Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała prośba o podpowiedź

kuchnia - kto ma zmywarkę , pralkę w kuchni- jaki okap wybrać ???

Polecane posty

Gość mała prośba o podpowiedź

Dziewczyny napiszcie mi prosze która z Was ma w kuchni zmywarkę i pralkę. Czy pralkę wolnostojącą macie zabudowaną ? Musze w kuchni upchać a nie mam za dużo miejsca i zmywarkę i pralką. W ogóle dodawajcie swoje rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbgjbjb
Ja mam zmywarke, pralka sie nie zmiescila, ale mam taka jakby pralnie, wiec tam stoi pralka i suszarka bebnowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolenta
Mam zmywarkę w kuchni. Pralki nie. Zmywarka jest wolnostojąca, ale po zdjęciu góry weszła pod szafki. Przy zakupie pralki lub zmywarki zwróć uwagę na to, by górę można było ściągnąć. No chyba, że kupisz sprzęt do zabudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała prośba o podpowiedź
a macie małe kuchenki czy raczej większe ? Właśnie jestem na etapie remontu i nie mam gdzie dać pralki bo łazienka by się zagraciła. Mieszkam w domu jednorodzinnym. Kiedyś kuchnię miałam w zasadzie w centrum domu, ale teraz chce ja przenieść do mniejszego od dawnej kuchni pokoiku...bo nie lubie mieć kuchni na pokaz...jak tylko ktoś wejdzie do domu to od razu kuchnia.... W miejscu starej kuchni chce zrobić jadalnie. Macie osobne jadalnie lub połączone z kuchnią jeszcze w starym budownictwie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sgsgsggsgsgsgsgggsg
Ja mam kuchnie polaczona z jadalnia. Nie zbyt wielka, bo cale pomieszczenie ma okolo 18 m2, a w bloku z wielkiej plyty nie dalo sie wiecej wygospodarowac. W sumie to bardzo wygodne rozwiazanie,jesli chodzi o takie zwykle dni. Niestety na bardziej uroczyste okazje , to juz przenosimy stol do nawiekszego pokoju. I oczywiscie mam zmywarke, ale ona akurat byl do zabudowy i pralke w kuchni. Pralka byla taka zwykla , wolnostojaca . Dzieki zdjeciu z niej gornej blachy zmiescila sie ladnie w szafce. Tak ze wcale nie widac ze tam jest . Super rozwiazanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała prośba o podpowiedź
a co z jadalnią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam tak
mamy w kuchni pralkę i zmywarkę - stoją sobie obok siebie te dwie moje przyjaciólki ;) Obie białe, takie same wymiary, więc nieźle to wygląda nawet Miałam obawy, jak będzie z pralką w kuchni, czy zapach proszku nie będzie się mieszał z kotletami - ale niepotrzebnie, zupełnie nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co Ty pytasz tak w ogóle
? Ja mam zmywarkę i pralkę w kuchni, nie stoją obok siebie, ale na dwóch końcach kuchni. Pralkę kupowałam do zabudowy, zmywarkę też. Kuchnię mam otwartą na pokój, który pełni funkcję dziennego, jadalni i telewizyjnego, a także mojego miejsca do pracy (:P). Okapu nie mam, bo w moim bloku nie wolno podłączać nic do wentylacji. Jeśli chodzi o rady, to wiesz oczywiście, że najlepiej zmywarkę postawić tuż obok zlewu :D Postaraj się wygospodarować jak najwięcej blatu roboczego, bo jak zmniejszasz sobie kuchnię, to może ci być ciężko się przestawić, dla mnie to był największy problem w malutkiej kuchni. Jeśłi kupujesz nową zabudowę kuchni to polecam ci szuflady w dolnym ciągu, na nic bym ich już nie wymieniła są super wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała prośba o podpowiedź
No te szuflady w dolnych pólkach podobno nie zastąpione są... Nie miesza się zapach proszku do prania gdy prlaka jest w kuchni... Mam tak w starej. Czemu ma być zlew blisko zmywarki ??? Ja akurat wymysliłam sobie dość dużo miejsca jesli chodzi o blat. Zlew mam rogowy i nie duży bo mam zmywarkę. czy dobrze kombinuję ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helga 11122
Dziewczyny jakiej firmy macie zmywarki i powiedzcie ile już użytkujecie ??? Mam też pytanie jak myjecie gary czy od razu po obiedzie czy codziennie czy zbieracie przez 2 dni ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ....
PORADZCIE W SPR ZMYWAREK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sprawie zmywarek nie poradzę ale jeśli chodzi o okap to faktycznie amica najlepsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmywarka to najlepsza będzie Whirlpoola z 6-tym zmysłem, dobrze wszystko domywa, nie trzeba spłukiwać, przypalone gary też się umyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dideczny
Proponuję zmywarkę Siemens SR25E830EU. Wąska, poręczna, oszczędna, po prostu R E W E L A C J A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o okap, to ja polecę świetne miejsce, gdzie można kupić je w niezłej cenie i w bardzo dobrej jakości. Sprawdźcie tutaj http://cichakuchnia.com - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pralkę wolnostojąca, zmywarkę siemens, ogólnie fajny sprzęt. Panowie w media expert pomogli mi wybrać, bo ja to niezbyt się na tym znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×