Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gabi GjeBe
Blondyneczko bywa, że nie boli i bywa, że boli brzuch nas początku ciąży. Ja w obu czułam w brzuchu a to skurcz a to ból jak okres a później kilka dni nic. Przecież tam od pierwszych dni wszystko pracuje więc nie wykluczaj ciąży przez bóle lub ich brak.. Buziaki dziewczyny, ja jadę na imprezkę i mam zamiar zaszaleć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi no ja wiem ze we wczesniej ciazy jedną osobe moze podbrzusze bolec inna nie, ale chodzi o to ze wielkosc moich pecherzykow w 13 dniu cyklu nie pozostawiala złudzen, chyba ze stał sie cud i one w kilka dni urosły i sobie pękly hehe a to niemozliwe:) aczykolwiek mam w domu dwa testy wiec jak cos to zawsze moge rozwiac wątpliwosci :) Gabi udanej imprezki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Wiem ze sie cuda zdarzaja ale nie u mnie :-P dzisiaj wpada kumpela to popijemy winka moze ruszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny nie wiem jak zinterpretować moją dzisiejszą temperaturę....mam nagły spadek....jestem w połowie cyklu, wczoraj test owulacyjny wyszedł negatywnie, druga kreska była ale odrobinę bledsza od testowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny. Magda88 który gin przepisał Ci ten infolic? ten do którego chodzisz cały czas czy ten nowy z kliniki? Czytałam o tym infoliku ze jest drogi:/ cammeleon sama nie wiem czemu nie wysłał mnie na bete, przypuszczam ze nie chciał zebym popadła w nerwice a potem sie rozczarowała. U mnie dzisiaj 23dc boli mnie od czasu do czasu podbrzusze, sluzu brak. test w szafce czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :) Byłam na weekendowym wyjeździe i dziś wróciłam. Nagły spadek często poprzedza owulację :) Polecam Wam zwiększyć dawkę kwasu foliowego . Jadłam od roku 2 tabsy dziennie i w tym cyklu ciążowym miałam 3 jajeczka co raczej u mnie w rodzinie się nie zdarza. Może pomoże? A na pewno nie zaszkodzi :) Blondi :) Obyś się mile zaskoczyła :) Beatrice jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
Hej wszystkim! Ifka, ja dziś 21 dc , bodbrzusze boli i dziwny gęsty kremowy śluz, ale dość skąpy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iczozord nie wiem co mam myslec, bo robialm rano test i jest negatywny, okresu nadal nie ma, plamienia tez zadnego, sluz jest gesty bialy raczej w nieduzej ilosci-raz/dwa dziennie na papierze... ciaze raczej wykluczam bo przeciez za male pecherzyki byly... raz w zyciu spoznil mi sie okres tydzien ale wtedy chyba bylo jakies plamienie a teraz naprawde nic i to czekanie na @ mnie dobija... nawet wino czerwone pilam ale tylko zabolał mnie prawy jajnik a podbrzusze wogole przestalo bolec :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Cześć dziewczyny! Podobnie jak wiele z was przejrzałam chyba wszystkie możliwe tematy związane z ciążą :) Staramy się trzeci cykl i właśnie ten cykl jest troszkę dziwny, inny niż poprzednie... Moje cykle trwają zazwyczaj 29-30 dni a @ trwa 5 dni. W tym cyklu przyszła 4 dni wcześniej i trwała dzień krócej, czyli 4 dni. 9 dnia cyklu poczułam się dziwnie jak w trakcie owulacji. Bolały mnie jajniki raz jeden raz drugi. Przy tym wydzielina płynna jak woda, podobnie jak podczas okresu, uczucie że coś płynie, gdzie w tym czasie przeważnie susza. Teraz mam 15 dc i pobolewają mnie jajniki i dół brzucha, ale bez tej rzadkiej wydzieliny. Tak bardzo chciałabym żeby się w końcu udało i mam nadzieję, że ten cykl odmienny od innych przyniesie rezultat :) Oczywiście wcześniej robiłam testy zupełnie bez sensu wiedząc, że nie miały prawa wyjść wiarygodne (bo robione za wcześnie) no ale cóż, taki człowiek głupkowaty... no i niecierpliwy! Jeszcze około 15 dni do następnej @ (chodź już teraz nie wiem jak liczyć te dni, bo jakby nie było w tym miesiącu 4 dni wcześniej) Teraz poczekam niecierpliwie do @, nie zrobię wcześniej testu, tak sobie obiecałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny!! U mnie raczej nici z ciałka żółtego:/ ból piersi jak przed @ brzuch od czasu do czasu boli, typowe objawy ale @:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Witaj Pelna nadzieji wsrod nas :) Ifka takie objawy moga swiadczyn o ciąży slbo o zbliżającej @ wiec jeszcze nic pewnego :) Blondyneczka dziwny cykl u ciebie hm zazwycxaj mialas regularny dziwne... ja czekam do czwartku na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Witaj Pełna Nadzieji. Ifka jeszcze nic nie jest przesądzone. Ja dzisiaj mam wizyte u ginekologa...zobaczymy co się tam dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnieszka no wlasnie mialam regularne cykle a jak miala sie @ przesunac o 2-3 dni to zawsze wystepowalo plamienie dlatego wiedzialam ze idzie, a teraz zupelnie nic sie nie dzieje oprocz bolacego podbrzusza i to tez nie mocmo, jak nie przyjdzie do srody to dzwonie do mojej gin, niech cos radzi bo to nie normalne Aga a jak u Ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cammeleon
Witaj Pełna Nadziei! No 3 cykle to jeszcze krótko, ale wiem że jakby było "już" to by było najlepiej :) . Może własnie ten cykl okaże się dla Ciebie szczęśliwym :) Trzymam kciuki za to :) Justynko, w końcu się dowiesz (i my też) co w trawie piszczy :) Ifka, nadzieję trzeba mieć do końca :) ... :) Ja dziś 22 dc...żadnych dolegliwości, tylko sporo śluzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Pelna nadzieji witaj. Licz cykl normalnie od pierwszego dnia @ .Czasem zdarza sie tak ze pomimo regularnych cykli pare razy w roku organizm robi psikusa i jest albo pare dni wiecej albo pare dni mniej.Przynajmniej ja tak miewam, czyli normalnie cykl u mnie liczy 27 dni kolejny miesiac np 29 a na kolejny juz wszystko wraca do normy.. Justyneczka, jakas masakra z tym Twoim cyklem.ciekawe co powie gin.. Iczozord a u nas kazdy dzien jest krokiem do przodu.Rany fizycznie goja sie szybciej niz te psychiczne, ale dajemy jakos rade. Jutro powinnam dostac @..zobaczymy co to bedzie..Nie szaleje, nie testuje bo i nie wydaje mi sie zeby sie udalo biorac pod uwage to jak wygladal ten moj ostatni cykl staran... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka ciekawe co tam u ciebie sie dzieje dawaj szybko znac co i jak :) Blondyneczka ja jestem juz po @ czekam na sluz plodny i bede uzywac testow owulacyjnych i dzialac tylko kurde moj bierze antybiotyk czy to osłabia plemniki????? W 12dc mam wizyte i powinna wiedzieć czy bedzie owulacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Dziękuję za miłe przyjęcie :) cammeleon - Krótki okres starań to fakt. Ale jestem dobrej myśli. Chyba zbyt mocno sobie wkręcam,że teraz się uda,ale jakoś podświadomie wiem... nie wiem na czym to polega ;) Najwyżej rozczaruję się i nabiorę dystansu. Puki co to nie chcę ściągać się na ziemię. Beatrice27 - wcześniej też miewałam takie niespodzianki w cyklu, mam nadzieję, że ten okarze się owocny w skutkach :) 14 listopada mam umówioną wizytę na NFZ do gina, na którą czekam prawie pół roku no i teraz pytanko czy w ogóle na nią pójdę, bo powinnam dostać @ właśnie tego dnia gdyby cykl się nie przesunął, chyba, że nadejdzie te 4 dni wcześniej... wtedy też nie pójdę bo po co? No ale mam nadzieję,że jednak będzie okazja by skorzystać z wizyty Czekam jak u was dziewczyny :) jestem bardzo ciekawa i cieszę się gdy się udaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
A,chciałam wam jeszcze napisać,że w tamtym cyklu robiła testy owu i niby była,ale bezowocnie. W tym cyklu miałam tylko 1 test w domu i tylko 1 zrobiłam i chyba się nie wstrzeliłam w czasie, bo nie było drugiej kreseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Dzień doberek :) Pełna nadziei, witaj na pokładzie!! Życzę aby udało się jak najszybciej :) co do testów owu to nie nastawiaj się, że jak wcelujesz w owulację, to zajdziesz w ciążę. testy pokazują kiedy jest owulka ale przeciez przytulanie w okolicach owu nie daje 100% szans na dzidzię.. testy działają pokazują co maja pokazać, więc swoją funkcję spełniają.. Justyneczka ja czekam tak samo jak cała reszt ana forum na info po Twojej wizycie!!! Trzymaj się ciepło i odzywaj jak tylko będziesz już po. Beatrice do Ciebie to po prostu ślę moc pozytywnych wibracji <3 Ifkaaa nie skreślaj możłiwości ciąży, odczuci aprze dmieisączką zbliżone są do tych z wczesnej ciąży. Nie chcę Cię nakręcać, że się udało natomiast to, co piszesz ciąży nie wyklucza. taaak bym chciała, żeby się nam wszystkim udało!! Aleeee dobrze bo idzie zima, szybko robi się ciemno, mniej się wyłazi. jest więcej czasu na przytulanki to może i efekty lepsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Gabi.......dzieeeeeeeeeeeeekuje kochana moja:-* :-* :-* :-*Przytulam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf odebralam wynik CA125 i pokazuje 21,46 a norma jest od 0 do 35, wiec chociaz jedno badanko wyszlo mi w normie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Kucze czemu to musi być takie skomplikowane jak się czegoś pragnie. Złośliwość losu. Dziewczyny a co sądzicie o testowaniu a raczej o tym kiedy testować? Naczytałam się,że wiele ciąż ulega poronieniu po pewnym czasie i boję się,że może dojść do sytuacji kiedy test pokarze dwie kresrczki a za kilka dni czy tyg.przyjdzie ta wredna @ Być może był już ten temat na forum,ale się nie dokopałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Pełna Nadziei - z doświadczenia mówię - testuj po terminie spodziewanej miesiączki. Jesli mierzysz tempkę to powinnaś wiedzieć co i jak bo chyba jak podwyższona jest 18 dni to już jest znak, żde to raczej ciąża. Ja z moją donoszoną córcia testowałam dzień przed terminem i wyszło negatywnie. A z porannego moczu było.. tydzień później znowu test i już pozytywny. Teraz ciąża ktora straciłam - to samo. ;) w poprzendim cyklu przed terminem wyszła mi blada kreska i to 2x po czym okazało się, że ciąży nie ma. Wiem, że czasem chęć sprawdzenia jest silniejsza ale najlepiej poczekać z tym conajmniej do terminu @. Beatrice :) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×