Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gabi Gje
Hej Evi, witamy u nas :D Beatrice jeśli amsz jeden test i tyyyyle silnej woli by go nie robić, poczekaj do jutra:) zrobisz z porannego moczu będzi ebardziej wiarygodny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
a co myślicie o tym bo to mnie bardzo ciekawie wcześniej czegoś takiego nie widziałam czy to może być jakaś oznaka zagnieżdżenia?? czy ja już po prostu świruje ?? ; zobaczyłam na chusteczce taką cienką nitkę z kropelka jakby krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka87
Evi moze ale nie musi... Beatrice poczekaj do rana bedzie wynik pewniejszy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Evi, to może być objaw implantacji, ale nie musi. Czasem ponoć zdarza się u niektórych kobiet takie małe plamienie poza czasem @ albo właśnie śluz z domieszką krwi i nie ma to nic wspólnego z ciążą. U mnie w 18 dc były jakby 2 malutkie plamki koloru łososiowego (taki bardzo blady róż) na papierze jak się podtarłam, ale zauważyłam to jak już wrzucałam papier do sedesu i nie jestem pewna co to było i czy mi się nie przywidziało:-/. U mnie to by wypadało mniej więcej 4 dni po owu, więc nie wiem czy to znak. Dziś mam dostać @, jak narazie nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
macie racje... no ja pewnie nie dostane okresu bo jak na razie jest on wywoływany luteiną.... @ mogę nie mieć od 5-8 msc.... ale nadzieje mam że znowu mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Evi, nadzieja umiera ostatnia. Ja też jakoś specjalnie się nie nastawiam, ale cichą nadzieję mam, że w końcu tym razem zaskoczyło. Póki co czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Beatrice ja poczekałabym do jutra żeby testować z porannego moczu. Pewnie jakby wyszedł negatywny tego samego dnia to już bym się bardzo zniechęciła. Daj znać co wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Witaj evi! Qserra ja też ciągle żyję nadzieją że może w tym cyklu... Ja jeszcze sporo czasu mam do terminu kolejnej @ ahhh może nie nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
poczekam sobie z tydzień i zrobię test jak nic nie wyjdzie to idę do gina. po tabletki :) ostatnio udało mi się zajść po 2 serii luteiny kto wie jak teraz będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
DZIEWCZYNY!!!!!! Albo zwariowalam albo cos mam z oczami.....Pomyslalam sobie ze skoro i tak postawilam lache na ten cykl to co mi szkodzi zrobic ten test dzis.... Zrobilam pierwszy i....dwie kreski.....co prawda druga blada ale jest...Polecialam wiec do apteki po kolejny ,zupelnie innej firmy i...TEZ DWIE KRESKI!!!!!!! Matko sama nie wiem co mam o tym myslec...testy sie pomylily czy na prawde mi sie udalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
wow!!!!!!!!!!!!!! gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Chyba jeszcze za wczesnie na gratulacje...:-) powtorze test jeszcze jutro i w piatek,bo cholerka nie dowierzam... Myslalam ze mam zwidy wiec pokazalak test mezowi...on tez widzi ta druga kreske....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Beatrice wariatko :) Trzymam kciuki za powodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evi1705
Ja też tak miałam i była to ciąża :) i jeszcze cały czas wmawiałam sobie pomimo 2 testów że może przez leki mam 2 kreski hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarolinee88
Beatrice27 skoro dwa testy robione po terminie nie z porannego moczu wskazują na dwie kreseczki to nie ma co niedowierzac tylko się cieszyć a z mojej strony gratulować i witać wśród ciężarówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka5g
Beatrice super gratuluje to ciaza!!!:) Blondyneczka daj znać co tam po wizycie. dla mnie najlepsza forma na odstresowanie sa ZAKUPY uwielbiam je robic a jeszcze jak wyplata wpłynie to wogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Smieje sie i denerwuje na zmiane.....:) Ej no, ale dwa testy by sie pomylily??? Niech mnie ktoras uszczypnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qserra
Beatrice, szczęściaro! Jeśli są 2 kreski, to nieważne czy blada czy nie. I to jeszcze na 2 testach. Mąż też je widzi, więc to nie żadne urojenia. Gratuluję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyneczka
Beatrice cudowne wiesci !!!gratulacje kochana :*:*:*...zrob krew,bedziesz miala 10000000 procent pewnosci,,,sciakam mocno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
:):):):):):):):):):):):) zaraz sie porycze... Dla pewnosci zrobie jutro jeszcze jeden test rano...jak wyjdzie to samo co dzis to w piatek pojde na bete.. Nie moge uwierzyc..Siedze na kanapie przedemna leza dwa testy a ja sie na nke gapie jak sroka w gnot..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatriceeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!! To WSPANIAŁA wiadomość!!!!!!!!!!! Boże cieszę się jak głupia i mam łezke w oku :D :) GRATULACJE!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3 <3 <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Justyneczka siodmy cykl...ale w tym miesiacu nawet nie smialam marzyc o tym ze sie uda...pamietacie moje wpisy? Do tego ta sprawa z pobiciem...mnostwo nerwow...nie mielismy glowy na przytulance wiec ograniczylismy sie do trzech razy i od polowy miesiaca juz nic.... Gabi, nie rycz kochana:) Jeju, mam ochote Was wszystkie wysciskac:) Oby moja radosc nie byla przedwczesna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętamy pamietamy tym bardziej cieszy mnie ta wiadomość. Oderwiecie myśli od tego co Was spotkało. Ciesz się! Masz z czego!!!!!!! do lekarza idź :) jedz witaminki, dbaj o siebie i CIESZ SIĘĘĘĘ :D :D :D :D :D całusów milion dla Waszej TRÓJKIII!!! Ciekawe czy to chłopiec czy dziewczynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Beatrice to super wiadomosc:-) dobrze ze w tak ciezkim dla Was okresie znalazla sie taka cudowna odskocznia:-) powtorz jutro z porannego, a my trzymamy kciuki:-) Blondyneczka nie stresuj sie. Ginekolo sprawdzi co tam sie u Ciebie dzieje i cos na pewno poradzi:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana to wszystko by Wam wynagrodzic te przykre momenty,zawsze trzeba wierzyc! Bedzie juz tylko lepiej ! Jutro potwierdz jeszcze porannym testem,ale kurde no watpie by to byla pomylka.Rowniez ogromnie sie ciesze. Waszym szczesciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Juz od paru miesiecy biore kwas foliowy- tak profilaktycznie:) Gabi dziekuje♥♡ eh, moze chlopiec, moze dziewczynka...wazne by bylo zdrowe:) Bede Was tutaj informowala na biezaco co i jak.... A ja tak na prawde uwierze chyba dopiero po badaniu krwi..:) Glupek jestem nie???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatrice 27
Madzia, Justynka - jutro z samego rana melduje o kolejnym wyniku testu:) Dziekuje Wam wszystkim, ze jestescieiw kazdej chwili moge liczyc na Wasze wsparcie i dobre slowo:) DZIEKUJE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Pełna nadziei_
Superowo Beatrice! Informuj o postępach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×