Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Gość modliszka90

Hej,czy są tu jakies mamusie z terminem na lipiec??Jak sie czujecie?Znacie juz plec swojego maluszka??Wpisujcie sie;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgdagfgfhswjh
Modliszko są już chyba dwa obszerne tematy o lipcówkach 2011 :) Poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ja też mam termin na lipiec a dokładnie na 7 a na obrzerniejszych tematach to nawet nie zauważą jak coś piszesz wiec raz tam napisałam i olałam sprawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
Witaj,dopiero teraz odpisuje bo myslalam ze juz nikt nie napisze hehe no i zgadzam sie z Toba;) Ja mam termin na 9 lipiec wiec dwa dzionki roznicy heh wiesz juz co sie urodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja się zgłaszam :) Termin z kalendarzyka na 3 lipca, z USG na 11 lipca. 23 lutego idę na kontrolne USG i może poznam płeć, choć czuje , że będzie chłopaczek :) A Wy już wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
Ooo i nowa lipcóweczka;) Fajno;) Ja nie znam jescze płci i nawet sie nie domyślam co bedzie,jakos nie mam żadnych przeczuć,choc na początku bardzo chciałam chłopaczka,a teraz jest mi to chyba obojętne,tylko żeby było zdrowe:) Ja 11 lutego ide do gina i wtedy sie dowiem co i jak;) A czujesz juz ruchy maluszka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję już ruchy i nawet mini kopniaki :P co do innych lipcowych tematów zaczełam pisać na lipcówki 2011 i tam jest bardzo fajnie bo na termin lipiec 2011 pisałam ale taki olew był wiec przeszłam gdzie indziej :P Płci jeszcze nie znam poznam dopiero 8 marca bo wtedy mam usg a wizyte mam jeszcze teraz 15 lutego ale bez Ale ja myslę że bede miała drugiego syna bo za dużo u nas bab hehe zastanawiam się też nad tym zeby iść na usg 3d/4d :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daria poznań - czuć od ciebie zajdłością. Nie jesteś dobrą osobą masz w sobie za dużo gniewu. O co, o to że jakieś panienki ci nie odpisały na forum? Pisząc o tym 2 raz chyba oczekujesz że ktoś napisze " ooo jakie złe te z lipca że cię olały". Oj chyba ciężko będzie miało to twoje dziecko. Będziesz idealną teściową z kawałów na przyszłość 8) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
Ja własnie bede robiła 4d tylko niewiem kiedy bo moja gin mnie juz na to namawiala na poprzednich wizytach bo to fajna sprawa,a ze juz mozna rozpoznac plec to mnie pewnie na nastepnej wizycie ponagli zebym sie juz wybrała,bo ona ma tylko w 2d wiec szału nie ma niestety.A co do ruchow maluszka to ja juz czulam duzo wczesniej,ostatnio nawet kladac sie spac tak dał sie we znaki jakby niewiadomo jaki duzy byl:) heheeheh I mam pytanko,w ciagu dnia odczuwasz te ruchy czy bardziej jak lezysz czy np. siedzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
Do Pytajnik:nie rozumiem po co sie czepiasz,na innych lipcowkach ja tez odniosłam takie wrazenie wiec jak jestes tak uprzejma zmień temat bo póki co to ty sie czepiasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka90 w ciągu dnia też ale jak siedze albo leże bo jak chodzisz to jeszcze za wcześnie a pozatym dziecko w brzuchu lubi być kołysane :P pytajnik000 ja zajadła nie zauważyłam :P a za złą matkę się nie uważam bo już jedno dziecko mam i jakoś od mamy nie ucieka :D a co do gniewu to wręcz przeciwnie jestem optymistką a nie nerwusem który co chwilę chodzi i wyzywa :P A jaką bedę teściową to się jeszcze nie zastanawiałam ale raczej bede taka jak moja na nią nie mogę narzekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka90- tak, czuję już ruchy. Na razie jest to tylko takie łaskotanie, przelewanie, ale wiem już, że to bąbelek mnie zaczepia :) Pojawia się zazwyczaj jak kładę się spać i jak leżę lub siedzę. Co do USG 3D- ja już miałam robione w 13tc, ale dzidziuś odwrócony był plecami, więc oglądnęłam sobie tylko kręgosłup i dupkę :) Może na kolejnym badaniu pod koniec tego mies. pokaże mi buźkę i co ma między nóżkami :) Mój lekarz przy każdej wizycie swoim pacjentkom robi ten rodzaj USG bezpłatnie. Normalny koszt to 200-300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate1238 mój gin ma 2d i 3d też na kase chorych robi, a koszt 200-300 zł to napewno za usg 3d razem z 4d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nie robi na kasę chorych, bo ja chodzę prywatnie. To chyba jego dobra wola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
kate 1238 To dobrego masz lekarza,moj ma tylko 2d a zeby zrobic w 3 albo 4d musze jechac do sasiedniego miasta akoszt to 160 zł za 3d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze do mojego na kase chorych i jestem zadowolona w pierwszej ciazy też do niego chodziłam :) a mi zależy na tym usg 4d ale z tego co widzę razem z 3d robią i płytkę nagrywają :) najlepsze jest to że pod koniec ciązy z synem badając dokładnie mój brzuch powiedział wage dziecka że bedzie mały miał 3600 lub 3700 a w szpitalu przed porodem na usg stwierdzili ze bedzie miał 2500 potem to skreślili i stwierdzili że to jednak bedzie 3000 g a mój syn się urodził to miał 3700g 59 cm więc potem się z tego uśmiałam ze lekarz po badaniu brzucha wiedział a oni tępe masy nie dali rady ocenić na usg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny widze, ze tu rozmowy sa sympatyczne i chetnie sie przylacze. Ja tez prubowalam pogadac na innych lipcowych tematach ale tam jest za duzo kobitek i sie nie dziwie, ze nie reaguja na nowe wpisy tak szybko. mam termin na 17 lipca i tez juz czuje moje malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dotek
Witam Lipcóweczki!! Też chętnie się do Was dołączę. Mój termin to 7 lipca :) Ruchy chyba czuję, ale jakoś nie jestem pewna ;) Jutro umawiam sie na 3D na przyszły tydzień :) Już nie mogę się doczekać :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam termin na 19 lipca i jeszcze nie czuję ruchów tylko takie bulgotanie w brzuchu, czy któraś z was to miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabell81
Witam mam termin na 01 lipca. W czwartek idę na usg, może poznam płeć. Od niedawna czuję ruchy, na początku było to coś jakby bulgotanie właśnie, później "motylki", a teraz to potrafi wyraźnie kopnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja tak miałam, teraz mam łaskotanie i czekam na kopniaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że Nas na Tym temacie również coraz więcej :D ja nie miałam bulgotania ja poprostu jak poczułam to kopniaka i jakby się cały czas obracało :P Ja też mam na 7 lipca ale się zatanawiam którego urodze :P obstawiam że w 42 tak jak pierwszy raz rodziłam więc pewnie 21 lipiec no chyba że wydarzy się cud i zechce mame zobaczyć wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
No co ja tu widze ile lipcóweczek:) Super;) Wiecie jaka ja jestem ciekawa płci,dowiem sie zapewne pod koniec miesiaca,a co do ruchów to dzisiaj maluszek tak mnie zaczepiał,jak nigdy hehe to naprawde super uczucie;) To moja pierwsza ciaza i jestem ciekawa czy urodze w terminie czyli 9 lipca.Aha i macie imionka dla swoich kruszynek??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem bardzo ciekawa plci maluszka ale dowiem sie dopiero w marcu...o ile maluch zechce wspolpracowac z lekarzem ;) modliszka to jest naprawde fajne uczucie czuc ruchy dziecka :) to tez moja 1 ciaza. ale czasami to mam dosc tego mojego rozbrykanego lokatora i wtedy moj M wkracza do akcji ;) jak poglaska i pogada to male sie uspakaja-bezcenne wieczorem przed zasnieciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
321 Mysza: Niom to jest takie nietypowe odczucie,ja to bym mogla non stop trzymac reke na brzuszku i czekac na zaczepki i mini kopniaczki,ale widze ze ciebie to juz ładnie "molestuje" skoro czasami masz dosyc heh:) pozniej to dopiero bedziesz narzekac heheheh Wiesz ja to mam problem z przekrecaniem sie z boku na bok w nocy,tak mi ciezko jakbym wazyla ze sto kilo i miala niewiadomo jaki brzuch;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a znalazlas juz jakas pozycje do spania? ja nadal nie moge bo przyzwyczajona jestem do spania na prawym boku a to sie malenstwu nie podoba bo ma mniej miejsca na harce ;) a ta zalecana pozycja na lewym boku z poduszka miedzy nogami to wkuzajaca jest jak dla mnie miby dopiero poczatek a ja tez czuje sie jak slonica czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modliszka90
Szczerze mowiac to ja tylko spie na prawym boku,bo na lewym to mi niewygodnie hehehe kurcze to ja gdzies zle doczytalam o tym spaniu,ja bylam przekonana ze wlasnie na prawym jest dobrze spac;) a jak juz sie obroce na lewy to za poduszke sluży mi moj "mąż" :) i wtedy jest gitarka,tylko mało mi miejsca,przydałoby sie łoże królewskie hehehe no i dobijające jest nocne odwiedzanie toalety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniezka 27
Witam Moje Drogie ja też mam termin na 12 lipca 2011 roku jest to moje pierwsze maleństwo i bardzo się boje o nie .wczoraj byłam u ginekologa i stwierdził ze mam grzybice wczesniej nigdt tego nie miałam .czy wy miałyście takie problemy ?ja jestem w 18 tyg ciąży , i koleżanka zaproponowała mi metobę z czosnkiem ale nie wiem czy to nie zaszkodzi dziecku bo te nestatyny i masci dla partnera nie pomagają co o tym sądzicie ?proszę o radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×