Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ErnoErno

Implantacja zarodka - jakie miałyście objawy???????????

Polecane posty

Gość Gabi GjeBe
a ja dziś temp. 36,5 :( nie wiem o co chodzi :( oczytałam się różnych info i raczej bez skoku temp nie ma mowy o owulce. o co chodzi? to już 17dc! A co ciekawe, śluz jest. Ja od dizś na siłkę chodzę ;) też postaram się nie myśleć o ciąży. Testów owu nie kupuję jeszcze. Poczekam kolejny cykl, zobacze co będzie.. Justyneczko a Ty mierzyłaś dziś tempkę? i trzymam kciuki za betę, daj koniecznie znać! Ifka ja się z moim pokłóciłam przedwczoraj i mamy ciche dni:( eli teraz trafi się owu a my akurat będziemy mieć zastój to normalnie osiwieję ;) miłęgo dnia dziewczynki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaa88
Justyneczka daj znac bo czekamy niecierpliwie:-) Aga i tak powinnysmy byc nastawione po kazdej nieudanej probie- brawo :-) A ja nie wytrzymalam napiecia i w sobote po klinice cos we mnie peklo wieczorem i musialam sie wyplakac na ramieniu meza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi u mnie tez byl sluz ale owulki nie bylo bo pecherzyki nie urosly, a robilas monitoring? Madziu czasami lzy pomagaja i oczyszczaja, mi tez po wiesciach od gin lezka poszla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a miała któraś wysypke? na brzuchu i piersiach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
blondyneczka, nie robiłam monitoringu bo to dopiero drugi cykl starań i jakoś nie miąłam ku temu podstaw.. . Ba, nawet po pierwszej @ jaka była po poronieniu, byłam u lekarza. Wtedy zrobił mi usg i powiedział. że pęcherzyki piękne duże i , że wszystko super... teraz kolejny cykl i pierwszy w jakim mierzę tempkę. ale nie panikuję. Mówił mi też, że nawet 3 cykle po poronieniu moge mieć "dziwne", bez owulacji, dłuższe lub krótsze. Czekam więc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,nie mierzylam twmperatuy,malego do przedszkola szykowalam,nie bylo czasu...dziewczynki spokojnie,wyniki dopiero wieczorem dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
ten drugo gość do blondyneczki to ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Justyneczka czekam z niecierpliwością :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka dawaj szybko znac! ja swoj plan juz wdrazylam i zapisałam sie na srode na rolletic :) Czy temp sie mierzy po @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Justynko no doczekac się nie mogę ;P mocno trzymam kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
blondyneczko toteż dlatego jeszcze się nie spinam, choć nie ukrywam, że chciałabym już jak najszybciej. Zawsze marzyłam o małej różnicy wieku a zaraz się okaże , że będzie ponad 3 latka.. :( tak bardzo marzę już o 2 dziecku a strata ciązy była okropnym ciosem i przebolec tego nie mogę, dlatego tak mi zalezy. Ja żyję po to by mieć dużą rodzinę :) natomiast nie panikuję jeszcze, że coś jest nie tak ze mną.. Justynko, nie smuć się. Przynajmniej masz pewność, leć do lekarza kochana i konsultuj sytuację. Będzie dobrze, głowa do góey. Napij się dziś piwka i zrelaksuj! <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brak mi słów...ide w poniedziałek do lekarza... Najgorsze,że odstawiamy starania...też chciałam mieć maluszki w podobnym wieku a będzie przynajmniej 5 lat...za bardzo chciałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
Justynka, ja wiem, ze to ciężkie jest :( tym bardziej, że masz sytuację jaką masz. ALEEE zrobimy sobie drugie i trzecie w podobnym wieku :) nic straconego. Starsze będa nam pomagac :) głwa do góry kochana <3 ja dziś rozpoczynam mój proces niemyślenia i idę na siłkę w tym cely, dzień pierwszy yo yoyoyooo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,wiem...tak bardzo chcialam,ze az za bardzo.Och...dzieki dziewczyny bardzo za fajne pogaduszki w trakcie tych cykli...oczywiscie bede sie tu udzielac tyle ze nie jako staraczka...teraz skupie sie na szukaniu pracy,mam nadzieje,ze znajde szybko,przejde pomyslnie okres probny i znowu bede mogla sie zaczac starac :)) mam nadzieje,ze Wy wszystkie bedziecie juz przynajmniej pod koniec pierwszego trymestru ;)buziakiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka tak mi przykro :-( tak Was czytam o tej roznicy wieku miedzy dzieciaczkami i zazdroszcze bo juz macie jedno dzieciatko a ja walcze o pierwsze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi GjeBe
ehhh to racja, my ja już mam dziecko. I to największy skarb, tak się pocieszam, że co by nie było to mam ją... Wam też sie uda! Wszystkie będziemy tu mamusiami i double mamusiami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania4789
Witam Was dziewczyny . Od dłuższego czasu czytam ten post . I postanowiłam,że też zadam pytanie ponieważ widzę ,zę jest tu rozmowa na poziomie a nie wyzwiska itd. Czy któraś z Was miała plamienie implantacyjne dwa dni przed okresem .?? Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny ;-) wiem ze sie wkoncu wszystkie doczekamy zarowno pierwszego jak i kolejnego dziecka ;-) Justyneczka to zalezy od laboratorium ja sie spotkalam z oznaczeniem od 0do 5- brak ciazy... ja kiedys jak robilam bete to mialam 1,1 i to bylo brak ciazy... takie maja oznaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to może być implantacja,poczekaj kilka dni i zrób test,albo od razu idź na krew,do Ci szybciej odpowiedź. Blondyneczko,też znam normy 0-5 brak ciąży. Fu** po prostu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyneczka oh bardzo mi przykro. Tak właśnie nasze organizmy robią nas w bambuko...:/ Ja byłam dziś na USG. Wiadomości dobre i złe. Lekarz zobaczył na usg 3 pęcherzyki.........!!! Ale tylko jeden zarodek :( W zarodku bije serduszko i jest prawidłowy i wszystko OK. Ale jestem mimo wszystko tak rozczarowana... Ludzie w pracy w ogóle mnie nie rozumieją, mówią, że mam się cieszyć z tego co mam, a ja właśnie przecież dziś usłyszałam diagnoze o śmierci kolejnych dwóch naszych dzidziusiów :/ W nosie mam czy to były zarodki tylko niewidoczne czy nie, dla mnie to było życie... Bardzo mi z tym źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord a w tych dwoch pecherzykach nie bylo serduszek ?? Jak nie to pomysl,ze nie umarly tylko zrobily miejsce temu jednemu upragnionemu...wiem,ze marne wytlumaczenie ale nic barsziej madrego nie wymysle...przykro mi bardzo...teraz pozostaje sie skupic na tym najwazniejszym malym serduszku,niech bije jak dzwon !!!!! Trzymaj sie cieplutko i dziekuje za rady i pomoc :)...Z pewnoscia wpadne po wiecej w odpowiednim czasie.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka ściskam Cie mocno na odległość:) nic nie dzieje sie bez przyczyny. Musimy przyjmować rzeczy z pokorą. p.s. do kiedy masz umowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi do roboty,jajo czeka,zycie plata figle,nie znamy dnia ani godziny...:) Ifka dziekuje.Powiedzmy,ze z informacja o definytwynym braku ciazy moja umowa sie skonczyla ;).Dziekuje Wam wszystkim za okazane wsparcie,teraz trzymajcie kciuki bym szybko znalazla prace,bo do lekarza jednak bez ubezpieczenia tez nie pojde...czarna dziura ale to chwilowe...trzymam kciuki za Wasze jaja i plemniki partnerow...niech moc bedzie z Nimi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iczozord ale masz serduszko ktore bije pamiętasz ile przeszłas kochana :) nie smuc sie tylko badz radosna właśnie dla niego! dziewczyny pomóżcie tempke mierzy sie jak skonczy sie @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×