Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gizula888

Co na chrzciny?

Polecane posty

Dziewczyny za miesiąc mam chrzciny u bratanicy i chciałbym cos dla niej kupić - nie jestem matką chrzestną, a kase chciałabym dać w ostateczności tj wtedy jak nic nie wymyśle. Proszę młode mamy o rade - cos co by Wam się przydało ?Dzięki z góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek na chrzciny dostał złoty łańcuszek z medalikiem- co dla mnie jest absolutnie zbędne, teraz będzie leżeć w szufladzie 7 lat i założę go synowi na komunię...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie jest dać srebrny smoczek ( to nie jest taki prawdziwy) jest tam miejsce na wygrawerowanie daty i godziny urodzenia oraz otwór w który wkłada się pierwszy zabek:) koszt to około 100pln natomiast jeśli wolisz coś praktycznego to może jakiś fajny ciuszek dla maleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podpytaj może rodziców, czego potrzebują dla dziecka. a jak ci powiedzą, że nic (częste, mogą się krępować powiedzieć) to może faktycznie coś z ciuszków, ale oczywiście tych w większych rozmiarach. zazwyczaj rodzice mają wszystko dla dziecka, kupione już przed porodem, więc tak na siłę to nie masz co wymyślać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 1981
ja kupiłam na pamiatkę kocyk z wyszytym imieniem, datą urodzin i waga i cm jakie dziecko miało...mozna zamówic na allegro. Srebrny obrazek...taki di postawienia na komodzie, a dla dziecka zabawkę edukacyjna.Każdy był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek dostał jeszcze krzesełko do karmienia z którego do dziś korzysta :) to był na prawdę trafiony prezent :) to zależy jeszcze ile masz zamiar przeznaczyć na ten prezent. ja nie miała krzesełka o czym wiedział chrzestny i sam wpadł na pomysł żeby go kupić. trafił w 10 bo tak czy inaczej byśmy je musieli kupić :) synek miał 4 miesiące jak był chrzczony a krzesełko jest od 6 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chrzczę syna za dwa tygodnie i potrzebuję ubranek w rozmiarach 68-70-72. Bo na teraz jak malutki to mam, a później bym musiała kupować. A po co mi kolejna mata edukacyjna czy zabawka, syn już ma ich dość sporo, a na razie się nimi nie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilkaaaaaa
Ja powiem szczerze dostałam od siostry paczkę pieluch i trochę ubranek i był to najlepszy prezent:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciuszki to też jest dobry pomysł :) tego nigdy za wiele. jednak w tym przypadku ja kupiłabym coś lepszego i droższego :) jakiś kombinezon, albo kurteczkę wiosenną :) aha i zapomniałam dodać, że jeszcze synek od dziadka dostał komplet pościeli z czego też do dziś jestem bardzo zadowolona :) zapytaj rodziców czego potrzebują lub po prostu sama zobacz co mają a czego nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...vvv...xxxx
my kupilismy lezaczek bujaczek z fisher price( rodzice chcieli) chrzciny byly jak mala miala 3 miesiace teraz ma dwa latka a fotelik dalej jest wykoryzstywany, zdal egzamin na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pytałam ale mama mowila ze co damy to bedzie wiem ze mają matę edukacyjną - chciałabym kupić coś przydatnego tak do 300 zł:) dziękuję za odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...vvv...xxxx to chyba też zależy od dziecka :) mój synek ma identyczny leżaczek i wcale mu się nie podoba................leży złożony w szafie, szkoda mi go wyrzucić więc czeka na siostrzenicę, która urodzi się lada dzień, może jej się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za krzesełko do karmienia też bym się nie obraziła ;] też dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna tam...
albo zrzuta z kims i fotelik samochodowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danka15

Moja chrześnica miała już prawie roczek gdy ją chrzczono więc kupiła  jej już spacerówkę z prawdziwego zdarzenia. Bardzo przypadł mi do gustu model ze sklepu Tosia espiro magic i spodobał się także małej i jej rodzicom. Super opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×