Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Hej dziewczyny! Niepewna ja też jeszcze nie dostałam, nie robię testu bo mam właśnie ten 25ale w rossmanie są testy pink strumieniowe o czułości 10 jak pamiętam. Tylko strumieniowe bo płytkowy jest też 25. Annaanna tak jak pisze Lea w ciąży się to zdarza no i zrób ten cukier bo w ciąży można mieć cukrzycę ciążową nawet jak się wcześniej nie miało. Mi temp nie spadła ale wieczorem miałam ból i byłam pewna że rano spadnie. Miałam wręcz skurcze takie małe jakby za sklepieniem łonowym już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 i Tantum ja coś czuję że obie jesteście w ciąży :) Niepewan135 tu masz polski strony gdzie możesz zgrać zdjęcie : voila.pl albo fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 i Tantum ja coś czuję że obie jesteście w ciąży :) Niepewan135 tu masz polskie strony gdzie możesz zgrać zdjęcie : voila.pl albo fotosik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna jedziemy an tym samym wózku, że tak powiem:) Obu nas dowiózł tam gdzie trzeba:P Dziewczyny a miałyście kiedyś taki ból właśnie jakby na wysokości tej kości łonowej może nawet pod nią. Boli mnie to trochę. Niby tam jest cewka moczowa ale nie czuję żadnego zapalenia pęcherza, szczerze mówiąc ja mam wielkie problemy ze zlokalizowaniem gdzie co jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum ja miałam taki dziwny ból jakby w samym dole, przy pierwszej ciąży myślałam, że mam zapalenie pęcherza albo coś a teraz to już wiedziałam co jest grane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum, a jak czujesz? Myślisz, że tym razem się udało? Ja jestem jakoś dobrej mysli mimo wszystko. Co prawda test mi nie pokazał ewidentnie 2 kresek, ale miesiączki dalej nie ma i odpukać jej objawów też jeszcze nie ma. Ja to nie wiem gdzie mam kość łonową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cały czas mam jakieś dziwne pobolewania to po bokach to na dole ale dokładnie nie sprecyzuję. Bardzo mocno trzymam kciuki żebyście do nas dołączyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna no właśnie jakoś w ogóle nie czuję :( raczej że nic z tego. może to przez to że poprzednie cykle się nastawiałam i nic. Mam dziwne kłucia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niepewna i tantum musicie być dobrej myśli :) mi się nie udało, ale przecież komuś musi się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annaanna84 gratulacje, dopiero teraz zauważyłam, wczytując się, super:) Lea81, damy radę! ;) Tantum, Niepewna i inne dziewczyny, 3mamy kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z fasolkami powiedzcie jaki miałyście śluz przed terminem @ i teraz? Zauważyłyście coś innego? Oczywiście jeżeli obserwujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum, przed terminem spodziewanej @ miałam sucho, czyli zupełnie tak samo, jak zawsze. Teraz też mam bardzo, bardzo mało śluzu. Może z kilka małych, białych plamek dziennie. Czyli tak niestandardowo, bo podobno większość dziewczyn ma dużo śluzu, z tego, co czytam tu i ówdzie. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum u mnie wydaje mi się było mi mokrawo przed terminem @ Dziewczyny trzymajcie za mnie jutro kciuki, rano mam wizytę u ginekologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, u mnie sporo Śluzu, co chwila sprawdzam czy to aby nie okres, ale na szczęście nie. Chciałam kupić po pracy test, ale miałam już tylko 3 apteki otwarte i w żadnej nie było testu o czułości 10. Na dodatek te farmaceutki patrzyły na mnie jak bym je prosiła o kilogram schabu. Miałam wrażenie, że w ogóle nie wiedzą o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna135 na mnie tez tak parzyly jak sie pytalam, a jedna mi odpowiedziala ze wszystkie takie same i czule sa na 99% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie. Jedna też mi tak powiedziała, że wszystkie są takie same i że wykrywają ciąże już od 6dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musicie wybaczyć farmaceutkom, one mają tysiące leków do zapamiętania, więc pewnie te, które nie siedzą w temacie ciąż przeczytały raz ulotke testu ciążowego i na tym się kończy ich wiedza:) Ale nie wiem w sumie czemu w aptekach nie ma tych bardziej czułych testów, co dziwne te bardziej czułe są tańsze... trochę mnie to zastanawia. Ania czekamy na wieści od lekarza. Dziewczyny a jak wasze testowanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jest blada krecha!!!! Czekam aż mąż wróci z rossmana z tym czulszym testem. Ja akurat zauważyłam że te czulsze często są strumieniowe i droższe w rossmanie 14 zł a kiedyś w aptece kupowałam za 18! U mnie w Tesco nie ma tych pepino. Jak ja się boje dopiero teraz!!!!!!!! Jestem zestresowana nie mogę uwierzyć i się boję żeby się nie skończyło. Jednak każdej z was się niestety zdarzyło że 1 ciąża się skończyła szybko i dopiero teraz się cieszycie. Boże tysiąc myśli na sekundę. Anna jak u Ciebie po wizycie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow no i mówiłam:) Gratulacje!!! wiedziałam, że tak będzie :) Nie każdemu się zdaża coś złego w pierwszej ciąży, nie myśl o tym! Ale się cieszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tantum, Gratulacje!!! Ale sie cieszę! Ja co prawda okresu jeszcze nie mam, ale boję się, że to tylko mi się coś poprzestawiało. Czekam na test, mój chłopak ma mi przywieźć, ale pewnie jutro dopiero zrobię, bo dziś już byłam siusiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejuuuuuuu gdzie ten mój mąż z testem!!! Już zaczynają się u mnie paranoje. Piersi już tak nie pobolewają jak wczoraj!! :( Niepewna a kiedy miałaś termin @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niepewna no ja w sumie też w czwartek a nawet w środę. W środę zrobiłam i nie wyszło nic. Wstrzymaj się z siusianiem do powrotu męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam test, ale kupił niestety 25mlU, bo powiedzieli mu w aptece, że nie ma innych. No nie wiem, czy go robić. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×