Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość modliszka90

TERMIN LIPIEC 2011

Polecane posty

Dzen dobry kobitki :) Jesli o brzuszkach mowa to mi wlasnie wszystko w brzuszek poszlo wiec jest taki ladny ciazowy :) ale nie za duzy, wiem, ze teraz ruszy mocniej do przodu bo maluch bedzie rosnac wiecej co do siusiu to wstaje raz w nocy bo juz wiem, ze jak czasami mi sie chce to to oszustwo bo male kopie w pechez ;) Modliszka kup sobie spodnie z golfem, takie ktore mozna regulowac i beda "rosly" z toba. Bo jak masz cos siasnego to ani tobie niewygodnie ani maluszkowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widzę że dyskusja w toku. Ja tak jak pisałam miałam dziś wizytę i usg. Maluszek rozwija się prawidłowo, tylko kiepsko się ułożył podczas badania i trudno było zobaczyć pleć, ale mój doktor dopatrzył się siusiaka. Tak czułam od początku ciąży. Po wizycie pojechałam do zakładu ze zwolnieniem i po obejrzeniu mnie koleżanki stwierdziły, że ładnie mi w ciąży i nic się nie zmieniłam tylko brzuszek urusł. Wypróbowałam wczorkj sposogy spania na lewym i prawym boku i zdecydowanie preferuję prawy- usnęłam od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabell to super, ze z maluszkiem wszystko ok a mialas tez robione badania na cukier i zelazo? tez w polsce tna mini nozykiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na żelazo i cukier nie miałam tzn. miałam mierzony poziom cukru na czczo, ale z glukozą jeszcze nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agabell super ze z maluszkiem jest wszystko ok. mnie czeka wizyta we wtorek i mam nadzieje ze usłyszę podobne informacje:) A który to tydzień jesli mozesz napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znalazlam cos fajnego i godnego przeczytania! http://www.mamazone.pl/artykuly/bede-mama/ciaza/zdrowie-i-badania/2009/co-lubi-maluch-w-brzuchu.aspx to ja mam zupelnie pokrecone badania ;) wczoraj bylam po 15 i pobrala mi krew z palca wlasnie na te badania i wcale nie bylam na czczo. Nawet sobie przed wyjsciem zjadlam cos slodkiego :) ale widac zdrowa jestem bo bylo oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj zaczęłam 20 tydzień, z usg termin wychodzi na 24.06 z miesiączki na 01.07. Zobaczymy czy się sprawdzi. Jedno mnie tylko martwi. Lekarz podczas badania stwierdził u mnie lekkie rozwarcie ok 0,5 cm. Kazał mi się nie przejmować i odpoczywać, po raz kolejny przepisał mi luteinę, mam też nospę brać. Po zatym reszta ok. szyjka się nie skraca, ale i tak się martwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowisz male rozwarcie. Ja mysle ze skoro kazal sie tym nie przejmowac to ja bym tylko stosowała sie do jego zalecen. Przede wszystkim duzo odpoczywac. A jestes na L4? Ja tez biore luteine, nospe i jeszcze diphergan ale dlatego jak pisałam na poczatku pierwsza ciaza obumarla. Ostatnio mi brzuch twardnial wiec mialam zwiekszone dawki lekow i jestem na l4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321Mysza: ja miałam robione badania rano i musiałam byc na czczo. Krew mi pobrali do probówki. Moze miałas na co inne te badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agabell
Jestem na zwolnieniu od początku roku, wcześniej wykorzystałam zaległy urlop. Ja byłam chętna do pracy ale ze względu na to że pracuję fizycznie, dosyć ciężko to dałam sobie spokój. Pewnie i lepiej bo nie wiadomo co by mogło być. Na wynikach w ciąży byłam jak dotąt raz miałam robioną morgologię, wr, mocz, cukier na czczo. Lekarz mówił, że niedługo znowu mnie wyśle. Myślałam, że te badania bede robiła częściej, ale widać nie ma potrzeby. Moje znajome miały robione badanie ze 3x w czasie całej ciąży, jak wyniki są dobre to chyba nie ma sensu robić częściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie badania robi sie podobno co 2-3 m-c. Wszystko w zależnosci czy jest taka potrzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
321 Mysza: Włanie myslalam o zakupie takowych spodni ale w mojej miescinie nie ma takich super sklepow gdzie dostane takie spodnie,jestem wybredna co do ciuchów i boje sie ze bede sie zle czuła w takich spodniach a wiadomo ze kazdy chce dobrze wyglądać;) Póki co dzisiaj kupiłam legginsy nawet takie całkiem spoko chociaz niewiem jak długo mi posłużą hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabel dobrze Kasia powiedziala, ze nie ma sie czym martwic teraz wazne zebys nie miala stresow i nerwow bo maluszek przezywa wszystko razem z toba Kasia te badania to ona przy mnie zrobila i odrazu powiedziala wyniki. Nie dziw sie, ze nie na czczo bo u mnie to wszystko jest pokrecone i dziwne... ot zrozum niemiecka mentalnosc ;) Modliszka ja swoje kupilam w h&m i zalezalo mi zeby wygladaly jak normalne jeansy a nie worki dla ciezarnej ;) ale faktem jest, ze maly wybor takich spodni i trzeba sie nachodzic :) no i pamietac ze latem to raczej cos bardziej przewiewnego wiec spodnie to tylko na teraz i wiosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysza:Więc tez odwiedze ten sklep choc ostatnio juz bylam u jego drzwi i sie wycofalam hehehehe Jesli juz mowa o nerwach to niestety mnie jakos nie opuszczaja,codziennie jest tyle sytuacji ze płacz i stres jest u mnie na porzadku dziennym...wiem ze tak nie moze byc,ale jestem osoba bardzo nerwowa i porywczą wiec ciezko mi przyjmowac pewne sprawy na spokojnie,choc staram sie dla mojego maluszka byc bardziej spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszka: fajnie sie mowi a gozej z realizacja ;) znam to ale za to staram sie czesto rozmawiac z malenstwem i czytac mu bajki no i namawiac na to samo mojego M... choc on to robi bardzo chetnie. w tym linku ktory dalam wczesniej fajne rzeczy przeczytalam wlasnie na temat relaksacji i zabawy z nienarodzonym dzieckiem... sie az poplakalam ze wzruszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam spodnie z h&m co prawda mam je od siostry ale sa super i w dodatku modne a nie jakies workowate. Są to rurki. Dużo jest na necie tylko trzeba dobrze sie zmiezyc. Ogolnie firma h&m ma duzy wybor w ciucach ciazowych tylko niestety dosc drogie:/ 321Mysza: nie wiedziałam ze mieszkasz w niemczech:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem miło zaskoczona ofertą sklepów odzieżowych w moim mieście. Tak jak by o mnie pomyśleli. Zajrzałam ostatnio do kilku, a tam duży wybór luźnych tunik, całkiem niedrogo. Gorzej ze spodniami, do wyboru leginsy albo dresy. Z mojej szafy mieszczę się już tylko w 4 pary spodni nie wliczając takich co z domu w nich nie wyjdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia bo nie ma sie czym chwalic... zreszta jakby weszly na ten topik co poniektore babeczki to pewnie by mi sie oberwalo, ze sie przechwalam i takie tam ;) jak tak przegladam niektore topiki to nie wiem czy sie smiac czy plakac bo o takie rzeczy sie potrafia czepiac, ze glowa mala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabell jak chodzi o ciazowe ciuchy to tylko spodnie i ewetualnie cos z mega przeceny kupilam a tak to taniej dostaniesz tuniczki i luzne sukienki w normalnych sklepach. nabijaja cene tym, ze to ciazowe Kasia niestety ceny maja wysokie ale czasem trafiaja sie promocje.. no i zazdroszcze ci tych rurek bo tez na takie teraz poluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt sa nie ktore osoby ktore juz naprawde nie maja sie czego czepiac wiec czepiaja sie byle czego aby tylko miec temat i zajecie. co do ciuchow ciazowych to fakt dzisiejsza moda jest akurat przychylna ciezarnym:d jest duzo tunik, sukienek wiec z tym nie ma problemu. Gorzej ze spodniami. U mnie w mięscie akurat nie ma fajnych. jak sa to takie worki. Dzinsy z innej epoki. Ja np lubie teraz rurki a w takim sklepie nie znjadziesz fajnych. Jedynie h&m posiada ciekawą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka rurki sa super. Jak nie boisz sie kupować na allegro to tam poszperaj. teraz moja sis kupiła takie same rurki tylko większe bo tamte byly juz za male i mi dala. Co prawda używane ale tak naprawde to przeciez nie sa uzywane dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia to byla genialna propozycja ale bardzo niebezpieczna w skutkach ;) juz buszuje po aukcjach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza hihi ja tez uwielbiam buszować na allegro ostatnio to tak z nudów ogladam rózne aukcje. Szukam szlafroku takiego z typowej froty i niestety w skpelach nie ma takiego a jak juz znajduje to w kolorze białym. no a na allegro sa ale boje sie kupować bo niby pisze frota ale z zdjecia to nie wyglada na frote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym chciała żeby był już lipiec i żebym mogła tu napisać, że urodziłam zdrowego, ślicznego synka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agabell to calkowicie normalne, ja jak czuje ruchy malenstwa i jak mnie zaczepia to najchetniej juz bym je chciala tulic i miec przy sobie z drugiej strony... ale rzeba jaszcze poczekac i to dla dobra maluchow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Dziewczyny :) agabell81 nie martw się do Lipca już nie tak długo i zleci bardzo szybko :D Pisałyście o ciazowych ciuszkach ja mam u nas sklep ale to nie jest ciazowy tylko sklep chiński i tam ciazówki kupiłam za 50 zł i nie są workowate na szczeście bo ja tez takich nie lubie ale i tak kocham leginsy :P a na allegro zamawiałam buty mojemu bratu koszulke i bluze i wszystko było ok.tylko trzeba patrzeć na komentarze wystawiającego Co do mojego brzucha to o Tym czasie w pierwszej ciazy nic nie było widać a w tej juz mam brzuszek i w swoje spodnie jeszcze się mieszcze ale już ciężko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamusie!! Ja też już czekam z utesknieniem do lipca :) narazie wykorzystuje dobre samopoczucie i maluje na ścianie postacie z bajek :) łóżeczko mam dostać od znajomych wiec miejsce już czeka... Tak bardzo cieszy mnie każdy drobny szczegół w tej ciąży, najlepszy nastrój oczywiście zaraz po wizycie u gin. Nie wiem czy też tak macie, ale kiedy jest już 3 moze 4 dni do wizyty to zaczynam panikowac ze cos moze byc nie tak ;) na szczęście pozniej okazuje sie ze wszystko w najlepszym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak macie, ze reagujecie na pogode? u mnie deszczowo sie zrobilo i mam ochote tylko na jedno-spac ;) dzis sie obudzilam o 13... bylam w lekkim szoku, ze tak dlugo potrafie spac ;) co macie juz kupione jesli chodzi o wyprawke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to pogoda, ale strasznie dzis rozdrażniona jestem. Jeśli chodzi o wyprawke to jeszcze nic nie mam. Czekam bo mam co nieco dostać od znajomych i chcialabym zobaczyc. Pozatym w przyszlym tyg mam usg 3d i moze zobacze płeć dziciątka i kupię wyprawkę wtedy powolutku :) ale prawda jest taka ze ledwo sie powstrzymuje przed zakupami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oprócz łóżeczka od przyjaciółki jeszcze nic nie mam. Mąż chciał je już nawet złożyć, ale go powstrzmałam. Ja też tak mam, że moje samopoczucie zależy od pogody, i kompletowanie wyprawki zacznę na wiosnę, bo wtedy dostanę nowej energii i ochoty na zakupy. Pewnie coś dostanę od koleżanek więc się nie spieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×