Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

widze ze nie jestem sama pisana na 20:):):) a temperature nierzycie sobie wewnatrz??? u mnie od kilku dni utrzymuje sie 37,3-37,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
magdaa88 to nie znaczy,ze sie nie udalo :) Niektore kobietki dowiaduja sie pozno o ciąży. Np. mojej kuzynce nie przyszedl @ w listopacie potem w grudniu.. Byla wczoraj u gin i juz widac glowke,raczki,nozki jest w 3 mieciacu ciazy,a miala tylko bialy sluz i dopiero ostatnio czesciej sie chce jej spac. Nie smuc sie !! bedzie dobrze ;* *** skakankaskakanka wlasnie trudno troche niesugerowac sie testem.. Bo to juz 5 dni jak @ sie spoznia,a wczoraj jeszcze test negatywny. Pozostaje tylko cierpliwie czekac.. Ale pokusze sie i zrobie jeszcze jeden test zanim pojde go gin. Wtedy bedzie 40dc oczywiscie jezeli @ nie przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Freya u mnie 3dni 37,2 potem spadek jednorazowy 36,2 i potem kolejne 14dni caly czas powyzej 37 czyli gdybym nie liczyla spadku to juz 17dni wysokich temperatur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nigdy nie sprawdzalam sobie temp tylko teraz w tym cyklu zaczelam... madziulka a idziesz w koncu na ta bete??? slyszalam ze wynik trzeba powtorzyc i jak wzrasta to jest sie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nie uda tym razem, to pierwsze co robie to lece na badania i zaczynam mierzyc temperaturke;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Tak,tak ide.. W przyszlym tygodniu. Ja zas slyszalam,ze juz nie musi wzrastac tylko sie utrzymywac jezeli jest sie w ciazy,bo powinna spasc od 6 do 10 kresek przed @ badz w czasie. Zalezy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Niestety ale u mnie zaczęły się plamienia - stąd te obniżenie szyjki. W ciągu kilku dni powinna nadejść @ więc nie będę powtarzać bety. Mam nadzieję że jednak u Was będzie inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Dzięki dziewczyny :) Trochę zmartwiona jestem, bo jednak wstrzelaliśmy się w owu, ale natury nie oszukam :) jestem dobrej myśli i traktuję to jak wyzwanie. Następny cykl nadchodzi i nowe możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skakankaskakanka nie denerwuj sie:) jak masz ochote to cofnij sie jakies 3 strony i zobacz jak u mnie bylo w 1 ciazy. nieliczne kobiety maja krwawienie nawet do 3 msc pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Plamienia wystepuja we wczesnej ciazy :) Wiec jeszcze nie wykluczaj.. A jezeli jestem pewna,ze to @ to bardzo mi przykro :( Ale nie teraz to pozniej sie uda ! :) Ciesz sie seksem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaskakanka
Właśnie przeczytałam i muszę przyznać że jakąś iskierkę nadziei wznieca, ale mimo to czuję się jak przed @ a szyjka nie pozostawia wątpliwości więc muszę czekać do następnego cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
Plamienia wystepuja we wczesnej ciazy :) Wiec jeszcze nie wykluczaj.. A jezeli jestem pewna,ze to @ to bardzo mi przykro :( Ale nie teraz to pozniej sie uda ! :) Ciesz sie seksem ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_22
Witam Was kobietki :) Jestem tu nowa. Cieszę się że można z Wami porozmawiać :) Termin planowanej @ wypada jutro, siedzę jak na szpilkach. Mam nadzieje że nie przyjdzie jak większość z Was :) Owulację miałam 2-3 styczeń (testy ovu), robiłam dzisiaj test i negatywny :( Jednak czuję że zaraz mnie zaleje @, brzuch strasznie boli i jajniki. Temperaturę w pochwie mam ponad 37, dzisiaj wzrosła nawet do 37,7. Nie wiem czym się sugerować ponieważ wcześniej nie mierzyłam i nie wiem jaka powinna być przed @. Nie obserwowałam objawów w 1 ciąży, którą poroniłam. Mam nadzieję że któraś z Was pomoże :) freya123 też mam napady gorąca, czasem nie da się wytrzymać :) nawet jak siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_22
Witam Was kobietki :) Jestem tu nowa. Cieszę się że można z Wami porozmawiać :) Termin planowanej @ wypada jutro, siedzę jak na szpilkach. Mam nadzieje że nie przyjdzie jak większość z Was :) Owulację miałam 2-3 styczeń (testy ovu), robiłam dzisiaj test i negatywny :( Jednak czuję że zaraz mnie zaleje @, brzuch strasznie boli i jajniki. Temperaturę w pochwie mam ponad 37, dzisiaj wzrosła nawet do 37,7. Nie wiem czym się sugerować ponieważ wcześniej nie mierzyłam i nie wiem jaka powinna być przed @. Nie obserwowałam objawów w 1 ciąży, którą poroniłam. Mam nadzieję że któraś z Was pomoże :) freya123 też mam napady gorąca, czasem nie da się wytrzymać :) nawet jak siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_22
Witam Was kobietki :) Jestem tu nowa. Cieszę się że można z Wami porozmawiać :) Termin planowanej @ wypada jutro, siedzę jak na szpilkach. Mam nadzieje że nie przyjdzie jak większość z Was :) Owulację miałam 2-3 styczeń (testy ovu), robiłam dzisiaj test i negatywny :( Jednak czuję że zaraz mnie zaleje @, brzuch strasznie boli i jajniki. Temperaturę w pochwie mam ponad 37, dzisiaj wzrosła nawet do 37,7. Nie wiem czym się sugerować ponieważ wcześniej nie mierzyłam i nie wiem jaka powinna być przed @. Nie obserwowałam objawów w 1 ciąży, którą poroniłam. Mam nadzieję że któraś z Was pomoże :) freya123 też mam napady gorąca, czasem nie da się wytrzymać :) nawet jak siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
wiola_22 nie sugeruj sie swoja temperatura jesli nie mierzysz codziennie i o tej samej porze :) Bo moze z reguly masz wysokie temperatury. Test najlepiej zrob dzien po spodziewanej @. Jest tu Nas wiele takich,ktore czuja sie,ze zaraz przyjdzie @ a nie idzie i nie idzie. Do mnie idzie juz ponad 10dni i dojsc nie moze :):) Mam bole jak na @ tak dlugo,a 5 dni temu powinna juz byc @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
wiola_22 nie sugeruj sie swoja temperatura jesli nie mierzysz codziennie i o tej samej porze :) Bo moze z reguly masz wysokie temperatury. Test najlepiej zrob dzien po spodziewanej @. Jest tu Nas wiele takich,ktore czuja sie,ze zaraz przyjdzie @ a nie idzie i nie idzie. Do mnie idzie juz ponad 10dni i dojsc nie moze :):) Mam bole jak na @ tak dlugo,a 5 dni temu powinna juz byc @..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_22
Madziulka123345 z tymi temperaturami jest tak, że zaczęłam mierzyć dopiero dzień przed ovu. w 1 ciąży miałam podobnie jak Ty :) @ spóźniał mi się ponad 5 dni ale ciąży nie brałam w ogóle pod uwagę :) zrobiłam test a tam II kreseczki :) Niestety nie cieszyłam się długo bo w 10tc okazało się że mam puste jajo płodowe :( i tak od listopada się z mężem staramy i jak na razie nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_22
Madziulka123345 z tymi temperaturami jest tak,że zaczęłam mierzyć dopiero dzień przed ovu. W 1 ciąży miałam podobnie jak Ty, objawy jak na @ myślałam że lada chwila dostane. @ spóźniała mi się około 5 dni ale testu nie robiłam bo nie byłam nawet świadoma że mogłabym być w ciąży. W końcu zrobiłam a tam II kreseczki :) Niestety nie cieszyłam się długo bo 10tc okazało się że mam puste jajo płodowe :( Ps. Jeżeli wysyłam kopię wiadomości to przepraszam, zawiesza mi się strona :( Tę wiadomość piszę już chyba 3 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_22
Madziulka123345 z tymi temperaturami jest tak,że zaczęłam mierzyć dopiero dzień przed ovu. W 1 ciąży miałam podobnie jak Ty, objawy jak na @ myślałam że lada chwila dostane. @ spóźniała mi się około 5 dni ale testu nie robiłam bo nie byłam nawet świadoma że mogłabym być w ciąży. W końcu zrobiłam a tam II kreseczki :) Niestety nie cieszyłam się długo bo 10tc okazało się że mam puste jajo płodowe :( Ps. Jeżeli wysyłam kopię wiadomości to przepraszam, zawiesza mi się strona :( Tę wiadomość piszę już chyba 3 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_22
Madziulka123345 z tymi temperaturami jest tak,że zaczęłam mierzyć dopiero dzień przed ovu. W 1 ciąży miałam podobnie jak Ty, objawy jak na @ myślałam że lada chwila dostane. @ spóźniała mi się około 5 dni ale testu nie robiłam bo nie byłam nawet świadoma że mogłabym być w ciąży. W końcu zrobiłam a tam II kreseczki :) Niestety nie cieszyłam się długo bo 10tc okazało się że mam puste jajo płodowe :( Ps. Jeżeli wysyłam kopię wiadomości to przepraszam, zawiesza mi się strona :( Tę wiadomość piszę już chyba 3 raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola_22
Myślała że tylko ja tak mam ale widzę że to tak po prostu jest :) Blondyneczka87 o ile nie dostanę @ na pewno zrobię test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
wiola_22 tylko,ze ja robilam test wczoraj czyli 4 dni po spodziewanej @ i test negatywny. Ja przed owu mialam 36,2 a teraz 37 i wyzej. To bardzo mi przykro,ze byla pustka.. Ale nie ma co sie zalamywac :* Wszystko bedzie dobrze ten rok bedzie dla Nas szczesliwy :):) Ps: Jak nie masz pewnosci,ze post sie wyswietlil to przed usunieciem skopiuj,ale on i tak sie pokaze po chwili jak widzisz :) Mi tez sie cos zawiesza kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziulka123345
wiola_22 trzymam za Ciebie kciuki :) Pisz jak bedzie sie cos dzialo,dziel sie informacjami :) I mam nadzieje,ze dasz znac w piatek co wyszlo na tescie -zycze Ci 2kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×