Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alka-Smok

Co na prezent dla niemowlaka?

Polecane posty

Gość Alka-Smok

Witam wszystkie dośiadczone babeczki. Niedługo odwiedzam koleżankę, która 3 tyg. temu urodziła i zastanawiam się, co przynieść w prezencie. Dużo piszecie o nietrafionych gadżetach, nadmierze ciuszków itd. Nie chciałabym dawać czegoś, co nie będzie przydatne. Wiem, że najbardziej potrzebne są pieluchy, ale jakoś tak nie pasują mi na prezent. Może jakiś kosmetyk dla mamy i dziecka? Co powinno być "bezpieczne"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczefo niby?
niepieluchy? ja sie ciezylam jak wlasnie ktos przyniosl pieluszki to naj[otrzebniejsze bo ciuszkow zazwczaj sie ma ohoho butelek rozkow kocykow tez i wlasnie pieluszki sie nie zmarnuja i bardzo przdarza teraz np pampersy sa super zapakowane w pidelko mozna zawiazac kokardke i jakas mala grzechotke i super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adzia1982
ja jak ur to powiedziałam ze chce pieluchy i każdy kto przychodził to z pampersami,i teraz tez taka umowa jest.bo z ciuszków to mamy wiedzą najlepiej co kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieluchy bo to idzie jak woda i zawsze sa potrzebne a zapasy szybka się kończą.;) Poza tym możesz kupić np: mały kubeczek i miseczkę oraz sztućce, poczekają ale też się przydadzą z tommy tippe są faje od 4 mc, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie każdy to potrafi
PIELUCHY PIELUCHY PIELUCHY !!!! !!!! !!!! Ja bym z chęcią przyjęła Każdą Ilość !!! Zanieś pampersy, będą przeszczęśliwi ! :) Najlepiej wielką mega giga pakę. Ja po narodzinach dostałam wiele niepraktycznych prezentów (ubranka, grzechotki) , a do tej pory najbardziej wspominam PAMPERSY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra....
grzechotki, gryzaki, byle nie maskotki, bo to jest najmniej kochany i potrzebny prezent. i ubranko moze byc - ale takie wieksze np na 74cm - ja po urodzeniu dziecka dostałam dla niego kurtko-bluze 74 i potem jak dziecko podroslo to byla jak znalazł. bardzo sie przydała. ksiażeczki do kąpieli tez super, takie piszczace, plastikowe. albo juz papierowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieluszki pampersa i chusteczki nawilzane...Najlepiej takie bezzapachowe bo maluszek moze miec alergie..Najlepiej sensitive...Z drobiazgow przydaja sie sliniaczki,rajstopki...A z kosmetykow bym nie ryzykowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleksandra....
i popieram łyżeczki, miseczki... to tez sie przyda. najlepiej zapytaj. bo moja kumpela tez orzekła,zeby jej dziecku nie przynosic zadnych dupereli, tylko chusteczki mokre i pieluchy i tylko wybranej marki i firmy,bo uczulone na inne było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1110000
ZDECYDOWANIE tylkooo PIELUCHYYY, wiesz jak to sie przydaje, nigdy tego dosc, zawsze na zapas musza byc, noi ewentualnie jakis moze słodki albumik na zdjecia taki typowo dla dzieciaczkow po urodzeniu i niemowalkow, no wiesz o co cvhodzi ale pieluchy jak najbardziuej zaa zawiązac kokartka i git prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka-Smok
Pytać nie będę, bo kolezanka na pewno powie, że nic nie trzeba... Czyli jednak pieluchy... a jaki rozmiar? Mała ma 3,5tyg. gdy sie urodziła ważyła 3100. A chusteczki to ew. jakie polecacie? A kosmetyki dla mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczefo niby?
ja mysle ze powinnas kupic juz takie pampersy od 4 kg albo 5 bo pewnie narazie mama sie zaopatrzyla chusteczki z seri sentensive naj mniej uczulajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nie każdy to potrafi
kup pampersy 3-6, albo 5-7 a dla mamy kup np. Kwiaty..., wiesz, jak kobieta jest w ciąązy to wszyscy się nią zachwycają, jest najważniejsza, a jak się rodzi małe to nikt już nie zauważa mamy i czuje się ona jak dodatek do cycków, jest zmęczona i czasem ma dośc wszystkiego albo kup jej dobrą herbatę np. Lipton Piramidki jak lubi z kosmetyków hmmm, wątpię, żeby miała czas użyc...,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1981
jak chcesz kupic prezent praktyczny to: papmpersy rozm 2, kosnetyki np Emolium w aptece są super i nieuczulają. Napewno przyda się na przyszłość fajny sliniak np fajny ma firma TOMME TEPEE (z pomieszczonkiiem na okruszki ) czy jakis kubeczek niekapek , ja polecam NUBY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłącze sie do reszty - PIELUCHY rozmiar 3 na zapas i chustki do pupy :) A dla mamy cos z jej hobby :) Ja kwiatów nie chciałam bo mam alergię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pampersy - najlepiej rozmiar 3 :) Dziecko do nich dorośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matrdghjnmk
NO jasne kup pakę pampersów za 50zł bo przecież nie pójdziesz z pampersami dada z biedronki:O:O:O i jeszcze chusteczki najlepiej bez zapachowe,żeby dzidzi nie uczuliły :O:O pewnie koszt z 20zł a i jeszcze dla mamy kwiaty bukiet pewnie z 20zł najtańszy albo nie coś innego bo może ona ma jakieś hobby kolejne 30zł noż kurwa co za baby ja pierdolę idziesz do dziecka nie musisz kupować huj wie co i jeszcze dla matki a z jakiej racji kupo grzechotkę za 10zł i pierdol niech mamuśki sobie same kupią jak ja lubie takie baby jak można powiedzieć,ze się coś chce to jest brak jakiejkolwiek pokory :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrdghjnmk przecież nikt nie karze kupowac najwiekszej paczki jumbo za 50 zł, dla mamy mozna prezent odpuscic, chusteczek tez nie trzeba skoro juz sie kupuje pieluchy. Ja wole kupic oryginalne pampersy - mniejsza paczke niz duza paczke pieluch niefirmowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***Magdallena***
pieluchy chyba najlepszy prezent, tylko tez trzeba uwazac bo czasami skora dziecka nie toleruje np Pampersow tylko jakies inne. Wiec jezeli nie masz pewnosci jakie pieluchy kupuje matka to lepiej przyniesc grzechotke, albo jakis kocyk. To zawsze bedzie potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy ile kasy możesz przeznaczyć :) wiadomo matki najbardziej ucieszą się z pieluch ale hmmm warto wiedziec jakie matka używa bo ja np nienwidzę firmowych pampersów :/ jeśli chcesz mniej kasy wydać to proponuję np oliwkę dla dziecka albo płyn do kompieli z jonsona żółty a jak chcesz jeszcze mniej kasy wydać to grzechotka lub gryzak a co do prezentu dla mamy to nie wiem jak gdzie indziej ale na śląsku się przyjęło że matce daje się coś słodkiego na osłodę życia ja po porodzie zebrałam w sumie chyba z 5 litrów miodu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosmetyki odradzam, bo dzieci często są uczulone...Ubranka w większym rozmiarze na pewno się przydadzą. Pieluchy czy chusteczki to jest na pewno super pomysł, jeśli mieszkasz w jakimś większym mieście to w realu od czwartku będzie promocja na chusteczki pampersa - 6 opakowań za 27 zł plus drugi taki wielopak za pół ceny. Nie wydasz bardzo dużo a mama będzie na pewno zachwycona takim zapasem:) My mamy jeszcze taki piękny album " Moje pierwsze 5 lat" na pamiątkowe wpisy i zdjęcia z pięknymi fotografiami dzieci robionymi przez Anne Geddes http://www.google.pl/images?hl=pl&lr=&client=firefox-a&hs=L7c&rls=org.mozilla:pl:official&channel=s&q=anne+geddes&um=1&ie=UTF-8&source=univ&sa=X&ei=1Q-STfX3C86YhQeS9rGPDw&ved=0CE0QsAQ&biw=1280&bih=619 - nie jest to droga rzecz, a pamiątka piękna na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sommminkowa
No fakt to jest ta stronka na której na pewno znajdziecie cos fajnego i na pewno trafionego jesli chodzi o udane preznety dla maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie spokoj!!!
ŚRODKÓW HIGIENICZNYCH nie daje sie na prezent bo to wiocha, wiec dajcie spokoj z tymi zalosnymi pieluchami! Kup lepiej jakas zabawke i ubranko, od pieluch to sa rodzice dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thtghgthgf
Pieluszki pampersa i chusteczki nawilzane...Najlepiej takie bezzapachowe bo maluszek moze miec alergie..Najlepiej sensitive...Z drobiazgow przydaja sie sliniaczki,rajstopki...A z kosmetykow bym nie ryzykowala. xxx jakie wymagania hahaha. spierdalaj! sama sobie kupuj pampersy i chusteczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56546546
od kupowania pieluch to są starzy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×