Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alka-Smok

Co na prezent dla niemowlaka?

Polecane posty

Gość gość
http://wyspaskarbow.eu/product.php?id_product=550 ja zamówiłam moim znajomym imie dziecka, Natalia, teraz to bardzo modne i fajnie wygląda zawieszone nad łożeczkiem, polecam, bardzo miła Pani przyjmuje zamówienia i szybka realizacja, samemu można wybrac kolorki. Większe literki sa droższe, mniejsze tańsze, przy dlugim imieniu wychodzi drogo, ale krótkie bosko wygądają większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropka kropka
Polecam przytulanki sensoryczne z wstążeczkami, małe szeleszczące poduszeczki z tasiemkami, nie tylko pobudzaja wyobraznie malucha ale wspomagaja jego rozwój. Doskonałe dla rozwoju zmyslu wzroku, sluchu, dotyku. Szczególnie polacem zapoznać się z naszą ofertą przytulanek wykonanych z bardzo dobrej jakości materiałów, w przystępnej cenie https://www.facebook.com/pages/Kropka-kropka/156332247905150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla każdego kto twierdzi że pieluszki to dobry pomysł na prezent ale dziwnym dać worek pieluch polecam bardzo gorąco motorek lub tort z pieluszek, sama takie rozwiązanie znalazłam rok temu, a już kilka razy taki prezent wywołał pozytywne emocje wśród gości na chrzcinach:) ja zawsze zamawiam na www. prezentynachrzest.com bardzo szybko realizują zamówienie, a budowla zawsze jest świetnie zabezpieczona:) Ostatnio dla chrześnicy kupowałam ten motorek http://prezentynachrzest.com/motor_rozowy_kocyk_skarpetki_kubek_maskotka_pampersy_opcja_umieszczenia_haftu,p,10220.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam książeczki czarno biale dla maluszka od 3mca i np. z pieluch wozek (bardzo łątwo zrobić samemu poszukaj w necie) ,może jakiś kosmetyki dla dzidziusia,albo ciuszek ale tak rozm 68-74 gdyż tych małych to na pewno maja duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AblaK
Dziecko w tym czasie najbardziej potrzebuje pieluszek, wiem to z doświadczenia;) Dlatego też dla siostrzenicy jak tylko się urodziła zamówiłam w sklepie www.prezentydlabobasa.pl piękny torcik z pieluszek z kocykiem i skarpetkami, cudownie to wygląda a każdy element tortu przydał się małej;) polecam bo wydatek taki sam jak jakiś zabawek itd a Mama dziecka się ucieszy a maluszkowi się przyda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
ja wlasnie tez ucieszyłam się najbardziej z pieluch i chusteczek nawilżających i kosmetykow dla dziecka. niby takie oklepane ale wlasnie TO najbardziej w takich chwilach jest potrzebne. i do dzis jestemn wdzeiczna tym osobom ktore mi to dali/dały i najbardziej wlasnie to pamietam a nie jakies figurki czy co tam innego niepotrzebnego zbieracza kurzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
rożek, pozytywka tez jest OK tylko skad wiecie czy tego mloda mama juz nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa ale nie za tyle pieniędzy :) to ma być prezent dla dziecka koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluszek nigdy za dużo, każda mama ucieszy się z takiego prezentu, bardzo fajnym rozwiązaniem są torty pieluszkowe :) Ostatnio koleżanka dostała tort zrobiony przez sklep www.pieluszkowybum.pl z czarnymi rock'owymi ubrankami super!!! Ale mają na stronie bardzo dużo innych tortów w różnych cenach z różnymi dodatkami, nawet same pieluszki ślicznie zapakowane. Na allegro też jest sporo tych tortów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćSylwucha
Mata edukacyjna albo ewentualnie karuzela do łóżeczka, my mamy BabyOno i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tydzień temu kupiłam dla swojego malucha poduszkę słonia tulisia . Jest super kolorowy i bardzo mięciutki. Teraz nie muszę się martwić, ze maleństwo się przeziębi bawiąc się na podłodze. Słonik jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tydzień temu kupiłam dla swojego malucha poduszkę słonia tulisia . Jest super kolorowy i bardzo mięciutki. Teraz nie muszę się martwić, ze maleństwo się przeziębi bawiąc się na podłodze. Słonik jest idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może ręcznik z kapturkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Jesli nie masz pomysłu na preznt zapraszam na naszą strone internetowąwww.gumowakaczuszka.pl znajdziesz tam wszystko dla noworodków jaki i troche starszych dzieci. Szcególnie polecam butelki, smoczki i podgrzewacze firmy Yoomi. Serdecznie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmartaa
Cześć! To ja od siebie dodam, że sa fajne polskie firmy, które mają świetne rzeczy dla niemowlaczków, a nie podbijają cen o markę.:) podrzucam: http://lullalove.com/ , mają naprawdę dobre pomysłowe rzeczy (gryzakośliniaki, miś termoforek mr b, pingwinek na suche ciepłe-zimne okłady i bambusowe otulacze), to jest coś przydatnego a nie każdy do tego dotrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisse
Właśnie też szukałam krajowej produkcji, w sklepach czego się do ręki nie weźmie to jakaś chińszczyzna. Raz tylko na targach we Wrocławiu udało mi się znaleźć fajne polskie produkty i od tamtej pory tylko takich szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalin
Ja ostatnio odkryłam kocyki La Millou to będzie chyba moja prawie ulubiona polska marka, zaraz po MINIO Maskotki Funkcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devlin
a to dla dziewczynki ma być ten prezencik? bo jeśli tak to bardzo słodkie i mięciutkie kocyki z minky widziałam tutaj http://maylily.pl/kategoria/dla-kobiet/rosetta ja się w nich zakochałam i sama chciałabym taki kocyk dostać, ale mój syncio to już duży chłop :) natomiast to i tak fajny prezent niż ubranka bo dziecko nie wyrośnie tak szybko z kocyka, a będzie to fajną pamiątką na później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka877
Polecam ręcznie szyte przedmioty, ponieważ są jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i można cos zamówić na specjalne zamówienie. Moja córcia dostała taki prezent- komplet kocyk i poduszeczka minky oraz do tego w komplecie miś oraz kosteczke... Powiem,, ze to super sprawa bo takich rzeczy w sklepach nie ma. Moja córcia dostała z firmy Tul Misie, sa na FB bo znalazłam ich link- https://www.facebook.com/pages/Tul-Misie/1544016689147662 . polceam bo mają na prawdę super jakościowo produkty. Sama wybieram się teraz w odwetki i na pewno coś tam kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenaka
Na fejsie na stronie Minio Maskotki Funkcyjne często robią konkursy, nagrodą są cudne pokrowce-maskotki, moja koleżanka wygrała osiołka i nawet jest zdjęcie jej dziecka z tym pluszakiem na stronie głównej u nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alianka
Tort z pieluszek od http://basmar-pabianice.pl/. Specjalny dla dziewczynki lub dla chłopca. Do tego można dokupić tradycyjnie ciuszek i mamy prezent :) Sama wybierałam się do koleżanki, gdy urodziła dziecko i kupiłam jej właśnie taki zestaw. :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ttps://www.facebook.com/tulimi?ref=profile znalazłam fajne poduszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako prezent dla niemowlaka świetnie sprawdzą się zabawki interaktywne. Maluch może się dzięki nim czegoś nauczyć, a przy tym ich dodatkowe atrakcje w postaci dźwięków i światełek sprawią mu mnóstwo frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam torty pieluszkowe - super pomysł na chrzciny, narodziny maluszka itd , zapraszam na stronkę www.facebook.com/zolzamade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×