śmieci i ich nie roztrzepują). Kupiłam taką przez internet i zamierzam jeszcze dokupić zmiotkę ręczną żeby mieć cały komplet z naturalnego włosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniana miotła z oferty http://www.worki.com.pl/ sprawiła, że cały mój dom jest w zupełności zadbany, czysty i schludny. Jest bardzo wytrzymała, a co najważniejsze zakupiłam ją po mocno atrakcyjnej cenie. Zdecydowanie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza zamiatarka od www.kerpol-karcher.pl. Żadna szczotka jej nie dorówna, zwłaszcza, jeśli na dworze mamy naprawdę dużą powierzchnie do zamiatania. Dla nas to była naprawdę dobra opcja, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałe miotły zakupiłam ostatnio od Bratek http://www.worki.com.pl/ . Pozwalają w solidny sposób na zamiatanie podłogi, z kolei w domu jest bardzo czysto i wygodnie. :) To był bardzo dobry zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli macie zamiatarkę i rozglądacie się za szczotkami do niej to polecam wam zapoznać się z ofertą firmy https://www.szczotkidozamiatarek.pl/ Jest to producent szczotek do zamiatarek, który ma sprawdzone produkty w niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×