Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kamillkr1294

ZNIEWOLONA MILOSC

Polecane posty

Gość kamillkr1294

Witajcie.Potrzebuje jakiejkolwiek rady moze i pomocy w nastepujacej kwestii. Jakis czas temu poznalem fantastyczna kobiete-powiedzmy JULIE:) Jest mezatka od ponad 10 lat.Niewinnie poznalismy sie na chacie oboje nie szukajac nikogo.Znajomosc zaczela sie rozwijac i przeniosla sie z chata na inne plaszczyzny-gg, skype, telefon. Zaczelismy spedzac wirtualnie ze soba coraz wiecej czasu poznajac sie wzajemnie.W pewnym momencie zorientowalismy sie wspolnie ze zaczyna nas laczyc to cos co nie pozwala czlowiekowi normalnie spac jesc i myslec. Podjelismy decyzje ze chcemy byc razem-zabukowalem Jej bilety lotnicze dla Niej i dzieci (ona mieszka w Polsce ja za granica). Przylecialem do Polski na kilka dni by spojrzec w Jej oczy w realu. Wkoncu doszlo do naszego spotkania-spedzilismy cudowny weekend w Magicznym Miescie.Oboje bylismy juz pewni ze musimy byc razem bo to co nas polaczylo to milosc.Zaczelismy wspolnie planowac nasze zycie we czworo za granica.Wszystko bylo przemyslane i dopiete na ostatni guzik. Co do Jej malzenstwa...przez wieksza czesc Jej malzenstwa byla zastraszana i upakazana przez meza, dochodzilo do gwaltow klutni i przemocy emocjonalnej dlatego tez tak latwo bylo Julii podjac decyzje o ucieczce od malzonka. Dwa dni temu nasz kontakt urwal sie w oka mgnieniu.Julia pod naciskiem i presja wyznala mezowi prawde poprostu powiedziala mu o nas.Czar prysl-wyprowadzila sie od niego mieszka u swojej mamy ktora de facto zyje zasciankowymi stereotypami twierdzac ze Julia nie moze ulozyc sobie na nowo zycia tylko trwac przy mezu nie wazne jaki on by byl-poprostu trzyma strone swojego ziecia. Nie moge do Julii zadzwonic bo telefon zostal Jej zabrany nie moge do Niej jechac bo wies by nas zlinczowala zapewne. Jedynie mam kontakt z Julii siostra ktora przekazuje mi informacje o Niej. Skupcie sie teraz maksymalnie Drodzy Czytelnicy i doradzcie mi w jaki sposob mam Julie odzyskac?Co zrobic by tej milosci nie stracic by poprostu zyc u boku Julii i kochac Ja nadal na dobre i na zle. Bede wdzieczny za jakiekolwiek rady.Chetnie udziele szczegolow dotyczacych tej sprawy gdyz wiem ze trudno zrozumiec w pelni moj problem po przeczytaniu tego co napisalem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×