Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamamamamammama

Bebilon pepti, gdzie kupić?

Polecane posty

Gość Mamamamamammama

Witajcie, napiszcie mi proszę, gdzie kupię Bebilon Pepti 1 najtaniej? Lekarka wypisuje koleżance po jednej recepcie i ta nie nadąża latać od przychodni do apteki. Chciałam sprawdzić cenę w aptece DOZ, bo tam zawsze bardzo tanio kupowałam, ale cena ok 23zł, tak jak w aptekach w naszym mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aswagfthrtfyj
to jest jak z nutramigenem - w każdej aptece ta sama cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepti
23zł to cen bez ulgi, a mleko h=jest refundowane. Ja w doz płaciłam ok11zł za bebilon pepti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamamammama
Czyli pozostaje sprawdzać ogloszenia, czy może ktoś odsprzedaje... Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamamammama
Tak jak pisałam wyżej, pediatra wypisuje koleżance po jednej recepcie, bo niby nie może na raz za dużo, takie ma odgórne rozporządzenia. No a mając małe dziecko w domu, nie może latać co drugi dzień po 10km do lekarza i apteki, dlatego pytałam, czy jest możliwość kupić taniej, np gdzieś w hurtowni itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamamammama
no widzisz Falea, to faktycznie wygodne kupić mleko na ok 2 tygodnie. Nie wiem dlaczego ta lekarka takie szopki robi, bo to nie ja z dzieckiem do niej chodzę, tylko koleżanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiadomo, że wygodne, ja muszę dojeżdżać do lekarza, jakbym miała to robić co tydzień, to bym kota dostała, a tak raz na miesiąc i starczy. Ja zrozumiałam, że to koleżanka ma problem, ale spytałam, bo może Ci powiedziała, czemu wypisuje tylko na jedno opakowanie. My musieliśmy niedawno dostarczyć opinię od alergologa, że mała ma jeszcze skazę, bo lekarka bała się kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ma zaświadczenie od alergologa o alergii i płacę 10 zł za opakowanie w aptece DOZ. Recepty dostaję 2 po 3 opakowania.Bez zaświadczenia po ukończeniu 1 roku życia lekarz może wypisywać tylko bez refundacji,ale nie wiem na ile opakowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne ze lekarka mówi ze nie może wiecej wypisać bo moja m wypisywała od razu na 10 opakowań tyko na recepcie musi być napisane wtedy dawkowanie mleka bo jak nie napisze dawkowania to wydadzą tylko 2 opakowania. Ja płaciłam 9.90 za opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamam26
mi wypisuje po 6 opakowań - bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sprzedam bebilon pepti 2 5 opakowań, córka musi pić nutramigen, koszt jednego 9 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamamamammama
Więc, kurcze, jednak się da... No nie wiem, co z tą lekarką. Ale coś z tymi kontrolami musi być, może lekarka ma za soba jakieś niedogodności i już nie chce większych ilości przepisywać. Koleżanki córka ma 6 tygodni, z tego co wiem, nie była z nią jeszcze u alergologa. Dopiero co przestała ja karmić piersią i nagle "łuska" jej się na policzkach zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_mxa
Mam do sprzednia 2 opakowania Bebilon Pepti 1, ewnetualnie zamienię na Nutramigen 1. Cena jak w aptece DOZ, czyli około 11 zł + koszt wysyłki. Proszę o kontakt na mail: asia_mxa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek też jadł Bebilon Pepti, dostawaliśmy recepty na 6 opakowań na raz, bo tyle można max na jednej recepcie. Kosztował ok 11 zł puszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgdrgd
haha 11 zł puszka + koszt przesyłki?? Chyba głupich szukasz... ja płacę w aptece 7,99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjj jjjjjjjjjj
moja mala byla na piersi i nagle tez jej sie zrobila 'luska' na policzku, po kilku mies zeszla, nie wiem czemu niektorzy sa tak przewrazliwieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bara_bara212
fgdrgd gdzie kupujesz po tyle bebilon pepti? odpisz mi na emaila paula997@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakjdasjdsakd
moja pediatra jedynie przy 10 opakowaniach mówiła, ze są problemy (coś tam musi opisywać, wypełniać itd), po 6 przepisywała regularnie, cena z receptą 11zl, 23 zł to bez recepty więc albo koleżanka kręci albo źle zrozumiałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dwujke kupuje po 7,55
a jedynke kupowalam po 8zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nania1111
Witam mam pytanie dziewczyny gdzie kupowałyście mleko bebilon pepti z refundacją?bo ja miałam recepte i umnie w aptece zapłaciłam normalnie 23zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje
bebilon 1 i płace 38 zł a to moge go brac na recepte i placic mniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia88
Sprzedam bebilon pepti 1 za 45,00 zł z przesyłką adres e-mail bernadetta1988@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benia88
bernadetta1988@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za lekarz?????
moja lekarka wypisuje do 10 puszek!! 1 puszka - to chore!! a w aptekach na receptę cena ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za lekarz?????
ale najpierw trzeba iśc do alergologa żeby lekarz miał podkładkę - wtedy na recepcie bez problemu zaznacza P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×