Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Annaanna, Lea, dzięki, zdrowie się przyda. Przeziębienie w ciąży to nieciekawa rzecz, ale mam nadzieję, że nie wpłynie ono na dziecko. W każdym razie nie martwię się na zapas. Lea,nie mam regularnych mdłości i wymiotów, są one związane z konkretnymi sytuacjami. Mdli mnie, gdy zjem coś surowego - jabłko, marchew, lub tłustego - jajecznica, smażone. Mdłości pojawiają się tylko wtedy, mijają i nie wracają danego dnia. Natomiast wymioty są, nagłe i g***towne, gdy jestem głodna i nie dojem, najczęściej rano, gdy nie mogę patrzeć na jedzenie. Ale były one najczęstsze właśnie w minionym szóstym tygodniu, teraz mam 7 t 5 d i mam wrażenie, że te dolegliwości zanikają, choć może to i wpływ tego, że unikam beztroskiego chrupania marchewki i jem śniadania mimo wszystko :) Martwimy się, zastanawiamy co z dzieckiem, to normalne, bo chcemy dla niego jak najlepiej. Pierwsza wizyta to przeżycie, które mi pomogło się uspokoić - zobaczyłam, że faktycznie jest we mnie maleństwo i pomyślałam... że widocznie jest mu dobrze, skoro siedzi u mnie w brzuchu :) Tobie Lea życzę tego samego! A dziewczyny niech do nas dołączają :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czemu zagwiazdkowało mi słowo gwa łtowne ... choć domyślam się (teraz rozdzielam, może przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka86 zazdroszcze Ci twojego optymizmu i wewnętrznego spokoju. Ja niestety od urodzenia jestem panikarą:) do tego wszystko widzę zawsze w czarnych barwach, ale spokój czerpię od takich osób jak ty:) Te mdłości to jest przedziwna sprawa, widzę że każdy ma jakoś inaczej. Ja jak coś zjem to jest ok, ale w okresach między posiłakami to często mnie nawiedzają, ale są dni kiedy nie ma ich w ogóle a są takie kiedy cały dzień trwają. Annaanna to koniecznie daj znać jak będziesz po wizycie. Ja wczoraj byłam u pani Endokrynolog, bardzo się ucieszyła że jestem w ciąży, zwiększyła mi dawkę leku i zapisała jodid. Wyniki powiedziała, że mam dobre ale tsh i ft4 będę musiała robić niestety co 5-6 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manieczka, rozumiem Cię. W zeszłym cyklu miałam to samo.. W tym mam wrażenie, że jestem jakoś bardziej przygotowana na @. Dziś wieczorem powinnam juz ją mieć, wiec czekam. Też trochę dołuje mnie to, że z tych starań nic nie wychodzi, ale widocznie to jeszcze nie ten moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manieczka1 przykro mi ale naszczescie juz zaraz mozesz znow probowac my bedziemy za Ciebie trzymac kciuki i sie uda. Lea ja mam tak jak Ty, wszystkie czarne scenariusze widze przed oczami... Jaka masz dawke eutyroxu? ja mam teraz 62,5 i zazywam femibion on jest z jodem a do tego pije ustronianke z jodem. Po wczorajszym spadku temperatury dzis poszlam powtorzyc bete i progesteron i wynosza: Beta 881.70 progesteron 24.38 :) od razu mi sie humor poprawil :) Po wizycie na pewno do Was napisze :) Przepraszam za brak polskich znakow ale cos mi sie w kompie poprzestawialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dziś @ nie przyjdzie to pewnie test zrobię w sobotę dopiero, bo nie mam nic w domu, a nie chcę mi się nigdzie dziś wychodzić.. Co dziwne tym razem nie mam tych objawów co zawsze.. Nie kłują mnie jajniki, nie boli mnie podbrzusze. Jest mi tylko ciągle gorąco i zatrzymuje mi się woda. Może dlatego, że nie było owulacji.. Dziewczyny jak to jest? Skoro nie ma owulacji to skąd miesiączka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za slowa otuchy:) będę próbować dalej :) dziś zwijam się z bólu przez tą @. ale wieczorkiem idę na zimne piwko - w taka pogodę idealne - chociaż taki plus z tej niechcianej @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Niepewna a co cykl nie masz owulacji?? Może coś na wywołanie skoro jej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asti, chyba tylko w tym cyklu. Biorę bromergon przywracający płodność więc nie wiem o co chodzi, a w ciąży też już byłam, więc ta owulacja raczej występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135, właśnie widziałam wykres jednej dziewczyny, która w cyklu "bezowulacynym" ( potwierdzone przez gina) zaszła w ciąże, więc cuda się zdarzają. Trzymam kciuki, szczególnie że masz inne objawy niż zwykle. Annaanna ja mam teraz dawke 37,5:) a jod też mam w suplemencie pharmaton martuelle ale biorę go co trzeci dzień - tak mi gin kazał przy pierwszej ciąży i w te dwa pozostałe dni przydało by się też jod dodatkowo wziąść. Manieczka1 trzymaj się i pamiętaj nowy cykl nowe nadzieje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea81, póki co nawet nie boli mnie brzuch, więc mam ogromną nadzieję. Ale jak znam życie to pewnie się rozczaruję jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asti
Niepewna nam też się uda trochę więcej wiary . Rozumiem że te czekanie jest najgorsze bo z miesiąca robią die dwa potem trzy i pół roku za nami a dzidzi ni widu ni słychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lea :) Niepewna135 u mnie lekarz w czasie poronienia stwierdził że nic nie widzi i owulacji nie będzie w tym cyklu :) Więc i u Ciebie też tak może być jak i u mnie :) Miłe zaskoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Annaanna super wyniki Lea będziesz miała też super jestem tego pewna. Niepewna nie nastawiaj się tak negatywnie bo to nie pomoże a zaszkodzi prędzej. Rozumiem, że dół jest za każdym razem, ze nigdy nie wyjdzie. Ja jak obserwuje na ovu wykresy dają mi nadzieje, że się kiedyś uda, że nawet dziewczyny po wielu miesiącach a nawet i latach zachodzą. Nawet jak lekarze nie dają szans! Mi dzisiaj tempka dała nadzieję ale nie wiem czy to od upałów. Nie mam jakiś objawów aż dziwne bo brzuch mnie praktycznie nie boli. Tylko mam wzdęty brzuch nie wiadomo od czego. No i opuchnięta jestem ale upał i duszno to normalne. Mam nadzieję że jednak nie przyjdzie @ Chociaż też się już nie nastawiam co ma być to będzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie coś na temat ketonów w moczu. dziś zrobiłam jeszcze morfologie i mocz i wyszło mi w moczu ketony 52 a nie powinno ich być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna w ciąży ponoć to się zdarza, a masz jakieś problemy cukrzycowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lea, właśnie trąba jestem bo nie zrobiłam wczoraj cukru... Ale nigdy nie miałam z nim problemów zawsze w normie. Niepewna135 ja bym pewnie na Twoim miejscu zrobiła test - tylko powiem CI że pewnie o czułości 10 ( w moim przypadku w dniu @ ten o czułości 25 pewnie by nie wyszedł). Strasznie mocno trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie mam ten o czułości 25 i nie wyszedł.. Ale kurczę, nie boli mnie brzuch, żadnych objawów @. To gdyby coś było to chyba by już coś wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę znleźć tych o 10. Była w tesco w legionowie, ale tam w ogóle testów nie było, a jak gdzies w sklepie jestem, albo w aptece to zawsze mi daja o czułości 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 w moim przypadku w dniu @ pewnie tym 25 by nic nie wyszło, albo po dłuższym czasie zobaczyłabym jakiś niewielki cień. Sama widziałaś jaka blada kreska była u mnie przy czułości 10, a beta była już prawie 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś blady cień tej drugi kreski, który zapewne tylko ja widzę to tu jest, ale może to tylko jest ten cień, w którego miejscu kreska się pokazuję. Mineło ok 10 minut od kiedy siusiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 nie chce Ci nastawiać w żaden sposób ale jak jest cień to jest duża szansa na to że jutro lub pojutrze kreska będzie bardziej widoczna :) Daj zdjęcie zobaczymy co widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, tu chyba nic nie widać:P Podejrzewam, że to moja wyobraźnia widzi. A jak bym zamówiła przez internet te testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj zdjęcie a my już ocenimy :P Na allegro chyba też znajdziesz z czułością 10. Ale jak już masz kupione z 25 to poczekaj i zrób w niedzielę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×