Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Blondyneczka, jedno mnie zastanawia- nigdy wczesniej nie mialam plamienia okoloowulacyjnego. Poza tym chyba zainwestuje w testy owulacyjne, bo nigdy nie wiem kiedy faktycznie ta owulka bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bierzesz jakies leki? bo ja tez nie mialam dopóki nie zaczełam brac leków, odkąd je biore owulka jest bardziej zauwazalna:) aczykolwiek nie co cykl mam plamienia okoloowulacyjne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyne co biore to kwas foliowy od 4 miesiecy. A powiedz mi jeszcze jak mam plamienie okoloowulacyjne to najlepiej sie przytulac zaraz jak ustanie?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to normalne przy kwasie foliowym bo ja tez tak mialam, bralam kwas przez 4 miesiace i od niego owulka tez byla bardziej zauwazalna i pojawilo sie plamienie... a co do przytulania to powiem Ci ze u mnie jest ono 3 godzinne i kochalismy sie przed i po ... w ciagu dnia bylo zauwazalne plamienie wiec wieczorem bylo przytualnie... ale czytalam ze takie plamienie okołoowulacyjne jest przed owulacją, nie wiem czy to dotyczny wszystkich kobiet ale u mnie sie sprawdzilo bo sluz płodny pojawil sie dobe później, a potem owulka i to tez jakos szybko byla bo nastepnego dnia juz śluzu nie bylo... wiec w tym miesiacu wszystko szybko sie dzialo:) nawet jedna dziewczyna pisała ze takie plamienie to jest tak zwane ''odczopowanie'' przed owulką a nie zauwazylas u siebie śluzu płodnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze tylko ze u mnie plamienie bylo prawie przez dwa dni:-( a co do sluzu, to nie mam pojecia czy byl on plodny- oby tak:-) bo jak plamienie skonczylam w niedziele, to w poniedzialek bylo przytulanko:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_pelasia
Dziewczyny, ale się nakręcam. W sumie żadnych objawów nie zauważam ,ale zawsze coś tam sobie wkręcę :D . Jutro albo w sobotę powinnam dostać @. Zawsze dzień lub dwa przed bolały mnie piersi i były nabrzmiałe,a teraz nic. Czasem mnie prawy jajnik zaboli ( no chyba że to moja wyobraźnia). Czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile mogą trwac takie plamienia... ale najwazniejsze że sie skonczyly:) a jak zauwazylas u siebie śluz o konsystencji białka kurzego to mialas płodne dni:) Asia no to trzymamy kciuki, kiedy testujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_pelasia
Poczekam na @ do poniedziałku, no chyba że nie wytrzymam. Najlepiej to już jutro bym testowała,ale nie ma co świrować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis w pracy poszłam do WC -najpierw zauważyłam różowy śluz a potem dwa razy nitki krwi w śluzie. I tez nie wiem co myslec. To nie było to samo co wczorajsza krwawienie. Ale pierdziele, nie nakrecam sie. Pozyjemy, zobaczymy. Ciotka ma byc za 10 dni.. pierdziele, juz se nie wkrecam, bo tyle razy miałam objawy a dupa blada była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka pierwsze co jak zobaczyłam ten sluz to sobie tak pomyślałam. A najlepsze jest to ze dwa dni temu miałam zapalenie pecherza. W pierwszej ciązy tez jakos dwa dni po działaniach miałam zapalenie pecherza no i byłam w ciąży. Dwa dni temu jak siedziałam w robocie to prze 1.5 godziny ciągnął mnie jajowód -tak jajowód nie jajnik. I tak sobie pomysłałam -moze jajko zapłodnione schodzi do macicy. Wsłuchuje juz sie w swoj organizm jak nie wiem, ale nie wiem czy to takie dobre.Ciul, nie bede juz o tym myslec bo nie chce sie za 10 dni rozczarowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, Ty nawet wiesz co CIe zaboli hehe ja to tylko moge powiedziec po ktorej stronie i a w ktorym miejscu to tak mniej wiecej hehe ale ostatnio nawet nie chce mi sie zastanawiac czy mnie gdzies ciągnie i tak dalej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka jak sie okaze zem w ciąży to te wszystkie bolesci to sprawdzą sie moje słowa z bólem jajowodu itp. Aha Cyce tez troche czuje. Tzn czułam od poniedziałku po południu do wtorku po południu bardzo, ale jak mi wyskoczyło zapalenie pecherza to w momenc**przestały mnie bolec. Dzis juz je na nowo czuje ale nie jakos tak bardzo. Dobra, ide przygotowac sie na korepetycje, bo w sobote bede udzielac -przestaje mysleci biore sie w garsc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 122
Mam wieści ;) Tak wiec moja fasolka ma juz 7tyg 4dni, 13mm i na 27.08 mam termin.Widzialam zalążek główki raczek i nóżek. Usłyszałam dzis juz serduszko,niesamowite uczucie. Dziewczyny bardzo ale to bardzo trzymam za Was kciuki, chce aby Nasze grono się powiększyło nooooo. :*** Sciskam mocno i całuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku Gosciu 122 jak ja Ci zazdroszcze Kochana, dbaj o siebie :) niech sie maleństwo zdrowo rozwija :) moniasonia ja tez wlasnie nie chce sie wsłuchiwac bo zgłupieje a chce wyluzowac bo to podobno pomaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia891q
A ja dziś po południu na papierze zobaczyłam takie delikatnie różowy śluz, ale to śladowe ilośc****ewnie okres się zbliża...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 122 gratulacje :) oby było nas więcej w styczniu :) Blondyneczka w takim razie chyba muszę zacząć się porządniej przyglądać moim cyklom, może wtedy będę potrafiła lepiej wyczuć "ten" moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny. U mnie drugi dzień krwawień, tylko dziwi mnie to że bardzo skąpe. Dalej jestem osłabiona oraz mam podwyższona temperaturę, ale zażywam jeszcze luteine bo dalej mam mało nadzieje. I nie wiem czy po luteinie mogę mieć podniesioną temperature ciała? Jak mi się skończy szybko to będę w sobote testować, aaa i dziwne ze od niedzieli mam takie bóle brzucha i co jakiś czas jajnik zakłuje a wtedy mialam 20dc dzisiaj 24dc. Powiedzcie mi czy mimo tego skąpego krwawienia mogę mieć dalej nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek raczej nie nastawiała bym się ze moze byc ciąża. Owszem, zdarzają sie takie przypadki ze kobiety do 3 miesiaca mają krwawienie, ale nie często to występuje. Moj ostatni okres trwał dokładnie trzy dni. W pierwszy dzien w miare było krwawienia, ale kolejne dwa to masakrycznie skąpe. Lepiej pozytywnie nastawic sie ze niebawem sie to skonczy i bedziesz mogła znowu podziałac. Jezeli chcesz miec 100% pewności idz zrób bete :******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, zażywam jeszcze luteine w razie czego a w poniedzialek pojde na bete bo ta temperatura nie daje mi spokoju i to ze strasznie skąpa jest. wczoraj prawie nic tylko delikatne plamienie, dzisiaj troche wiecej. zobaczymy :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natex24
hej dziewczyny ma sprawe która nie daje mi spokoju.Mianowicie miesiączkę dostałam 19 grudnia trwała ona krócej niż niż zwykle tylko 4 dni zwykle mam 6 .1 stycznia pierwszy raz współżyłam z chłopakiem oczywiście sie zabezpieczaliśmy prezerwatywą i nie skończył we mnie nie mialam jako takiego krwawienia po tym stosunku tylko dyskomfort .Drugi raz z nim współżyłam 6 stycznia również pojawił sie dyskomfort ale również 8 stycznia gdzieś koło godziny 4 rano poszłam do łązienki i po podtaciu sie papierem zobaczyłam krew nie wydaje mi sie żeby to był śluz z krwią bo to tak nie wyglądało krew był jasna póżniej gdy położyłam sie spać i rano koło 6 znów poszłam do łązienki moje majtki był dosyć ostro nią poplamione . Przez reszte dnia po podtarciu tylko lekko plamiło tak prawie nie zauważalnie .Dodam że nadal czuje dyskomfort w okolicach intymnych lekkie pieczenie ,swędzenie .Co to możę być ,licze na to żę nie krwawienie implantacyjne bo nie chce mieć dzidziusia .Mam nadzieje na szybką odpowiedź Ps. do lekarza sie wybieram ale póki co nie mam na to warunków szkoła itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natex serio? dziecko drogie poczytaj troche prosze bo az mi smutno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie pochwalilam ze nie mam bolu jajnikow... Od godziny lewy tak boli ze nie jestem w stanie siedziec:-( to po owulce tak sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek moniasonia ma racje idz poprostu na bete, będziesz miala pewnosc... a co do krwawien to faktycznie zdarza sie bo mam taka znajomą ktora miala @ przed 3 kolejne miesiace będac w ciazy ale bradzo skąpe... ### natex mi to wygląda na infekcje jesli czujesz pieczenie i swędzenie... w moim przypadku jak mialam infekcje to towarzyszyło mi plamienie, i jak najszybciej idz z tym do lekarza ### magda nie mam pojecia czy po owulce sie tak dzieje ale skoro boli lewy to pewnie stamtad byla owula albo jest bo nie wiem w ktorym cyklu jestes... i ja tez wykrakałam bo wczoraj pisałam Wam ze cisza u mnie a wieczorem plamienie- śluz z bladym kolorem bordo... tak jakby to poprostu ze mnie wyleciało, a potem przed 2 godz byl tylko śluz zabarwiony na blady róz i ciągneła mnie strasznie macica tak po bokach, troche w pachwinach i potem cisza... u mnie to za wczesnie na cokolwiek bo dzis dopiero 17dc :/ nie wiem co to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Dzień Dobry kobitki :D JAk samopoczucie, ile wam jeszcze zostało do @ mnie 4 dni ale sie boje! Teraz mam nadzieje a za 4 dni ja strace!! :( Macie jakies objawy? :) A ty dziecko z góry! natex24, WEz sie zapisz na dodatkowa biologie lub WDŻ!!! I znikaj z tad bo az sie słabo czlowiekowi robi serio :D x OMG! OMG!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiek tak to jest jak sie małotaly za sex biorą a potem takie wlasnie rzeczy wypisują... a Ty sie nie martw:) juz tylko 4 dni:) u mnie to az 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiek_xxx
Oj blondyneczka 87, stresujesz sie??? Podobno jak sie udało to kobieta czuje ze jest w ciazy..... JA nic nie czuje takiego, wczoraj mnie tak jakos dziwnie bolal niziutko brzuch :( nie kojarze tego pobolewania wczesniej :) to bylo tak jak by ktos od srodka powiekszał rozpychal cos!! pewnie sobie juz wkrecam!!! A do tego paskudne przeziebienie nie przechodzi! Jestem oslabiona uszy zalgniete i leci z nosa jak ..... ;) I niestety musze na gripexie lub herbatkach rozgrzewajacych jechac, bo nie moge funkcjonowac! Goraczki brak-tyle tego dobrego :) Oj musze sie wziasc za jakies pozadki domowe :) jutro urlopik sie konczy :( A tak mi sie nie chce!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×