Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Madziulka123345
Beta wykrywa hcg 3 dni po zaplodnieniu. Jak długo jest Twoj cykl? Jezeli w owu by sie udalo to dopiero w tym tygodniu zagniezdza sie zarodek dochodzi do implantacji ^^ A od tego to momentu dopiero wzrasta hormon ciążowy. Ja na Twoim miejscu zrobila bym najszybciej bete pod konic tego tygodnia,albo w przyszlym. :) Badz dobrej myśli :) Obserwujesz sluz,temperature?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzanka Gratuluje i jak widac organizm kobiety jest nie do odgadnięcia:) Madziu oby te bóle oznaczały fasolke;) a mnie najbardziej doskwiera kiedy leże albo sie kłade spac, i nie bolą mnie jajniki tylko tak jakby macica-raz pośrodku raz bokami.... męczące to jest skakanka 23dc to moze byc za wczesnie na bete, aczykolwiek ciezko powiedziec kiedy u Ciebie mogłoby wystąpic teoretyczne zagnieżdżenie, bo dopiero od tego momentu wzrasta hormon ciązowy... chociaz wydaje mi sie że gdyby to byla ciąza to by hcg troszke chociaz drgnęło... no ale tak jak pisałam organizm kobiety to magia wiec lepiej powtórzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Madziulka123345 Dziękuję za odpowiedź. Mój cykl to 30 dni. Odkąd staramy się (dop. 4 cykl) włączyłam dodatkowo paski owu - temperaturę i śluz również badam. Dlatego zaczęłam spierać się z ginekologiem, pewna swojej racji. Właśnie wróciłam z Usg i okazało się że nie ma mięśniaków, polipów, powiększenia ani tym bardziej 6-7 tc jak sugerował lekarz. Endometrium natomiast 13,5 mm (nie za duże?). Poczekam do terminu @ tj. 20.01 - jeśli się nie pojawi to faktycznie może powtórzę betę. blondyneczka87 dziękuję za pocieszenie. Podejrzewam jednak że @ przyjdzie, bo już czuję bóle podbrzusza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
blondyneczka87 no mnie czasami po bokach tez boli najczesciej lewa strona,ale zadko. No i na srodku brzucha tylko na dole tak jakby macica,a jajniki jak sie przekrecam w lozku,albo g***townie wstaje,mam tekie uczucie mrowienia/promieniowania czasami lekkie skurcze.. Sluz biały nawet na chwile nie ustepuje. Nie,zeby ciurkiem lecial ;p Ale widze go za kazda raza przy podcieraniu :) Wiec gdybym miala tak predzej to bym napewno to zauwazyla.. Doszly też niesamowite gazy.. ;/ Dziś jest moj 34dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
skakankaskakanka wiec witamy w klubie ;) Jest tu Nas kilka takich,ktore czekaja na @,albo sa po terminie,a czuja jakby zaraz mialoby je zalac.. ;/ Mi spoznia sie juz 5dni @ a od prawie dwoch tygodniu mam wrazenie,ze zaraz bedzie @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Madziulka123345 5 dni spóźnienia to już niezły objaw :) nie doczytałam czy cykle masz regularne, ale jeśli tak i dodając do tego ten śluz to wszystko możliwe. Dziewczyny piszą coś o śluzie zabarwionym. Ja miałam taki w 17 dc więc podejrzewam że to było plamienie około owulacyjne. Cierpliwie poczekam do @ bo się zestresowałam tylko niepotrzebnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Dziewczyny ... właśnie badałam sobie szyjkę i mam śluz biały ale.. jak twarożek - z grudkami. Zaznaczam że nie mam infekcji żadnej bo w badaniu wyszło brak zapalenia itp (poniedziałkowym ) czy któraś tak miała przed @ ? Bo ja nigdy.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz jestem karmilam malego a przy tum trzyma mnie za palce i musze w jego oczy patrzec jak byl krwisty gesty u mnie przez jeden dzien i ja mdlosci mialam od poczatku jak zjadlam sniadanie przechodzilo a takto ciage gladzilam brzuszek i maly urodzil sie z masa4380 i mial 59cm rodzilam naturalnie a apropo objawow to mialam je tylko na poczatku puzniej kopniakki tylko czulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanka1993mhm
Aha i na poczatku tez czulam sie jak przed miesiaczka a reszte tak jak wyzej nap jako gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakanka a ile Ci dni zostało do @? a co do śluzu to nie pomoge, wiem tyle ze w ciazy jest biały - melczy... a u mnie od dwóch dni tak burczy w brzuchu ze szok, tak na maxa głośno a wcale nie chodze głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
blondyneczka87 teoretycznie zostało mi 5 dni. Zazwyczaj przed @ miałam plamienia, narazie cisza i mam nadzieję że tak zostanie. Śluz - nie wiem czy już go mogę tak nazwać :) poprostu grudki. Mam nadzieje że nie rozwinie się z tego żaden grzybek. Ja w 1 ciąży pamiętam że w żołądku jak robiłam się głodna to czułam pustkę... :D nie głód, a wszechobecną pustkę jakbym nie jadła od 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Ja juz od kilku dni mam tak,ze glosno burczy wrecz przelewa sie i bulgocze ^^ A zreszta pisalam o tym ;) Czy jestem glodna,czy nie to i tak burrrczy :D Z tego co wiem to grudki,wiurki w sluzie to infekcja,ale jak wiecie kazda z Nas jest inna ;) skakankaskakanka od 4 miesiecy mam regularne cykle co 29. Wiode spokojne,bezstresowe zycie :) Nie odchudzam sie,ani nie stosuje zadnej malokalorycznej diety czy cos.. Jem co lubie i ile chce,ale nie mam nadwagi czy w ogole jakiegos problemu z masa ciala co ma wplyw na @. Wczesniej mialam nieregularne,bo bardzo czesto uprawialam sport.Oczywiscie bralam pod uwage to,ze moze jest nawrot tych nieregularnych cykli.. Ale skad moje objawy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Madziulka123345 czasami hormony szaleją, a czasami my same wmawiamy sobie masę objawów :) Ja np. miałam cykl gdzie każdy objaw przypisywałam domniemanej ciąży. Z tym że u mnie nie występowało przesunięcie @ tak jak u Ciebie. W tym przypadku powoli możesz kodować pierwsze anomalie dla przyszłych mam :) U mnie szyjka obniżyła się i rozpulchniła. Zaczął się pojawiać śluz grudkowy biały, ale na wkładce jest też dużo kremowego gęstego. 5 dni do @ .... mam nadzieję że nie zaskoczy mnie wczesniej, bo do tej pory szyjka była wysoko i twarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Z tego co wiem to podobno szyjka odniza sie i miekknie kilka dni badz w dzien @ i sie otwiera.. Ja osobisie nie badam szyjki,bo ciezko mi ja wyczuc ;p Ale też boje sie,ze wprowadze jakas infekcje,bo o to niestety nie trudno ;/ A bete po raz kolejny kiedy robisz? Mam nadzieje,ze dasz znac co i jak ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadza sie Madziulka , szyjka obniza sie przed @ ale jest wiele przypadków gdzie kobiety są w ciązy a mają szyjke nisko, to jest oczywiscie niebezpieczne i trzeba wtedy leżec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Rozumiem wszystko mozna sobie krecic,ale podwyzszona temerature dluzej niz 16dni? Zyly na piersiach baaaardzo niebieskie i wyrazne ;p Normalna mam 36,2-4 Od owulacji tylko raz spadla do 36,2 i wystapilo plamienie z nitkami krwi w bialym sluzie to bylo jedno dniowe mozna powiedziec,ze chwilowe,bo tylko raz przy podcieraniu zauwazylam,a potem juz nie i od tego czasu temperatura 37 i wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
No niestety.. Czego ja bym nie zrobila,zeby juz wiedziec wszystko. Pozostaje czekac.. Ale to troche dziwne,ze wiekszosc z Nas ma tak samo :) Hehe,ale by bylo gdyby okazalo sie,ze w Nas wszystkich sie rozwija fasolka ;* :):):):):):) Myśle,ze w moim przypadku to wtorek/sroda bedzie wszystko jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Madziulka123345 , blondyneczka87 mam wrażenie że właśnie obniżyła się na @, aczkolwiek zastanawia mnie ten śluz :) betę powtórzę po terminie spodziewanej @ tj. 20.01 - jeśli jednak nie przyjdzie. Ja na początku również miałam problemy z wyczuciem szyjki, ale z czasem zaczęłam wyczuwać różnicę. Madziulka123345 własnie doczytałam że to Twój 1 cykl starań, a mimo to temp. nie obniżyła Ci się i @ nie przyszła. Będziesz szła na betę w przeciągu tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Własnie doczytałam że wtorek/środa.. w takim razie obie będziemy czekały do tego czasu w niepewności ;) Ja również zamierzam pn-wt poczekać z ostatecznym wynikiem, choć skoro mi się szyjka obniżyła to już pewnie nie mam na co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
skakankaskakanka Ide do gin prawdopodobnie we wtorek,a potem na bete musze isc wszedzie prywatnie,bo zarejestrowalam sie normalnie to wizyte mialabym na 12 lutego,a po tego czasu nie wytrzymam chyba ^^ Robilam kilka razy testy przed i po spodziewanym @,ale .. :( Jedna sie pokazala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Czuje,ze w przyszlym tygodniu bedzie tu tyleeee emocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj madziulka:) widze ze @ nadal nie masz to suuuuuuuuper!!!! u mnie nadal wystepuja te uderzenia goraca hmmm juz mam tego dosc:P moze u ktorejs z was rowniez tak jest???? termin @ mam na 20 stycznia... maz namawia mnie zebym zrobila tescik w piatek ale sama nie wiem przeciez u mnie nie wychodza juz sama nie wiem podpowiedzcie mi cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
freya123 wygląda na to że obie decydujący dzień mamy 20 ;) Zawsze możesz zrobić test w piątek a później ew. powtórzyć w poniedziałek. Ja jednak zdecydowałam się już czekać do terminu @ bo za dużo stresów przeżyłam ostatnio przez negatywy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Hej Freya ! :) No u mnie tez te testy nie wychadza,a mimo to narzeczony mnie namawia na powtorke.. Rowniez boje sie rozczarowania,ale musimy byc dobrej mysli ;* Co do tych uderzen goraca to chyba raz zalalam sie potem w nocy.. Ale to raczej przez mojego narzeczonego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Madziulka123345 powiem Ci że w 1 ciąży miałam dość zabawną sytuację, gdyż dowiedziałam się o niej przypadkiem ;) Chciałam wkręcić koleżankę że jestem w ciąży i gdy pokazałam jej test (notabene była 1 kreska jak sprawdzałam) okazało się że jest i drugi cień. Byłam w takim szoku że po 2-3 dniach dopiero powtórzyłam i już wtedy nie było wątpliwości. Gdybym jednak wyrzuciła tamten test to bym żyła w błogiej nieświadomości do pierwszym mdłości. Także nie zrażaj się negatywem, przeczekaj kilka dni i powtórz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freya to 20go obie bedziemy sie stresowac:-) powiem Wam ze powoli trace nadzieje ze mi sie udalo... Kazda z Was pisze ze ma objawy, a ja poza plamieniem nic nie zaobserwowalam:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×